Įkraunama...
Įkraunama...

Tajus

QUOTE(rytoj @ 2008 12 21, 16:22)
Nea schmoll.gif
Nepatinka man visokios Tajos Majos Fajos Mėjos Tėjos ir kitokios fėjos bei jų vyriški atitikmenys schmoll.gif

drinks_cheers.gif

QUOTE(Rasa_zyk @ 2008 12 22, 16:56)
Man tai atrodo,  svarbiausia, kad vaiko vardas abiem tėvams patiktų, ir prasmingas būtų, nu teigiamą reikšmę turėtų, nes kiek žmonių tiek nuomonių, visiems vistiek nepatiks. Man asmeniškai Tajus visai neblogas vardukas  bigsmile.gif , tik įdomu kokią reikšme turi?  g.gif

Tajus – vardas kilęs iš tajų tautos pavadinimo. Tajai gyvena Tailande, Laose, Birmoje, Vietname, Kinijoje; kalba Tailando kalba.
Atsakyti
nepatinka schmoll.gif
Atsakyti
schmoll.gif
per daug moteriškas cool.gif
Atsakyti
Labai minkštai skamba rolleyes.gif gal mažam berniukui ir gražu, bet paaugusiam schmoll.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vaivaiva: 22 gruodžio 2008 - 23:33
Man tai negražus nei Tajus, nei Taja
Atsakyti
O man grazus. Kaip ir Kajus bigsmile.gif
Atsakyti
Vakar ziurejau filma "Tai nutiko Manhetene" su J.Lopez, turetumet zinot. Tai va, ten jos sunus buvo Tajus. Graziai skamba. Angliskai turbut rasosi Thai unsure.gif Tai turbut nuo anglisko pavadinimo Thailand smile.gif Bet man grazesnis variantas Gajus, vyriskiau skamba.
Atsakyti
fainas vardas, pazistu viena Tajuka wub.gif
Atsakyti
Panasus i Kajus, gal i rnieko,net nezinau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Clotilde @ 2008 12 30, 14:31)
  Bet man grazesnis variantas Gajus, vyriskiau skamba.



Nu jo, pakeitus vieną raidę, tai tikrai vyriškai gaunasi doh.gif . O vaikai mokyklose tai labai žiaurūs.
Atsakyti
QUOTE(Rasa_zyk @ 2009 01 11, 20:36)
Nu jo, pakeitus vieną raidę, tai tikrai vyriškai gaunasi  doh.gif . O vaikai mokyklose tai labai žiaurūs.

Kodel zmones kazkokius dviracius isradineja, rinkdami vardus savo brangiesiems kudikeliams doh.gif Ziauru, kai savo vaikus vadinam tajais, majais, kajais, gajais ar gejais, arejais, kalejais, malejais, vezejais ar kitais sutverejais gun_bandana.gif Viena forumo dalyve parase auksine minti, kad "Vaiku vardai parodo ju tevu protini lygi" drinks_cheers.gif Tikrai nenorejau nieko izeisti, bet ziauru mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Clotilde @ 2008 12 30, 14:31)
Angliskai turbut rasosi Thai unsure.gif 

angliškai rašos ty. su tailandu nieko bendro neturi, o laikomas vardų prasidedančių ty- (tyler, tyson) trumpiniu rolleyes.gif
Atsakyti