Įkraunama...
Įkraunama...

Tajus

QUOTE(Anajoana @ 2010 11 22, 12:28)
Grazu , svelniai labai skamba smile.gif


daug žodžių skamba gražiai ir švelniai, bet ar iš isų jų galima "daryti" vardus?
Atsakyti
O man sis vardas nuostabus, nes jy kazdien kartoju jau beveik 3 metus. Ir labai daug priklauso nuo vaiko ar zmogaus kury pazysti tokiu vardus. Nes mano draugei jis taip pat nepatiko, o dabar svajoja jau kad savo berniuka pavadins Tajum nes jai labai patinka mano vaikas.

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo deindrre: 24 lapkričio 2010 - 20:03
Nelabai nelabai gražus, o dar ir reikšmė...smile.gif
Atsakyti
QUOTE(deindrre @ 2010 11 24, 20:01)
dabar svajoja jau kad savo berniuka pavadins Tajum nes jai labai patinka mano vaikas.

geležinė logika bigsmile.gif
reikia visus draugių mėgstamus vaikus pervadint vajais, lajais, sajais, gajais ir panašiais ajais - tuoj ir tie "gražiais skambantys" raidžių kratiniai "vardais" pataps biggrin.gif
Atsakyti
Mano dukryte vardas Taja smile.gif kitokiu vardu jos neisivaizduoju.... smile.gif wub.gif
Jos akys migdolo formos...ir vardas egzotiskas ir mergaite egzoriska...tad viskas derinasi smile.gif o be to svarbiausia,kad tevam patiktu ir sirdis sakytu,kad butent toks vardas tinka vaikui.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo simusim: 21 gruodžio 2010 - 14:44
per svelnus ax.gif
Atsakyti
Polupiarūs dabar tie Tajai, Kajai, Majai, man skamba lyg skandinaviškai, bet pasižiūrėjus į reikšmę - tautų ar kultūrų pavadinimai...

Tajus man neskamba moteriškai ar minkštai, bet tikrai geriau, kai tai mergaitės vardas, nors irgi labai dabar jau daug Majų, Mėjų, Lėjų, Tėjų, Tajų ir t.t. g.gif
Atsakyti
labai prastas vardas schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(baltė @ 2011 01 03, 13:58)
Polupiarūs dabar tie Tajai, Kajai, Majai, man skamba lyg skandinaviškai, bet pasižiūrėjus į reikšmę - tautų ar kultūrų pavadinimai...

Tajus man neskamba moteriškai ar minkštai, bet tikrai geriau, kai tai mergaitės vardas, nors irgi labai dabar jau daug Majų, Mėjų, Lėjų, Tėjų, Tajų ir t.t. g.gif


drinks_cheers.gif del populiarumo, bet man sitie visi vardai, tai nea schmoll.gif
Atsakyti
man kai pirma karta isgirdau labai patiko sis vardas, tradicinio lietuvisko tikrai nenoriu, o berniukui man kazkaip nelaibai is ko rinktis yra.... nu patarkit kuris skamba graziauisiai is mano sarasiuko: matas, tajus, kipras, danielis, dilanas????
Atsakyti
QUOTE(vaidute-mazute @ 2011 02 22, 16:29)
man kai pirma karta isgirdau labai patiko sis vardas, tradicinio lietuvisko tikrai nenoriu, o berniukui man kazkaip nelaibai is ko rinktis yra.... nu patarkit kuris skamba graziauisiai is mano sarasiuko: matas, tajus, kipras, danielis, dilanas????


Matas ir Danielius - būtent tradiciški biggrin.gif , o jei norite paklausti, atsidarykite naują temą
Atsakyti
QUOTE(vaidute-mazute @ 2011 02 22, 15:29)
man kai pirma karta isgirdau labai patiko sis vardas, tradicinio lietuvisko tikrai nenoriu, o berniukui man kazkaip nelaibai is ko rinktis yra.... nu patarkit kuris skamba graziauisiai is mano sarasiuko: matas, tajus, kipras, danielis, dilanas????

danielis, tiksliau danielius. kiti arba nuvalkioti arba khe khe... keistoki schmoll.gif
Atsakyti