Įkraunama...
Įkraunama...

Svaigsta galva ir ūžia joje(ne Karlsonas)

QUOTE(Nova @ 2007 04 20, 09:58)
Ir man taip pat buna, atrodo stovi viskas. Net po nakties atsikeliu ir valgyt nesinori, atrodo visko pilna pilve. 


Man ir taip buvo , net valgyt negalėdavau, nes pilvas nuolat pilnas atrodydavo, net kvėpuot buvo sunku, dusino. Atrodė tiek prisiėdus, kad net orui vietos nėra
Atsakyti
QUOTE(Nova @ 2007 04 20, 11:21)
vaidaa, o nuo ko tau tas vanduo kaupesi? ir kaip tau nustate, tamografija dare?



Nu as ten tiksliai nzn kas man ten buvo.kazkoks spaudimas smegenu buvo, pabrinkimas.traumu as jokiu neturejus.

Rjolancikas,
o kaip su druska gerti? kazkada lyg sakei, bet tingiu ieskot atgal puslapius blush2.gif o jei gerciau be druskos kas butu?
Atsakyti
QUOTE(vaiddaa @ 2007 04 20, 14:10)
Nu as ten tiksliai nzn kas man ten buvo.kazkoks spaudimas smegenu buvo, pabrinkimas.traumu as jokiu neturejus.

Rjolancikas,
o kaip su druska gerti? kazkada lyg sakei, bet tingiu ieskot atgal puslapius blush2.gif o jei gerciau be druskos kas butu?

Kaip suprantu jei be druskos gersi, tai tai ką išgersi viską išmy... ir organizme vistiek neliks vandens
Atsakyti
QUOTE(furyy @ 2007 04 20, 15:01)
Kaip suprantu jei be druskos gersi, tai tai ką išgersi viską išmy... ir organizme vistiek neliks vandens



As irgi taip suprantu 4u.gif
Atsakyti
Bet tau Nova juk viskas gali būt nuo skydliaukės unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(furyy @ 2007 04 20, 17:58)
Bet tau Nova juk viskas gali būt nuo skydliaukės unsure.gif


Tame ir reikalas, kad niekas tiksliai pasakyt negali. Skydliaukes hiperfunkcija dar nera didele, net i normas TSH telpa, yra mazgelis, bet nezinau, ar jis pats vienas gali kazka tokio daryt, kiek zinau, jis hormonus isderint skydliaukeje gali. Aisku gali but ir nuo jos, bet tai man LOR tvirtina, kad man cia alergija sezonine, nors alergijos meginiai nieko neparode. odontologai sako nuo dantu virsnorminiu gali but toks spaudimas galvoj, nes jie spaudzia kaulus. Nu tai va ir suprask, kad nori, kas man yra, ir zinok, nuo ko gydytis. Masaziste sake, kad peciu raumenys labai kieti, kad jie gali kraujagysles spausti. Zodziu variantu milijonas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nova: 20 balandžio 2007 - 19:54
QUOTE(Nova @ 2007 04 20, 20:53)
Tame ir reikalas, kad niekas tiksliai pasakyt negali. Skydliaukes hiperfunkcija dar nera didele, net i normas TSH telpa, yra mazgelis, bet nezinau, ar jis pats vienas gali kazka tokio daryt, kiek zinau, jis hormonus isderint skydliaukeje gali. Aisku gali but ir nuo jos, bet tai man LOR tvirtina, kad man cia alergija sezonine, nors alergijos meginiai nieko neparode. odontologai sako nuo dantu virsnorminiu gali but toks spaudimas galvoj, nes jie spaudzia kaulus. Nu tai va ir suprask, kad nori, kas man yra, ir zinok, nuo ko gydytis. Masaziste sake, kad peciu raumenys labai kieti, kad jie gali kraujagysles spausti. Zodziu variantu milijonas.

TSH ar TTH. Nes man darė TTh atrodo, tai buvo norma, nors apčiupinėjus gydytoja sakė, kad skydliaukė negraži, bet po to pasakė, kad 1 laipsnio difuzinė kaip pas naujagimį....tai aš taip ir nesupratau ar čia gerai ta pirmo laipsnio ar kaip čia, jei kaip pas naujagimį g.gif Gal tu ką žinai g.gif
Atsakyti
QUOTE(furyy @ 2007 04 21, 14:02)
TSH ar TTH. Nes man darė TTh atrodo, tai buvo norma, nors apčiupinėjus gydytoja sakė, kad skydliaukė negraži, bet po to pasakė, kad 1 laipsnio difuzinė kaip pas naujagimį....tai aš taip ir nesupratau ar čia gerai ta pirmo laipsnio ar kaip čia, jei kaip pas naujagimį g.gif  Gal tu ką žinai g.gif


Kiek zinau, tai TSH ir TTH tai yra tas pats. Tai sitas hormonas pas mane jau ant ribos, bet visgi i norma dar telpa.
Difuzine struma (siek tiek padidejusii skydliauke) tai kiek zzinau nera labai blogai, tokia pas mane paauglysteje buvo, tai kaip ir nieko blogo niekas nesake. Difuzine daug pas ka buna. Cia pradine skydliaukes padidejimo stadija.


Atsakyti
Na mergaitės kur visos dingot? Gal jau visos pasveikot? g.gif
Atsakyti
QUOTE(furyy @ 2007 04 22, 13:41)
Na mergaitės kur visos dingot? Gal jau visos pasveikot? g.gif



Sveikos. nu as tai neblogai jauciuosi, tik spengimas ausyse erzina
Atsakyti
QUOTE(vaiddaa @ 2007 04 23, 08:34)
Sveikos. nu as tai neblogai jauciuosi, tik spengimas ausyse erzina

Džiaugiuosi už tave. O ar tau būdavo taip, kad atrodydavo, kad apalpsi? g.gif Vis ieškausi ligos
Papildyta:
O nuo tų vaistų nesijauti kaip mieganti gražuolė?
Atsakyti
QUOTE(furyy @ 2007 04 23, 08:49)
Džiaugiuosi už tave. O ar tau būdavo taip, kad atrodydavo, kad apalpsi?  g.gif Vis ieškausi ligos
Papildyta:
O nuo tų vaistų nesijauti kaip mieganti gražuolė?



Jo budavo kad atrodo kad nualpsiu.taip visas kunas nutirpdavo. miego nepasakyciau kad labai noriu.aisku ne taip jauciuosi kaip negerdama vaistu, bet tikrai ne taip, kaip is pradziu kai man kita daktare buvo israsius tranxene. nuo tu tai vops trulike neuzmigdavau smile.gif
Atsakyti