Įkraunama...
Įkraunama...

Viešnia iš ateities

Vaikystėje "Viešnia iš ateities" buvo pats pačiausias filmas thumbup.gif Vis laukiau dar kartą kada galėsiu pažiūrėti. Po to buvo labai ilga pertrauka- nebuvau to filmo mačiusi gal kokius 15 metų, tad kai sužinojau, kad visas serijas rodys šių metų pirmąją dieną, nesitvėriau džiaugsmu. Su vyru visai dienai įsitaisėm prie televizoriaus ir... nusivyliau, geriau taip ir būtų likęs gražus vaikystės prisiminimas, nes dabar "Viešnia iš ateities" nebepadarė tooookiooo įspūdžio blush2.gif
Atsakyti
oi kaip noreciau dabar paziureti.......... blush2.gif
Atsakyti
pries pora meteliu paziurejau... aisku- nusivyliau.. nes labai kvailai atrodo viskas ten.. bet vistieks sentimenatai, veidai, muzika... 4u.gif viskas atsigaivino... smagus palyginus su tu laiku technologiju galimybemis smile.gif
Atsakyti
Oi mamytes.. niu ir pasineriau as i nostalgija stacia galva.. perskaiciau visa tema smile.gif

Vakar kaip tik su sunum kalbejausi apie 'musu' laiku filmus.. reikes parsisiusti ir parodyti jam kaip mes gyvenom smile.gif

beje, niekas nepaminejo filmo O JUS NE NESAPNAVOT.. berods jis taip vadinosi.. apie dvieju paaugliu meile.. kai tevai jai priestaravo ir berniuka isveze pas neva sergancia mociute.. ir veliau jis issoko per langa, pamates ta mergaite .. Ar pamenat kas nors? Mano pats megstamiausias filmas budavo.. zliumbdavau visa pusdieni po to biggrin.gif
Atsakyti
http://www.kinas.info/?news=2256


ASTUNKOJU FANAMS GEROS NAUJIENOS!!!!!!!!!!!!!!!!!
Atsakyti
padekit merginos parsisiusti kaip nors graziu senu pasaku rusisku(nespalvotu vaizdu), pvz. vasilisa grazioji ir t.t. taip labai noriu.... o neina man parsisiust kazkoks IP. neatitinka verysad.gif verysad.gif verysad.gif
Atsakyti
norecciau viesnia is ateities paziureti dar ir dar karta thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Ecola @ 2008 07 22, 10:07)
Vakar kaip tik su sunum kalbejausi apie 'musu' laiku filmus.. reikes parsisiusti ir parodyti jam kaip mes gyvenom smile.gif

Ir? Kažkodėl abejoju, ka jį taip sudomintų g.gif
Atsakyti
Kuriamas pratęsimas:

Новая "гостья из будущего"

http://www.dni.ru/cu.../13/159406.html
Atsakyti
Alisa Selezniova - mano pirmoji meilė biggrin.gif . Tikriausiai tai meilė ir visų kitų mano kartos CCCP pacanų.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo A Z: 12 kovo 2010 - 23:10
Turiu ir viesnia is ateities ir jums nesisapnavo, kartais pasiziuriu ax.gif visai neblogi ispudziai ir dabar, aisku, kai kuriuos dalykus jau vertinu kitaip smile.gif

Visai neseniai parsisiunciau ta senaji rusu filma "Pelene", pamenat, nespalvotas buvo, tai rusai jau spalvota versija padare, labai buvo smagu ziureti smile.gif
Atsakyti
4u.gif man irgi labai patiko sis filmas,o jau tie 2 banditai kaip siurpa keldavo,beje,to storuli vaidinusio aktoriaus jau nebera... verysad.gif
Atsakyti