Įkraunama...
Įkraunama...

Receptai su nuotraukomis

taip taip merginos stengiames nedaryti bardako cia, rasykit receptelius, kad ir elementarius, gal cia uzsuka pradedancios ir nezino kaip bulviniai blynai kepami mirksiukas.gif
Atsakyti
Nerytė kaip visada pasistengė bigsmile.gif Jau taip viskas skaniai atrodo, tiesiog kataloginės foto bigsmile.gif wub.gif
Atsakyti
O čia mūsų pietukai

Vištienos file supjausčiau juostelėmis ir truputį pamarinuoti kaip kam patinka aš marinavau taip( česnakas,aliejus,vorčesterio padažas,majonezas, biškelį druskos)
gabaliukus mirkyt į kiaušinio plakinį po to į džiuvėsėlius kepam riebaluose,valgėm su bulvių koše ir marinuotom daržovėm mirksiukas.gif

user posted image
Atsakyti
aciu uz nauja temulka smile.gif 4u.gif
Atsakyti
Nerytes blyneliai thumbup.gif Net seile nutiso essen.gif
Atsakyti
cia mano Beliašai pagal Sonatinos receptuka receptukas CIA

user posted image

jie isejo ne tokie stiliovi kaip Sonatinos, bet labai skanus mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(pandora2006 @ 2008 12 18, 13:17)
cia mano Beliašai pagal Sonatinos receptuka receptukas
jie isejo ne tokie stiliovi kaip Sonatinos, bet labai skanus  mirksiukas.gif

nu net seile nutyso, kokie grazuciai..
Atsakyti
O as jau svajoju apie ryt kepamas bandutes su grybu padazu wub.gif norejau su mesa, ale ryt pasninkas doh.gif tai sestadieni su mesa valgysim biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Nerytė @ 2008 12 18, 16:08)
na o po saldaus reikia suraus smile.gif
Silke su kapareliais

blush2.gif Pasirodysiu, kaip neišmanėlė, bet niekad nesu pirkus o gal net ir ragavus KAPARĖLIŲ.. Tik Norfoj neperseniuaisi pamčiau ir susimąsčiau - kokio jie skonio? prei ko tinka???

QUOTE(pandora2006 @ 2008 12 18, 22:17)
čia mano Beliašai..

jie isejo ne tokie stiliovi kaip Sonatinos, bet labai skanus  mirksiukas.gif

o jau lėkštės gražumas blink.gif thumbup.gif beliašai irgi Super, o pastovėjus ar pasišildžius ant rytojaus jie valgomi vis dar būna- ne kieti, neguminiai??
Klausiu, nes visad gaminu dviem kartam .. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(S.N.A.S @ 2008 12 18, 23:17)
blush2.gif Pasirodysiu, kaip neišmanėlė, bet niekad nesu pirkus o gal net ir ragavus KAPARĖLIŲ.. Tik Norfoj neperseniuaisi pamčiau ir susimąsčiau - kokio jie skonio? prei ko tinka???
o jau lėkštės gražumas blink.gif  thumbup.gif  beliašai irgi Super, o pastovėjus ar pasišildžius ant rytojaus jie valgomi vis dar būna- ne kieti, neguminiai??
Klausiu, nes visad gaminu dviem kartam .. 4u.gif

gali drasiai gamint 2 dienom, nes juos pasildzius tai sviezut sviezuteliai ir minkstuteliai thumbup.gif tesla super minksta ir puri mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(pandora2006 @ 2008 12 18, 21:17)
cia mano Beliašai


tokios formos dar nebuvau mačiusi, labai gražiai atrodo 4u.gif
Atsakyti
Vat super tada, reiks ir man bandyt, nes receptą jau atsiprintinau thumbup.gif
nes su Tarybinias Čeburėkais "priviriau košės"-prikepiau jų iškart daug ir jie pasišildžius toookie jua nekokie buvo..

Va faina būtų, kad visi rašytų kaip tam tikro cepeptas karmtomas ant rytojaus... ax.gif sunglasses2.gif
Atsakyti