Įkraunama...
Įkraunama...

Želė, želė tortai ir desertai-2

QUOTE(Olesta @ 2009 01 28, 08:11)
Mieloji, o kada Jūs miegate? g.gif


lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif ....pas mane bemiegės prasidėjo lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Cipciukas @ 2009 01 28, 08:20)
lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif ....pas mane bemiegės prasidėjo  lotuliukas.gif

tai, kad jau senokai postus stebint įtarimas kyla, kad ne prasidėjo, o chroniška ir apleista jau irnesakyk.gif irnesakyk.gif irnesakyk.gif hihihi.gif bet užtat darbeliai nuostabūs wub.gif
Atsakyti
Laba ryta 4u.gif

pratesiant Glacee tema. Savaitgaliui kepu triufelini (biskvitus jau turiu), kaip ta virsu padaryt toki "gruobletuka"? Ziuriu pas Galcee abu triufeliniasi taip padaryti.. O kaip? g.gif

Atsakyti
Muska , pili vienus šokolado ruožiukus ....palauki kol sustings , tada ant jų kitus ruožiukus , tik trumpesnius , ir taip kiek nori kartų ......idomu ar kas nors supras unsure.gif unsure.gif unsure.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(Cipciukas @ 2009 01 28, 10:10)
Muska , pili vienus šokolado ruožiukus ....palauki kol sustings , tada ant jų kitus ruožiukus , tik trumpesnius , ir taip kiek nori kartų ......idomu ar kas nors supras  unsure.gif  unsure.gif  unsure.gif  g.gif

Niu as tai nesuprasti blush2.gif Kaip pilasi ruoziukai?
Atsakyti
Mamytes gal kuri primintumet kokiu vaisiu negalima deti y zele nes ji nuo juo nesustings? g.gif
Atsakyti
QUOTE(juodukeee @ 2009 01 28, 10:46)
Mamytes gal kuri primintumet kokiu vaisiu negalima deti y zele nes ji nuo juo nesustings? g.gif

kiviai, ananasai ir sako jog nestingsta su juodaisiais serbentais, jei pažeista luobelė ir dar kažkoks vienas egzotiškas yra, bet nepamenu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Olesta @ 2009 01 28, 11:48)
kiviai, ananasai ir sako jog nestingsta su juodaisiais serbentais, jei pažeista luobelė ir dar kažkoks vienas egzotiškas yra, bet nepamenu blush2.gif


Labai aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(RiMami @ 2009 01 28, 02:57)
Pažiūrėkit kokį želė tortą padarė buvusi forumietė Glacee blink.gif  wub.gif  wub.gif  wub.gif Aš karts nuo karto įkišu į jos puslapiuką savo snapą blush2.gif Ir dar keletą kitų naujų tortų įdėjo wub.gif  thumbup.gif

fantastiskas wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(RiMami @ 2009 01 28, 01:57)
Pažiūrėkit kokį želė tortą padarė buvusi forumietė Glacee blink.gif  wub.gif  wub.gif  wub.gif Aš karts nuo karto įkišu į jos puslapiuką savo snapą blush2.gif Ir dar keletą kitų naujų tortų įdėjo wub.gif  thumbup.gif

Ten ta pati Glace? labai jau grožis...........tortų rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Olesta @ 2009 01 28, 10:48)
kiviai, ananasai ir sako jog nestingsta su juodaisiais serbentais, jei pažeista luobelė ir dar kažkoks vienas egzotiškas yra, bet nepamenu blush2.gif

Papajos dar netinka ax.gif
Atsakyti
QUOTE(zebra @ 2009 01 28, 11:40)
Ten ta pati Glace? labai jau grožis...........tortų rolleyes.gif


Taip taip ta pati mirksiukas.gif
Atsakyti