Įkraunama...
Įkraunama...

Tajus

Nesirinkciau savo vaikui... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(HappyAngel @ 2008 12 22, 17:02)
drinks_cheers.gif
Tajus – vardas kilęs iš tajų tautos pavadinimo. Tajai gyvena Tailande, Laose, Birmoje, Vietname, Kinijoje; kalba Tailando kalba.


su tokia reikšme lietuviui berniukui toks vardas pats tas doh.gif

bet šiaip negražus, iš tos pačios operos kaip tie ant bangos mergaitiški vardai. Nepatinka schmoll.gif
Atsakyti
man grazus.
Atsakyti
Kaimietiskas sis vardas labai schmoll.gif Dabar kaimuose vien majai, gajai, tajai, nijai ir nedai begioja doh.gif
Atsakyti
man asmeniskai, tai nelabai sis vardas.
be to, darosi jau labai populiarus (majus, tajus, kajus) ir mot. siu vardu atitikmenys..po 6 metu klaseje tokiu sedes ne vienas 4u.gif neverta vaikytis vardu madu..
Atsakyti
Nu kazkoks kosmaras kas cia su tai vardais??? Draugai pavadino sunu Majus galvojo dar duoti Ajus, klasioke buvusi suneli turi Gajus, o jau Kajus tai aplamai daug kas pavadina, db dar Tajus. kas toliau kazi g.gif
Atsakyti
Viena pazistama visai neseniai taip pavadino sunu.
Nelabai man, nes daug dabar tu Taju, Maju, Kaju... doh.gif
Atsakyti
Man negrazus schmoll.gif
Atsakyti
blush2.gif visai nieko bet tik labai jau mergiskas
Atsakyti
QUOTE(Raile @ 2009 02 05, 01:11)
Kaimietiskas sis vardas labai schmoll.gif  Dabar kaimuose vien majai, gajai, tajai, nijai ir nedai begioja doh.gif


o pas mus kaime Mirandas yra doh.gif tevai serialu gerbejai blink.gif

man nepatinka Tajus,kakzaip mergaitiskas vardas.jei yra Taja,tai butinai atsiranda tajus doh.gif taip pat kaip Agne-Agnius,Migle-Miglius.jei yra vardas Migle,nu kam berniukui rinkit Miglius.as nesuprantu schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Raile @ 2009 02 05, 00:11)
Kaimietiskas sis vardas labai schmoll.gif  Dabar kaimuose vien majai, gajai, tajai, nijai ir nedai begioja doh.gif


Kuriam čia kaime taip? g.gif

O šiaip vardas Tajus toks nelabai. Iškart asocijuojasi su dainininke Taja. Kadangi mane nelabai žavi lietuviška scena, tai ir Tajus nelabai
Atsakyti
doh.gif neįsivaizduoju rimto, subrendusio vyro tokiu vardu... blush2.gif Mamyčiukiškas vardas man asmeniškai... blush2.gif ax.gif
Atsakyti