Įkraunama...
Įkraunama...

Tarandė

QUOTE
Kuo blogas Nemenčinės pl., Antakalnis ir jo ribos, minėti Dvarčionys, Pavilnys ir kt. panašūs rajonai, kuriuose namus turi ar statosi ne tik "buožės".

Antakalnis ir Dvarcionys ne tik kad kosminiu kainu, bet ner pasiulos gi...bent jau man, nes as pirkciau tik sklypa, namai dazniausi nekokybiski arba nugyventi, kas manes netenkina...Per 2 sklypo paieskos metus tik syki esu radus sklypa Dvarcionyse ( gyvai nemaciau, nzn, ar asfaltas buvo), kainavo beveik 2 mln. wink.gif
Nemencines pusej - daugiausia sodai , ne kvartalai, o tai reiskia irgi bakuziu pasone smile.gif ...
Atsakyti
voveriena, bakužės ne toks ir didelis blogis, koks blogis yra plyni laukai, nulis medžių ir jokios romantikos. Man asmeniškai turi būti ir medis, ir keliukas, ir koks netoli (galbūt) ežeriukas, kad galėčiau eiti grybą ar uogą nusiskinti, slides užsimauti ir po mišką paslidinėti ar pan. Tai kam tas namas ir kame tas malonumas, jei visas gyvenimas tik apie jį sukasi? Jau geriau tada gyventi pvz. šalia Buivydiškių, kur ir laukai, bet ir ežeriukai, miškeliai, įvairesnis kraštovaizdis.

Dėl kainų nežinau, nesidomėjau, bet jei kainuoja brangiau, tai matyt ne veltui. rolleyes.gif

Sakau, man Tarandė yra blogis blogis, chaosas, "bardakas", nejaukus rajonas. Ir visiškai nelikvidus. Turim draugų, kurie ten gyvena, tai kiek kartų svečiuojamės, tiek kartų tik pasitvirtiname savo nesimpatijas šiam rajonui.
Atsakyti
QUOTE(Subjektyvi @ 2008 12 29, 10:59)
voveriena, bakužės ne toks ir didelis blogis, koks blogis yra plyni laukai, nulis medžių ir jokios romantikos.


Tai tau blogis yra plyni laukai, o kitiems bakūžės ar netgi miškai lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Ką veikti tuose laukuose? Kur b to pro visus langus matai kaimynus, visas gyvenimas kaip realybės šou.

Kadangi turim namą šalia miško ir praktiškai jo apsuptyje, tai neįkainojamas gėris eiti pasirinkti uogų ar grybų, beje vietos itin grybingos bei uogingos, su slidėmis prasivažinėti ir dviračiu miško keliukais prasinešti.
Atsakyti
Ir aš parašysiu savo subjektyvią nuomonę smile.gif Po visų paieškų perkant namą nusprendėme su vyru, kad norime jo Tarandėje arba Bajoruose. Pirmasis variantas nugalėjo, tik deja perkamo namo teko atsisakyti. Tada nusprendėme namą statytis ir vistiek pasirinkome Tarandę tongue.gif Nėra ten idealu, bet infrsatuktūra kuriasi ir manau ateityje ten turėtų būti jauki gyvenvietė - jau patiesė visas miesto komunikacijas, tad tikiu, kad neužilgo atsiras šalygatviukai ir medeliai, kas gatves daro daug jaukesnes nei jos buvo iki šiol smile.gif Dėl kamščių, tai su dideliais nesu susidūrus, daug didesni kamščiai būna Geležinio Vilko gatvėje, Antakalnyje ir kt. Be to tarp Tarandės ir Pašilaičių jau pradėtas daryti aplinkelis, tad kamščių problema turėtų visai nelikti rolleyes.gif
Kas dėl ežero, tai šalia tarandės yra miškelis prie kurio yra ir ežeras smile.gif
Tarandė, kaip ir Bajorai, mane traukė dar tuo, kad šios gyvenvietės yra visai šalia miesto, yra klinika, važinėja autobusai su busiukais (maža ką, gal prisireiks). Man smagu būti ramioje savo aplinkoje ir žinoti, kad miesto šurmulys visai čia pat, kad galiu vakare per kelias min. nuvažiuoti iki parduotuvės nusipirkti trūkstamų produktų ax.gif
Miškas man patinka, bet man mieliau iki jo nueiti ar nuvažiuoti, nei gyventi visai prie pat jo - tada namuose daugiau visokių gyvių ir be abejo uodų rolleyes.gif
Deja, kol kas ten nėra sutvarkytos bendros teritorijos, kur galėtų susitrinkti pažaisti vaikai, bet labai tikiuosi, kad neužilgo tokia bus smile.gif Na, o jei ir nebus, menka čia bėda irnesakyk.gif
Visi mes skirtingi ir renkamės pagal savo poreikius ir pomėgius smile.gif
Atsakyti
Norėčiau ir aš parašyti savo komentarą. Nep er seniausiai nusipirkome Tarandėj namą. Keista, bet būtent dėl infrastruktūros ir kamščių mūsų apsisprendimas nusviro į teigiamą pusę. Aš dirbu šalia Regitros, tai nuo Tarandės iki darbo yra 20 km. Ryte per patį piką nuvažiuoju iki darbo per 20-25 min. Galbūt dėl vasaros tų kamsčių nėra, visi atostogauja ir t.t. Bet tas ir yra gerumas, kad važiuoji visada tiesiai ir dar nusnūsti spėji lotuliukas.gif
Namą pirkom ne dėl miškelių ar ežerėlių, o tam, kad turėti savo kiemą ir savo žolytę. Mums to pakanka.
Taip yra čia visokio "rango" trobesių, bet ne nežinau, jie man nemaišo. Tikrai Lietuvoj nerasi didelio nuosavų namų kvartalo su vienodais namais. Nors klystu, dabar tokius stato prie pat autostrados....
Nežinau, čia komentuoti nėra ką. Kas gyvena tarandėj, tas ras tik teigimaus dalykus, kas negyvena - tik neigiamus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Subjektyvi @ 2008 12 29, 10:59)
voveriena, bakužės ne toks ir didelis blogis, koks blogis yra plyni laukai, nulis medžių ir jokios romantikos. Man asmeniškai turi būti ir medis, ir keliukas, ir koks netoli (galbūt) ežeriukas, kad galėčiau eiti grybą ar uogą nusiskinti, slides užsimauti  ir po mišką paslidinėti ar pan. Tai kam tas namas ir kame tas malonumas, jei visas gyvenimas tik apie jį sukasi? Jau geriau tada gyventi pvz. šalia Buivydiškių, kur ir laukai, bet ir ežeriukai, miškeliai, įvairesnis kraštovaizdis.

Dėl kainų nežinau, nesidomėjau, bet jei kainuoja brangiau, tai matyt ne veltui.  rolleyes.gif

Sakau, man Tarandė yra blogis blogis, chaosas, "bardakas", nejaukus rajonas. Ir visiškai nelikvidus. Turim draugų, kurie ten gyvena, tai kiek kartų svečiuojamės, tiek kartų tik pasitvirtiname savo nesimpatijas šiam rajonui.

g.gif Nusishnekejote ponia juodai, net pikta. Jei jums Tarande nepatinka, tai viena, o kad argumentuoti emlagingai tai jau negerai.
1. Gyvenu Tarandeje, pro mano langus is 2 pusiu afigennas mishkas, grybu, uogu kaimynai parnesha kasdien, aukles vaikus vedasi.
2. Kur kamschiai? Tarandeje? lotuliukas.gif Kamschiai, brangioji, ant Seskines kalno ir baigiais prie Senuku. Viskas. Tukstanchiai gyvenantys pashilaichiuose, fabuose ir t.t. niekur nuo ju nepabega. O ir po metu kitu aplinkelis nusimato. tad problemos jokios nera visishkai.
3. Statybos baiginejasi. Viskas buvo ishrausta del miesto komunikaciju klojimo. Keliai atstatyti, zhole atsodinta.
4. Ezheriukai gi du shlia. Ir pazhvejoti ir pasimaudyti tikrai galima. ir su dvirsachiai smagu po aplinkinisu kvartalelius Avizhieniai-Bukishkes-Zujunai pasivazhineti vakariais.
Tad thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Natukas @ 2009 08 19, 15:19)
g.gif Nusishnekejote ponia juodai, net pikta. Jei jums Tarande nepatinka, tai viena, o kad argumentuoti emlagingai tai jau negerai.
1. Gyvenu Tarandeje, pro mano langus is 2 pusiu afigennas mishkas, grybu, uogu kaimynai parnesha kasdien, aukles vaikus vedasi.
2. Kur kamschiai? Tarandeje?  lotuliukas.gif Kamschiai, brangioji, ant Seskines kalno ir baigiais prie Senuku. Viskas. Tukstanchiai gyvenantys pashilaichiuose, fabuose ir t.t. niekur nuo ju nepabega. O ir po metu kitu aplinkelis nusimato. tad problemos jokios nera visishkai.
3. Statybos baiginejasi. Viskas buvo ishrausta del miesto komunikaciju klojimo. Keliai atstatyti, zhole atsodinta.
4. Ezheriukai gi du shlia. Ir pazhvejoti ir pasimaudyti tikrai galima. ir su dvirsachiai smagu po aplinkinisu kvartalelius Avizhieniai-Bukishkes-Zujunai pasivazhineti vakariais.
Tad  thumbup.gif


Pritariu thumbup.gif
O žemuogių aplink tiek, kad tik spėk rinkti rolleyes.gif Ir viešasis transportas, sustojantis vos už 100 m nuo namų kas 15 min, yra nerealus pliusas, kokio daugiau nelabai kur aplink Vilnių yra. cool.gif
Per langus matom visa miesto panoramą, tad gyvenam lyg ir kaime, bet mieste biggrin.gif O aplink tylu ir ramu rolleyes.gif Ir ta erdvė mums yra didelis pliusas, lyginant su soduose susispaudusiais namukais ir neprasilenkiamais keliukais. O čia visur sklypai dideli, keliai erdvūs, beveik visur esfaltas, keliai nuolat valomi, prižiūrimi, žodžiu miestas cool.gif
Na su sodyba gražioj vietoj kur ant ežero kranto nėr ką lyginti, bet juk čia vieta ne vasaros poilsiui, o komfortiškam gyvenimui mieste, kvepuojant grynu oru.
O kad Tarandėj dar yra tuščių laukų, kalta Vilniaus rajono valdžia ir niekas kitas. pasikeis valdžia kada nors - užsistatys pilnai visas rajonas.
Atsakyti
Visų pirma, aš tau ne brangioji, apseikim be familiarumų 4u.gif

Visų antra, ir durniui aišku, kad rašiau ne apie Tarandės kamščius, o maršrutą, norint į/iš patekti. Viskas dar labiau komplikavosi, kai atsirado Perkūnkiemiai su Neries g. kvartalais. Jei jums malonu kasdien rytais ir vakarais stovėti kamščiuose, kvėpuoti automobilių smarve, vėžlio greičiu "lėkti" iš namų ar namo, tai Tarandė - nuostabus pasirinkimas, tikra romantika.
Atsakyti
QUOTE(Subjektyvi @ 2009 08 23, 20:42)
Visų pirma, aš tau ne brangioji, apseikim be familiarumų 4u.gif

Visų antra, ir durniui aišku, kad rašiau ne apie Tarandės kamščius, o maršrutą, norint į/iš patekti. Viskas dar labiau komplikavosi, kai atsirado Perkūnkiemiai su Neries g. kvartalais. Jei jums malonu kasdien rytais ir vakarais stovėti kamščiuose, kvėpuoti automobilių smarve, vėžlio greičiu "lėkti" iš namų ar namo, tai Tarandė - nuostabus pasirinkimas, tikra romantika.


Mes persikėlėme gyventi taip pat į tą pusę, kamščiai yra tik piko metu ir tikrai ne didesni, nei visuose kituose Vilniaus miesto rajonuose. Piko metu visas Vilnius yra užkimštas. Taksistų nuomone, didžiausi kamščiai piko metu yra važiuojant į rajonus link žaliųjų ežerų, kur kelias yra siauras ir vienos juostos 4u.gif
Atsakyti
Sveikos visos 4u.gif Netrukus gyvensiu Avižieniuose, bet iki Tarandės vos 10 min pėstute ir kadangi mašinos kol kas neturiu, teks naudotis kitu transportu (o juo važinėsiu kasdien, nes dar mokausi). Žadu važinėti iš Tarandės. Apšvieskit mane kas nors, jei galit, kokia ten situacija dabar su transportu, ar tiksliai pagal grafiką mikrai važinėja ir autobusas? Dėkui smile.gif

Atsakyti
QUOTE(AfricanSun @ 2011 01 27, 22:31)
Sveikos visos 4u.gif Netrukus gyvensiu Avižieniuose, bet iki Tarandės vos 10 min pėstute ir kadangi mašinos kol kas neturiu, teks naudotis kitu transportu (o juo važinėsiu kasdien, nes dar mokausi). Žadu važinėti iš Tarandės. Apšvieskit mane kas nors, jei galit, kokia ten situacija dabar su transportu, ar tiksliai pagal grafiką mikrai važinėja ir autobusas? Dėkui  smile.gif


Labas,
mikriukai važinėja gana reguliariai -maždaug kas 13-15 min. Autobusas taip važinėja, bet atrodo tik iki Pašilaičių. Be to pakankamai tvarkingai važiuoja ir mikriukai iš Avižienių. Vienu žodžiu ir iš nanų išvažiuosi ir į namus parvažiuosi be didelių problemų.
Atsakyti