Įkraunama...
Įkraunama...

Tarandė

Sveikos, gyvenu netoliese Gilužio. Ką tik namo atklydo biglio veislės šuo. Gal kas pasigedot? Labai mielas šuniukas, toks taikus smile.gif Atrašykit į šį forumą, jei tai kieno nors šuo. Nežinau, iš Avižienių ar Tarandės jis atklydo g.gif
Atsakyti
gal kas neseniai pirkote sklypa tarandeje? idomu kokia reali kaina (kiek galima moketi) uz 1 ara? smile.gif
Atsakyti
Pirkom neseniai sklypą Tarandėje po 20KLTL/a.
Ir kiek žinau, tai visi paskurtiniai sąndoriai (apie 10 a ir geroje vietoje)už tokią kainą ir eina. Čia kaina be komunikacijų sklype. Komunikacijos (vanduo, dujos, kanalizaciaja, elektra) šalia ir jas dar reikės atsivesti.
Mažų sklypų (apie 10a) Tarandėje nėra daug, tai juos pirmiausia ir nuperka, nes kaina mažesnė smile.gif. O pagrinde tai parduodami apie 15a.sklypai. Tai šių aro kaina truputį mažesnė.
Ir dar toks pastebėjimas, mažus sklypus perka sau, o didesniuose stato dvibučius pardavimui.
Sėkmės renkantis.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo equity: 23 rugsėjo 2011 - 16:00
QUOTE(equity @ 2011 09 23, 15:57)
Pirkom neseniai sklypą Tarandėje po 20KLTL/a.
Ir kiek žinau, tai visi paskurtiniai sąndoriai (apie 10 a ir geroje vietoje)už tokią kainą ir eina. Čia kaina be komunikacijų sklype. Komunikacijos (vanduo, dujos, kanalizaciaja, elektra) šalia ir jas dar reikės atsivesti.
Mažų sklypų (apie 10a) Tarandėje nėra daug, tai juos pirmiausia ir nuperka, nes kaina mažesnė smile.gif. O pagrinde tai parduodami apie 15a.sklypai. Tai šių aro kaina truputį mažesnė.
Ir dar toks pastebėjimas, mažus sklypus perka sau, o didesniuose stato dvibučius pardavimui.
Sėkmės renkantis.


aciu uz informacija smile.gif mes ziurime 12 aru sklypa, tai kaina panasi ir yra uz ara. todel idomu kiek galima bandyt deretis
Atsakyti
Vertigo,
Kurį sklypą žiūrit?
Nes aš prieš nusiperkant esu beveik visus mažesnius apžiūrėjęs, o vieno irgi beje 12a., vos nenusipirkom smile.gif
Beje, mūsų pirktam sklypui nenuleido nei lito sad.gif
Dar žinau, kad visai neseniai buvo parduotas 11a sklypas Kamarausko g. (mačiau jau stato dvibutį). Skelbime kaina buvo 228KLTL.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo equity: 23 rugsėjo 2011 - 16:21
QUOTE(kriste1979 @ 2008 12 25, 19:14)
Sveiki,

Mes planuojame pirkti namo Tarandeje. Labai noreciau suzinoti apie ta Vilniaus miesta. Kaip jums patinka gyventi Tarandej.


Oi nea tik ne Tarande. Draugai vargsta, ne tik vargsta, o keikiasi ir nagus grauziasi ten busta isigije smile.gif.
Atsakyti
Man asmeniskai Tarande irgi nepatinka schmoll.gif susisiekimas (nors ir netoli) nieko gero, labai dideli kamsciai tiek i miesta tiek i Tarande. Labiausiai tai nepatinka plyni lauka ir namai sustatyti vienas prie kito be jokios zalumos....nejaukus man tas rajonas visai.... Mano galva pigiau galima sklypa nusipirkti pvz. Balsiuose. Ten visur pusaites, netoli Neris, Zalieji ezerai, rajonas sutvarkyta, padarytos vaiku zaidimo aiksteles. I sklypus atvestos visos miesto komunikacijos (vanduo, elektra, dujos, TEO linijos). Tik cia nera dideliu sklypu kaip Tarandeje po 15a. cia visi sklypai po 10a, o kainos dabar apie 200K, bet tai derybu klausimas mirksiukas.gif O svarbiausia jaunai seimai, tai kad mokykla paciuose balsiuose atidare thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Tutikutė @ 2011 09 29, 13:09)
Man asmeniskai Tarande irgi nepatinka schmoll.gif  susisiekimas (nors ir netoli) nieko gero, labai dideli kamsciai tiek i miesta tiek i Tarande. Labiausiai tai nepatinka plyni lauka ir namai sustatyti vienas prie kito be jokios zalumos....nejaukus man tas rajonas visai.... Mano galva pigiau galima sklypa nusipirkti pvz. Balsiuose. Ten visur pusaites, netoli Neris, Zalieji ezerai, rajonas sutvarkyta, padarytos vaiku zaidimo aiksteles. I sklypus atvestos visos miesto komunikacijos (vanduo, elektra, dujos, TEO linijos). Tik cia nera dideliu sklypu kaip Tarandeje po 15a. cia visi sklypai po 10a, o kainos dabar apie 200K, bet tai derybu klausimas   mirksiukas.gif O svarbiausia jaunai seimai, tai kad mokykla paciuose balsiuose atidare thumbup.gif


O Jus buvote nuvaziavus i Tarande, ar tik siaip galvojate, kad ten plyni laukai? blush2.gif Tarande- jau seniai nera plyni laukai toli grazu. Pirmieji namai, salia Ukmerges plento galbut ir laukuose, o siek tiek giliau, sklypuose reikia iskirsti nemazai medziu, norint nama pasistatyti bigsmile.gif Aisku, kaip ir visur, reikia ziureti konkrecius sklypus. O pats rajonas kuris labiau patinka - tai cia jau kiekvieno skonio reikalas. Manes i Balsius arba i Pavilni niekas nenuvarytu smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vertigo: 29 rugsėjo 2011 - 14:12
QUOTE(Tutikutė @ 2011 09 29, 14:09)
Mano galva pigiau galima sklypa nusipirkti pvz. Balsiuose. Ten visur pusaites, netoli Neris, Zalieji ezerai, rajonas sutvarkyta, padarytos vaiku zaidimo aiksteles.


Bet nukakt iki centro ir atgal - Dieve, Dieve.. doh.gif Kelias vienintelis, gan siauras, o vasarą tai išvis, visi prie ežerų iš miesto važiuoja, tai ir juda eilė vėžlišku greičiu..Susisiekimas nekoks ten.
Atsakyti
QUOTE(vertigo @ 2011 09 29, 14:10)
O Jus buvote nuvaziavus i Tarande, ar tik siaip galvojate, kad ten plyni laukai?  blush2.gif Tarande- jau seniai nera plyni laukai toli grazu. Pirmieji namai, salia Ukmerges plento galbut ir laukuose, o siek tiek giliau, sklypuose reikia iskirsti nemazai medziu, norint nama pasistatyti  bigsmile.gif  Aisku, kaip ir visur, reikia ziureti konkrecius sklypus. O pats rajonas kuris labiau patinka - tai cia jau kiekvieno skonio reikalas. Manes i Balsius arba i Pavilni niekas nenuvarytu smile.gif


Mano tevai gyvena Putiniskiu gatveja (cia ta kur autobusas vaziuoja) ir jau daugiau nei 10 metu ten gyvena, jie isikele vieni is pirmuju, kai nei elektros nei keliu ten nebuvo.....viska savo lesom dare pradzioje. Taigi ta rajona as zinau puikiai mirksiukas.gif
O kad skonio reikalas tai nesigincysiu, pirmoje zinuteje rasiau "mano nuomone..." taigi tai tik mano nuomone mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(flight @ 2011 09 29, 14:46)
Bet nukakt iki centro ir atgal - Dieve, Dieve.. doh.gif  Kelias vienintelis, gan siauras, o vasarą tai išvis, visi prie ežerų  iš miesto važiuoja, tai ir juda eilė vėžlišku greičiu..Susisiekimas nekoks ten.

Per metus laiko kiek gyvenu Balsiuose nei kart neteko tuo keliu vaziuoti leciau nei 50km/h greiciu mirksiukas.gif ir tai tik tada jeigu vaziuoja koks traktorius priesais, o siaip ten greitis 70km/h, o visi vaziuoja 80km/h Be to dar yra kelias palei upe per Verkius, taigi nuo Balsiu, piko metu, savo vaikus i darzeli Antakalnyje nuvezu per 20min mirksiukas.gif
Tiesa pasakius, kai pirkom nama Balsiuose tai biski pergyvenom del to kelio....bet pagyvenus tai tikrai galiu pasakyt, kad nuo Balsiu iki miesto centro nuvaziuoti uztrunka dvigubai trumpiau nei nuo Tarandes, isbandyta thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Tutikutė @ 2011 09 29, 15:54)
Be to dar yra kelias palei upe per Verkius


Tas kelias vasaros sezonu tampa vienpusis, kadangi dalis jo atskiriama dviratistams.

Mes galvojom kažkada statytos namą Balsiuose, bet visgi, pasirodė per toli. O tuo keliu važiuojam dažnai, ypač vasarą - tikrai perkrautas. Man kažkada viena mama skundėsi, kad vargas su vaikų vežiojimu - juk reikia ir būrelių, ir muzikos mokyklų, ko Balsiuose nėra.
Na, bet kadangi tema ne apie Balsius, tai gal nesiplėskim.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo flight: 29 rugsėjo 2011 - 15:12
QUOTE(flight @ 2011 09 29, 15:11)
Tas kelias vasaros sezonu tampa vienpusis, kadangi dalis jo atskiriama dviratistams.

Mes galvojom kažkada statytos namą Balsiuose, bet visgi, pasirodė per toli. O tuo keliu važiuojam dažnai, ypač vasarą - tikrai perkrautas. 
Na, bet kadangi tema ne apie Balsius, tai gal nesiplėskim.

Taip, vasara jis vienpusis, bet vasara yra atostogu metas ir nera tokiu kamsciu rytais ir vakarais visame mieste, taigi tas kelias perkrautas nebuna schmoll.gif
Taip tema apie TARANDE, tai i tema galiu dar pasakyti tai, kad sklypa ten pirkti ir patiems statytis dar visai nieko butu, bet jeigu dairytis jau gatavo tai prasta ten situacija unsure.gif (as kalbu apie namus kurie buvo pastatyti iki 2010m) mes ieskodami namo apziurejom Tarandeje manyciau 80-85proc jau pastattytu namu su daline apdaila ir siaip "dezuciu" tai visu ju bukle buvo siaubinga...Ta rajona pries pat krize labai "isliaupsino" ir padare prestiziniu kai kurie ten gyvenantys tuometiniai seimo nariai, o statybininkai ir visokie "perekupai" pradejo masines statybas pardavimui. Medziagos buvo naudojamos pacios pigiausios, statoma greit ir bele kaip....dar pati su tevais eidavau vakare palendzioti po tas statybas, pasiziureti namu isplanavimu ir siaip idomu buvo, tai tokiu dalyku prisiziurejau rolleyes.gif Tevai labai norejo, kad tame rajone sau su vyru kazka rastume ir salia gyventume, bet mums jis buvo ne prie sirdies ax.gif o ir namo kuris butu pastatytas bent tiek kokybiskai, kad butu galima mastyti apie jo pirkima mes neradome.
Atsakyti