Įkraunama...
Įkraunama...

Avinžirniai

QUOTE(mama_Greta @ 2009 02 05, 14:17)
paskutini karta tai pirkau maximoj,

nu reiks bandyt kaip nors g.gif dekui 4u.gif
Atsakyti
As naudoju tik konservuotus avinzirnius, tik nelabai ziurejau, ar LT ju yra.
Isvirti is kumpio kaulo, ivairiu rusiu mesos, lasiniu gabalelio, avinzirniu sultini, mesa isgriebti, sriubyte valgyti su avinzirniais ir konservuotais astriais pipirais (isgydo bet kokia liga:) ), o antram - mesyte.

Dar humusa gamina cia is avinzirniu, bet man jau pats tahini (sezamu pasta) labai neskanus, tai humuso net nebandziau, nors kitiems skanu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo po_stalu: 09 balandžio 2009 - 19:15
Falafeliai!!! (receptas čia.) jie nusotabūs, ypač su tahini.
Atsakyti
QUOTE(mama_Greta @ 2009 02 05, 14:17)
paskutini karta tai pirkau maximoj, bet reikia didesnese ieskot.ir ten ant etiketes jie pavadinti ne avinzirniais,o turkiskais zirniais. dar buna sveiko/ekologisko maisto parduotuvelese: http://www.sveikiproduktai.lt/ arba http://www.ekoeko.lt/
bet tose parduotuvelese puskilogramis avinzirniu kone dvigubai brangesnis nei maximoj, mat ekologiskas produktas smile.gif

Labai prašau,parašykite,kur šiuo metu galima nusipirkti avinžirnių?
Aš,bent neatrandu,baigiau avinžirnius,ir ,ką,jų nebėra Lietuvoje?Pasidalinkite,labai pasilgau salotų.
Atsakyti
QUOTE(regna @ 2009 05 03, 19:31)
Labai prašau,parašykite,kur šiuo metu galima nusipirkti avinžirnių?
Aš,bent neatrandu,baigiau avinžirnius,ir ,ką,jų nebėra Lietuvoje?Pasidalinkite,labai pasilgau salotų.

Na,supratau,kad ,niekas neruošia iš avinžirnių,ogal jų nėra jau Lietuvoje?
Atsakyti
Konservuotu yra visuose didesniuose PC (maxej ir rimi tikrai buna, o iki atrodo, nesu macius), sausu taip pat yra maxej ir rimi (prie visu kruopu, pupeliu, zirniu buna padeti), vokiski (nepamenu gamintojo, bet is K raides), buna parduotuves "sveiki produktai" skyreliuose ir parduotuvese (ekologiski ir indiski, bet neekologiski), ekoeko.lt parduotuvej.

o as kaip tik troskinuu vistiena su pomidorais ir avinzirniais. cool.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo alexxandra: 04 gegužės 2009 - 19:21
Avinžirnių tikrai yra Akropolio Maximoj, pati pirkau. smile.gif
Atsakyti
Aš gaminu pagal Oliverio receptą: avinžirnius išverdu be druskos, dalį sugrudu su grūstuvę, tada pabarstau druska, aitriais pipirais, kapotu česnaku ir užpilu nerafinuotu alyvuogių aliejum, patiekiu su trošinta arba kepta mėsyte essen.gif
Atsakyti
QUOTE(alexxandra @ 2009 05 04, 20:20)
Konservuotu yra visuose didesniuose PC (maxej ir rimi tikrai buna, o iki atrodo, nesu macius), sausu taip pat yra maxej ir rimi (prie visu kruopu, pupeliu, zirniu buna padeti), vokiski (nepamenu gamintojo, bet is K raides), buna parduotuves "sveiki produktai" skyreliuose ir parduotuvese (ekologiski ir indiski, bet neekologiski), ekoeko.lt parduotuvej.

o as kaip tik troskinuu vistiena su pomidorais ir avinzirniais. cool.gif

Ačiū 4u.gif ,kaip pasilgau avinžirnių,tiesiog savaitgalį šausiu ieškoti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(regna @ 2009 05 05, 16:34)
Ačiū 4u.gif ,kaip pasilgau avinžirnių,tiesiog savaitgalį šausiu ieškoti 4u.gif

Nepatingek pasidalinti receptura ax.gif 4u.gif norisi kazko naujo is avinzirniu, bet pastaruoju metu visai nerandu laiko receptu paieskai blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(mama_Greta @ 2009 05 05, 16:47)
Nepatingek pasidalinti receptura ax.gif  4u.gif  norisi kazko naujo is avinzirniu, bet pastaruoju metu visai nerandu laiko receptu paieskai blush2.gif

Žinai man labai patinka tokio paprastos salotos
Avinžirniai+virtas liežuvis+sūris+poras+mėgstami prieskoniai+aliejų{sumaišau su garstyčiomis.
Man tai patinka.
Antra,užmerkiu iš vakaro.
Sudedu į kombainą įberiu prieskonių,būtinai dedu česnako,kalendros,kiaušinio.
Atskirai pasiruošiu kalakuto faršo{jį darau iš kumpio+pridedu svieste kepto poro,įtarkuoju sūrio.
Iš avižirnių darau kamoliukus išploju įdedu šaukštelį faršo,suvolioju kukuliukus,ir dedu į keksiukų keptuvę.
Kai tingiu terliotis viską suvarau drauge,bet,man skaniau įdaryti.
Atsakyti
QUOTE(regna @ 2009 05 05, 17:11)

Antra,užmerkiu iš vakaro.
Sudedu į kombainą įberiu prieskonių,būtinai dedu česnako,kalendros,kiaušinio.
Atskirai pasiruošiu kalakuto faršo{jį darau iš kumpio+pridedu svieste kepto poro,įtarkuoju sūrio.
Iš avižirnių darau kamoliukus išploju įdedu  šaukštelį faršo,suvolioju kukuliukus,ir dedu į keksiukų keptuvę.
Kai tingiu terliotis viską suvarau drauge,bet,man skaniau įdaryti.

Nu kaip idomiai smile.gif o tada kepti orkaiteje? kiek laiko ir kokioj temperaturoj? laikas tai nuo "keksiuku" dydzio turbut priklauso...
Atsakyti