Įkraunama...
Įkraunama...

Priaugtas svoris ir ūgis nuo gimimo iki metukų

Ar tau labai dėl to neramu? Jei vaikas sotus, laimingas, žaidžia- geriau neieškok problemų kur jų nėra, nes kai jų atsiras, tai galva bus tuščia smile.gif
Atsakyti
QUOTE(egidan @ 2006 11 17, 16:07)
Aš turėjau omeny save ir vyrą blush2.gif  O kaip pas jus? smile.gif




Geras tongue.gif biggrin.gif
Taip gali ir netyčia žmogų užsipulti doh.gif blink.gif lotuliukas.gif mirksiukas.gif

Nu aš pati nesu iš kuduju, o vyras tai laaaaaaaaaabai plonas. doh.gif
Bet Daumintėlio amžiaus jis buvo storulis. wub.gif
Atsakyti
QUOTE(wilike @ 2006 11 15, 17:52)
Na svoriu tai mes ne iš kudųjų, 4 mėn. -7.600, gimen 2830 g 48 cm. Bet va ūgis tai nedidelis tik 61 cm, mažokai sad.gif


Sveiki, mano gražuoliukas irgi yra miniatiūrinis vaikas, 65 cm, 7 kg, amžius 6 mėn. Aš pati esu smulkutė, ir neaukšta, na o vyras nėra labai aukštas bet kaip ir prie stambesnių vyrukų. Gydytoja aiškino, kad galėtų būti didesnis, bet mažiuko ūgis dar normos ribose. smile.gif
Atsakyti
kai gimem sverem 3.750kg,dabar mano suneliui 5.5 men o sveriam 7.400 unsure.gif ,gal del to kad sirgom neseniai verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(egidan @ 2006 11 17, 15:45)
Ar tau labai dėl to neramu? Jei vaikas sotus, laimingas, žaidžia- geriau neieškok problemų kur jų nėra, nes kai jų atsiras, tai galva bus tuščia smile.gif


man ramu rolleyes.gif
Atsakyti
g.gif Turiu tokį klausimėlį - kurios iš jūsų maitinat savo caikus krūtimi? g.gif


Mūsų gydytoja sako, kad krūtimi maitinančių mamų vaikai būna liesesni, nes negauna sintetikos bigsmile.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
[quote=viitta,2006 11 17, 22:26]
g.gif Turiu tokį klausimėlį - kurios iš jūsų maitinat savo caikus krūtimi? g.gif
Mūsų gydytoja sako, kad krūtimi maitinančių mamų vaikai būna liesesni, nes negauna sintetikos bigsmile.gif mirksiukas.gif



Aš maitinu krūtimi. Mano nuomone, viskas priklauso nuo medžiagų apykaitos: vieni valgo be perstojo ir nederina maisto, o yra kūdi, o kiti rodos nieko nevalgo, tačiau vos ne ant akių storėja.
Atsakyti
QUOTE(egidan @ 2006 11 17, 23:43)
[quote=viitta,2006 11 17, 22:26]
g.gif Turiu tokį klausimėlį - kurios iš jūsų maitinat savo caikus krūtimi? g.gif
Mūsų gydytoja sako, kad krūtimi maitinančių mamų vaikai būna liesesni, nes negauna sintetikos bigsmile.gif  mirksiukas.gif
Aš maitinu krūtimi. Mano nuomone, viskas priklauso nuo medžiagų apykaitos: vieni valgo be perstojo ir nederina maisto, o yra kūdi, o kiti rodos nieko nevalgo, tačiau vos ne ant akių storėja.



drinks_cheers.gif
Atsakyti
sveikučiai, labai malonu girdėti, kad mes ne vieni tokie biggrin.gif
mes gimėm 2,86 kg, 51 cm, pirmus mėnesius gerai priaugdavo, paskui sirgo, paskui buvo karšta vasara, o dabar mums 10 mėn., sveriam tik apie 8 kg, ugis 71 cm.
daktarai sako, vaikas sveikas. bet močiutės ir net tėvelis pergyvena mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Eziuke @ 2006 11 19, 16:05)
sveikučiai, labai malonu girdėti, kad mes ne vieni tokie biggrin.gif
mes gimėm 2,86 kg, 51 cm, pirmus mėnesius gerai priaugdavo, paskui sirgo, paskui buvo karšta vasara, o dabar mums 10 mėn., sveriam tik apie 8 kg, ugis 71 cm.
daktarai sako, vaikas sveikas.  bet močiutės ir net tėvelis pergyvena  mirksiukas.gif



O kaip apetitas?
Vaikas noriai valgo?
Pati maitini?
g.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(viitta @ 2006 11 17, 21:26)
g.gif Turiu tokį klausimėlį - kurios iš jūsų maitinat savo caikus krūtimi? g.gif
Mūsų gydytoja sako, kad krūtimi maitinančių mamų vaikai būna liesesni, nes negauna sintetikos bigsmile.gif  mirksiukas.gif

nebūtinai schmoll.gif schmoll.gif aš pvz., maitinau savo dukrytę tik mėn verysad.gif visą kita laiką gavo mišinuką ,o yra kūda kaip sliekas
Atsakyti
QUOTE(*Lina* @ 2006 11 19, 20:40)
nebūtinai schmoll.gif  schmoll.gif aš pvz., maitinau savo dukrytę tik mėn verysad.gif visą kita laiką gavo mišinuką ,o yra kūda kaip sliekas

g.gif g.gif g.gif
Atsakyti