Įkraunama...
Įkraunama...

Receptai su nuotraukomis

QUOTE(daivaP @ 2008 12 18, 23:30)
tokios formos dar nebuvau mačiusi, labai gražiai atrodo  4u.gif

na ta forma tai mano kuryba kaip mokejau taip lipdziau blush2.gif siaip grazesne turetu gautis kaip pas Sonatina blush2.gif
Atsakyti
Kapareliai- labai megstu, niammm..radau shiokios tokios info nete, bet shiaip, jei trumpai, tai tokios marinuotos seklytes, suraus skonio, nuostabiai tinka prie gaiviu salotu, avokadu, padazu ir pan.:
"
Kaip prieskonis naudojami kaparėlių pumpurai – džiovinti, sūdyti ir marinuoti, taip pat naudojami ir kaparėlių ūgliai ir žalios uogos. Kaparėliai pasižymi pikantišku rūgščiai sūriu, šiek tiek kartoku ir gaižiu skoniu, primenančiu garstyčias, alyvuoges ir juoduosius pipirus. Juos naudoja padažams, dažniausiai majonezui, ruošti. Tamsiai žalios spalvos sūdytus kaparėlius pateikia prie šaltų patiekalų, marinuoti kaparėliai ypač dera prie jautienos, žuvies ir paukštienos. Juos deda ir į šviežias salotas, pavyzdžiui, pomidorų, taip pat ir į kitas salotas su silke ar mėsa. Sūrio mėgėjai nepraleis progos sumuštinių su sūriu ar sūrio salotų pabarstyti kaparėliais ir maltais juodaisiais pipirais. Kaparėliai tinka įvairiausiems makaronų, mėsos ar žuvies padažams ruošti. Kaparėliai gali būti vartojami prie mėsos, žuvies ar paukštienos ir kaip atskiras garnyras. Prieš vartodami kaparėlius, galite juos perplauti vandeniu, kad pašalintumėte druskos perteklių. "
Atsakyti
QUOTE(Vaivaiva @ 2008 12 18, 18:37)
Nerytė kaip visada pasistengė  bigsmile.gif  Jau taip viskas skaniai atrodo, tiesiog kataloginės foto  bigsmile.gif  wub.gif

wub.gif dekui uz ivertinima

QUOTE(6663 @ 2008 12 18, 20:03)
aciu uz nauja temulka smile.gif  4u.gif

prasom, bet prasom ir pasirodyti ka ten prikaupus turi smile.gif

QUOTE(Nova @ 2008 12 18, 20:36)
Nerytes blyneliai  thumbup.gif  Net seile nutiso  essen.gif

4u.gif dekui!

QUOTE(pandora2006 @ 2008 12 18, 21:17)
cia mano Beliašai pagal Sonatinos receptuka receptukas

kokie grazuciai bigsmile.gif

QUOTE(S.N.A.S @ 2008 12 18, 22:17)
blush2.gif Pasirodysiu, kaip neišmanėlė, bet niekad nesu pirkus o gal net ir ragavus KAPARĖLIŲ.. Tik Norfoj neperseniuaisi pamčiau ir susimąsčiau - kokio jie skonio? prei ko tinka???

biggrin.gif viena SM irgi klause kapareliu skonio.. manau cia kiekvienam indivudualiai, taip pat, kaip su baklazanais smile.gif kai pirma karta paragavau kaparelius jie man siek tiek pelesiais nese, po to pripratau prie to skonio ir jau nebenesa, jau kitoks skonis, kurio apibudinti nemoku biggrin.gif
Atsakyti
biggrin.gif na pelėsino sūrio valgyt negaliu, tai manau ir be kaparėlių apseisiu, bet dėkui už ats mirksiukas.gif
Atsakyti
Čia ,dėl kaparėlių.
Aš,juos vartoju įvairiems troškiniams,įdedu į salotas{kurių sudėtyje būna retesnes daržovės}man ,patinka pomidoras+pankolis+sūris+bazilikas+ kapareliai.
Toliai patinka įdaryti kiaušiniai šprota+kaparėliai.
Jie yra sūroki.Atleiskite neį tema ilindau.
Atsakyti
QUOTE(regna @ 2008 12 18, 23:10)
Čia ,dėl kaparėlių.
Aš,juos vartoju įvairiems troškiniams,įdedu į salotas{kurių sudėtyje būna retesnes daržovės}man ,patinka pomidoras+pankolis+sūris+bazilikas+ kapareliai.
Toliai patinka įdaryti kiaušiniai šprota+kaparėliai.
Jie yra sūroki.Atleiskite neį tema ilindau.

i tema i tema, jei klausia reikia atsakyti 4u.gif

S.N.A.S, man pradzioj buvo i pelesini suri panasus, po to jau skonis keitesi, dabar suroki zali zirneliai biggrin.gif
Atsakyti
Nežinau, neįkalbėjot... ax.gif 4u.gif
Gal kur svečiuose prie progos vieną paragausiu, bet specialiai pirkt bijau.
Atsakyti
gal dar liko koks vienas beliasas blush2.gif iki 12 dar suraityciau su mesyte bigsmile.gif
Atsakyti
S.N.A.S.
Nereik bijoti ekspermentuoti,juk tam mes ir esame Moterys.
nėra jie jau tokie baisūs,jeigu į savo virtuvę įsileidote airiąją papriką,tai kaparėliai,visiškai nėra baisūs.
Nebent nemėgstate naujovių kaštavoti.
Atsakyti
Mano vyras naujovių nemėgėjas kelmas, tai aš kartais bijau ir pati ką daryt, nes nebus kam valgyt po to..
Atsakyti
QUOTE(Srove @ 2008 12 18, 17:42)
As siandien kepiau pangasiju kepsnelius.

notworthy.gif notworthy.gif notworthy.gif
Net isivaizduot negalit, kaip sitas receptukas mane isgelbejo thumbup.gif
Aciu labai uz toki faina, skanu, lengva ir isamu receptuka thumbup.gif 4u.gif
Atsakyti
Jau vakarikste vakariene blush2.gif
Makoroniukai su darzoviu padazu

user posted image

Pakepinau svogunus su morkomis, smulkiai supjaustytus pomidorus, marinuota paprika, idejau sojos farso (jau isvirto), cesnaku, pomidoru padazo, kelis saukstus lydyto surio, prieskoniuku ir visa tai isverciam ant makaronu blush2.gif
Atsakyti