Įkraunama...
Įkraunama...

Tajus

Visai nieko,pazystu maza berniuka tokiu vardu.
Papildyta:
QUOTE(Vincas Kibirijonas @ 2012 10 13, 22:09)
O paskui Tuja ir Tujusas. Na tikrai smagu, kad taip gerbiate Tailando gentį tajus, kad jų garbei vadinate vaikus. Gaila va tik, kad vargšę Lietuvėlę ir pamirštat...

O jus galit savo vaikus lietuviskais vardais vadinti,kad vargse Lietuvele pagerbtumet,demokratija gi biggrin.gif
Atsakyti
as tai manau kad del vardu kiek zmoniu tiek nuomoniu, neitiksi visiem 4u.gif ax.gif doh.gif
Atsakyti
Ir Tajus, ir Tėja - schmoll.gif wacko.gif Be galo skysti vardai, ypač berniukui Tajus.
Atsakyti
QUOTE(persona @ 2012 10 13, 23:24)
kaip gera rasti po tiek metu sukurta mano tema apie si varda, dbr kadangi pati laukiuosi ir dar nzn ko, tai mao sunus bus neabejotinai Tajus  wub.gif , o mergate turbut Tėja ax.gif


O ką apie tokius vardus galvoja būsimasis tėvelis?

Tėja dar pusė griausmo, nors ir jis SM ne daug kam patinka:
http://www.supermama...howtopic=363739

Man dėl kilmės ir reikšmės šis vardas gal ir būtų priimtinas jei latviškai šis žodis nereikštų "arbata".

Na o Tajus man atrodo visiškas nesusipratimas. Pagalvokit, kad Jūsų būsimam sūnui reikės visą gyvenimą nugyvent besivadinant kažkokios svetimos ir tolimos pavadinimu... Pagalvokite, kaip pati reaguotumėte į tokius vardus, kaip Rusas, Kinas, Armenas (beje, Armėnijoje tai gana dažnas vardas)?

Na bet iki gimdymo dar liko laiko, gal apsigalvosit?
Atsakyti
QUOTE(Ašaka @ 2012 10 14, 07:58)


Na o Tajus man atrodo visiškas nesusipratimas. Pagalvokit, kad Jūsų būsimam sūnui reikės visą gyvenimą nugyvent besivadinant kažkokios svetimos ir tolimos pavadinimu... Pagalvokite, kaip pati reaguotumėte į tokius vardus, kaip Rusas, Kinas, Armenas (beje, Armėnijoje tai gana dažnas vardas)?

Na bet iki gimdymo dar liko laiko, gal apsigalvosit?

Pagal sia logika visi Kiprai ir Romos irgi turetu upeje nusiskandint,jei ne upeje tai bent degtines butelyje,gi koks gyvenimas kai tavo vardas reiskia salos pavadinima arba miesta.Jau geriau koks Prudencijus,reiksme gi grazi,o ir sutrumpintai sauniai gaunasi-Prudas,mazybiskai dar Prudeliu vadinti galima.
O kaip tures jaustis koks Gailius-gi visa gyvenima arba jo kazkas gailes arba jisai,o Titas-gali iskart uzmirsti apie emigracija i angliakalbe sali,o ka galvojo Gwyneth Kate Paltrow,nepasitarusi su supermamomis dukra obuoliu pavadino,sugadino mergaite gyvenima,ot begede...
Atsakyti
Labai nepatinka. Kitas dalykas, kaip suprantu jus gyvenat UK? toks vardas ten net ir nebutu lengvai istariamas.
Atsakyti
mano sūnus vardu tokiu, nu ir ka, kaip norejau taip pavadinau, daug zmoniu kilo klausimas kodel toks, o ne kitoks, bet cia jau mano reikalas kaip pavadinti, visi priprato ir jau niekam nekyla klausimas kodel TOKS. Is vis nesuprantu siu apklausu tikslo, tinka ar patinka, kiekvieno nuomone yra skirtinga, kam patinka kam ne. Kai klasei sedi puse Tomu, Mariu ar Ugniu, tai jau grazu????? Kai buni su vardu, kur kas antras taip vadinasi, nematau as cia jokio grozio
Atsakyti
QUOTE(Mrs. @ 2012 10 14, 13:48)
Labai nepatinka. Kitas dalykas, kaip suprantu jus gyvenat UK? toks vardas ten net ir nebutu lengvai istariamas.

Kaip suprantu cia taiket man.As nesu temos autore ir nesiruosiu savo sunaus vadinti Tajumi,jis nera mano mylimiausiu vardu sarase.Tiesiog ejau pro sali ir nesusilaikiau nepakomentavusi biggrin.gif
P.S o berniukas Tajus,kuri pazystu gyvena butent UK.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vasareuk: 14 spalio 2012 - 16:30
QUOTE(vasareuk @ 2012 10 14, 15:21)
Pagal sia logika visi Kiprai ir Romos irgi turetu upeje nusiskandint,jei ne upeje tai bent degtines butelyje,gi koks gyvenimas kai tavo vardas reiskia salos pavadinima arba miesta.Jau geriau koks Prudencijus,reiksme gi grazi,o ir sutrumpintai sauniai gaunasi-Prudas,mazybiskai dar Prudeliu vadinti galima.
O kaip tures jaustis koks Gailius-gi visa gyvenima arba jo kazkas gailes arba jisai,o Titas-gali iskart uzmirsti apie emigracija i angliakalbe sali,o ka galvojo Gwyneth Kate Paltrow,nepasitarusi su supermamomis dukra obuoliu pavadino,sugadino mergaite gyvenima,ot begede...

lotuliukas.gif ... thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(vasareuk @ 2012 10 14, 15:21)
Pagal sia logika visi Kiprai ir Romos irgi turetu upeje nusiskandint,jei ne upeje tai bent degtines butelyje,gi koks gyvenimas kai tavo vardas reiskia salos pavadinima arba miesta.Jau geriau koks Prudencijus,reiksme gi grazi,o ir sutrumpintai sauniai gaunasi-Prudas,mazybiskai dar Prudeliu vadinti galima.
O kaip tures jaustis koks Gailius-gi visa gyvenima arba jo kazkas gailes arba jisai,o Titas-gali iskart uzmirsti apie emigracija i angliakalbe sali,o ka galvojo Gwyneth Kate Paltrow,nepasitarusi su supermamomis dukra obuoliu pavadino,sugadino mergaite gyvenima,ot begede...


Nepainiokit. Kipras - vardo Kiprijonas (buvo toks šventasis) trumpinys, Romos - gali būti germaniško vardo Romualda trumpinys arba lietuviškas vardas, kilęs nuo žodžio "romus".

Beje, jei kalbėsim apie varda Tyus (jei mamytės Tajaus vardą duoda ne Tailando gyventojų, o krepšininko Tyus Edney garbei), tai jis ir yta kildinamas iš vardo Titus
Atsakyti
QUOTE(Ašaka @ 2012 10 14, 17:25)
Nepainiokit. Kipras - vardo Kiprijonas (buvo toks šventasis) trumpinys, Romos - gali būti germaniško vardo Romualda trumpinys arba lietuviškas vardas, kilęs nuo žodžio "romus".

Beje, jei kalbėsim apie varda Tyus (jei mamytės Tajaus vardą duoda ne Tailando gyventojų, o krepšininko Tyus Edney garbei), tai jis ir yta kildinamas iš vardo Titus

Kipro reiksme delto nesikeicia,jis vistiek reiskia Kiprietis,Kipro gyventojas - Iš romėnų giminės vardo Cyprianus, kuris lotyniškas reiškia „Kiprietis, iš Kipro".
Del Romu,gerai,kad paminejot zodeli "gali buti",bet juk gali ir nebuti smile.gif
Ar Tyus Edney yra vienintelis Tyus,kad butent jo garbei vaika reikia pavadinti?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vasareuk: 14 spalio 2012 - 19:30
Nu jo,pagal vardus galima spresti apie tevu intelekto lygi.0000
Atsakyti