Įkraunama...
Įkraunama...

Patarkit: pienas ar mišinukas?

mums 1,2m, mes nuo 11men geriam piena vaikams Nestle, nes jam parduotuvinis nepatinka, o misinuku atsisake 4u.gif
Atsakyti
As piena daviau tik nuo 2-ju metuku.... bet cia jau mano kalte, niekaip nejo atpratint nuo misinuko...
Atsakyti
Manoji nuo 6men valgo koses karves piene virtas. Kaip priedas, MP buvo iki 1,4m, dabar jau liko tik karves pienas smile.gif Kazkaip niekad nebuvo baisu duot karves pieno, man tai buvo naturalu ir geriau nei misinukas. Aisku, kiekvienam savo 4u.gif
Atsakyti
Geria misinuka nuo 1metu 4u.gif koses valgo su karves pienu,o vakare geria misini ax.gif
Atsakyti
mes gerem parduotuves pienukai nuo 1 metuku
kaitindavau kelias dienas ,o paskui bandziau nekaitinti ir duoti ,pasiziurejau kad viduriuku neleidzia tai ir daugiau nekaitinau ,duodavau paprastai nekaitinus 4u.gif
Papildyta:
o del misinuku ,tai man patare ju neduoti blush2.gif nes jis nieko gero sakydavo mano daktare g.gif sako jei nori tureti stora vaika duok misinuku ir manu koses,kurie eina i kuna o ne i sveikata biggrin.gif o jei sveika stenkis siu produktu neduot lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kristalinee: 25 gruodžio 2008 - 21:42
sveikutes mergikes pienuka galima duot nuo 1 m.bet manau geriau ji atvirinti,kaip sakoma atsarga gedos nedaro,ir zinoma jei vaikutis jo nores nes ne visi ji megsta gertjavascript:emoticon(':4u:')
Atsakyti
drysciau papriestarauti,kad misinukai nieko gero-i sudeti ieina ta pati laktoze tik dar papildyta svarbiais vaikui vitaminais.mes pienuko meginom gerti nuo metuku,bet baigesi viduriuku uzkietejimu,tai jo pokolkas atsisakem.geriam vaikiska milumil pienuka nuo 1iki3metuku.
Atsakyti
mano kleckui jau 1metukai ir 1 menesiukas, tai bandau jau piena duoti, spjauna, bet geria biggrin.gif tai ir duodu, sakiau naktimis misinius pabaigsim, nes dar beveik 3 dezutes stovi doh.gif
Atsakyti
O maniškė atsisakė mišinuką gerti kokių 11mėn. Ir pieno negėrė. Pradėjau girdyti arbatas ir kefyrą. Duodavau daugiau kitokių pieniškų produktų: varškės, sūrių, jogurto. O va po gero mėnesio pradėjo su pasimėgavimu gerti šiltą pieną.
Atsakyti
Mano daktare sake geriau iki 3metu jei nori pagert pries miega geriau misini duot,nes jie tikrai yra kontroliuojami kai gaminami vaikams mirksiukas.gif ir tikrai nuo ju netunkama schmoll.gif o tas pienas parduotuvinis ir lieka parduotuviniu ,nors pati i koses maisau ji,o nakciai gert misini duodu ax.gif
Atsakyti
as visiskai nesutinku kas sako kad pieno vaikam negalima duot cia jau yra ispustas burbulas del misinuku . juk musu teveliai uzaugo piena gerdami ir nevienas nemire as tapati sakau reikia gerti naturalu produkta o nesintetika . Cia kiek zmoniu tiek nuomoniu smile.gif ir visi mes teisus 4u.gif vyresneliui tai pradejau duoti nuo 7men piena ir pradzioj truputi pavirindavau pieniskas koses valge nuo keturiu menesiu, o mazius tai negere pieno jam nelabai jis patinka misnuka ir negere gerem iki metu jis ir nieko kito nevalge MP dabar jis kartais atsigeria bet jam pienas nera toks butinas kaip broliui lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(gobsiukas @ 2008 12 30, 01:31)
as visiskai nesutinku kas sako kad pieno vaikam negalima duot cia jau yra ispustas burbulas del misinuku . juk musu teveliai uzaugo piena gerdami ir nevienas nemire as tapati sakau reikia gerti naturalu produkta o nesintetika  . Cia kiek zmoniu tiek nuomoniu  smile.gif  ir visi mes teisus 4u.gif vyresneliui tai pradejau duoti nuo 7men piena ir  pradzioj truputi pavirindavau pieniskas koses valge nuo keturiu menesiu, o mazius tai negere pieno jam nelabai jis patinka misnuka ir negere  gerem  iki metu jis ir nieko kito nevalge MP  dabar jis kartais atsigeria bet jam pienas nera toks butinas kaip broliui lotuliukas.gif



smile.gif man tik labai idomu koks ten tas "naturalumas" parduotuviniame piene... doh.gif smile.gif
Atsakyti