Įkraunama...
Įkraunama...

Avinžirniai

QUOTE(po_stalu @ 2009 04 09, 18:13)
As naudoju tik konservuotus avinzirnius, tik nelabai ziurejau, ar LT ju yra.
Isvirti is kumpio kaulo, ivairiu rusiu mesos, lasiniu gabalelio, avinzirniu sultini, mesa isgriebti, sriubyte valgyti su avinzirniais ir konservuotais astriais pipirais (isgydo bet kokia liga:) ), o antram - mesyte.

Dar humusa gamina cia is avinzirniu, bet man jau pats tahini (sezamu pasta) labai neskanus, tai humuso net nebandziau, nors kitiems skanu.



o as be humuso savaites negaliu istvert! niam niam
Atsakyti
Sveikos,
va radau recepta is avinzirniu Cia http://jogosmityba.wordpress.com/
isbandykit "Avinžirnių ir sezamo pastos paštetas"
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo garbana66: 06 gegužės 2009 - 11:53
QUOTE(mama_Greta @ 2009 05 05, 20:46)
Nu kaip idomiai smile.gif  o tada kepti orkaiteje? kiek laiko ir kokioj temperaturoj? laikas tai nuo "keksiuku" dydzio turbut priklauso...

Aš,tiksliai,negaliu parašyti,laiko,nes niekad į jį nežiūrėjau paruduoja{apskrunda}ir imu,mažai reikia,jeigu porkaite įkaitusi. 4u.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
Neseniai atradome avinžirnius, ypač patenkintas liko vyras (gaminome falafelius). Jei yra daudiau gaminančių - dalinkitės ir toliau receptais ax.gif
Techninis klausimas: kai gaminate falafelius, darote juos tik iš mirkytų avinžirnių, ar ir apvirtų? Nes radau internete įvairių receptų variacijų. g.gif
Atsakyti
QUOTE(vikondrija @ 2010 09 03, 10:11)
Sveikos  4u.gif
Neseniai atradome avinžirnius, ypač patenkintas liko vyras (gaminome falafelius). Jei yra daudiau gaminančių - dalinkitės ir toliau receptais  ax.gif
Techninis klausimas: kai gaminate falafelius, darote juos tik iš mirkytų avinžirnių, ar ir apvirtų? Nes radau internete įvairių receptų variacijų. g.gif



Vikondrija,


Falafelius ,aš,darau įvairiai,kartais darau iš apvirtų,o kartais iš išmirkytų.

Visai nesenai,rasiau jau ,viriau avinžirnių sriubą su moliugu{tai buvo trinta sriuba,

Dar yra mintis išsikepti apkepą iš avinžirnių moliugo ,varškės.

Bet tai darysiu ateityje.
Atsakyti
gal atsiras daugiau receptu? juolab Lietuvoje prekyboje jau pasirode konservuotu avinzirniu , nereikia vargti ilgai mirkant ir verdant juos smile.gif
Atsakyti
Kaip tik siandien uzmerkiau, tik dar nesugalvojau, ka padarysiu. Is puses turbut humusa, o is kitos dalies gal salotu kokiu ax.gif
Atsakyti
man tai sitas recptas skaniausiais rolleyes.gif

astrus meksikietsko tipo patiekalas su vistiena wub.gif

rezceptas labai paprastas pakepinta vistiena su morkomis , svogunu ir cesnaku, priskoniai, tabasko padazas, avinzirniai ir pomidoru padazas....
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Hedra:) @ 2013 09 28, 14:10)
man tai sitas recptas skaniausiais rolleyes.gif

astrus meksikietsko tipo patiekalas su vistiena  wub.gif

O dar jei moliūgo įdėjus... mmmm rolleyes.gif

Bet čia jau kiekvienos variacija mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(meškutė_Nida @ 2013 09 28, 15:17)
O dar jei moliūgo įdėjus... mmmm rolleyes.gif

Bet čia jau kiekvienos variacija mirksiukas.gif

reikes pabandyti thumbup.gif
Atsakyti
Mes daugiausia darom falafelius ir humusa. I humusa pridedam visokiu priedu, pvz burokeliu, cili... thumbup.gif Ir tada valgom su svieziom morkom, agurkais ar tortilja traskuciais ax.gif
Smagu uzmatyt receptuku, reikes isbandyt koki troskinuka thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(funnygirl @ 2009 05 06, 11:50)
o as be humuso savaites negaliu istvert! niam niam

Mūsų šeima lygiai taip pat, labai dažnai valgome. Kai turiu laiko pasigaminu pati, o būna, o pastaruoju metu itin dažnai, perku gatavą. Žinau, kad naminis ir sveikiau ir skaniau, bet labai dažnai išvirtus avinžirnius beauštančius suvalgome dar nespėjus atvėsti ir sumesti į vitamaksą.. reikia kai šeimyna nealkana tai gaminti biggrin.gif
Atsakyti