Įkraunama...
Įkraunama...

Kalėdų eglutė: dirbtinė ar natūrali?

Toliau išsakome nuomonę smile.gif
Atsakyti
Na va, jau žinau, kad kitais metais tikrai turėsime gyvą eglutę, tik pirksiu ją su šaknimis, o po švenčių pasodinsim ją sodyboje rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Erbe: 29 gruodžio 2008 - 16:27
Mergaites,gal kuri zinote kur Kaune surenka gyvas eglutes.Siandiena suzinojau,kad Vilniuje jau prie didziuju prekybos centru yra tam tikrose vietose surenkamos eglutes ir bus panaudotos EKOLOGISKAM NAMU APSILTINIMUI.Man si ideja labai patiko ir as taip pat noriu savaja atiduoti geram sunaudojimui,o ne ismesti i konteineri. 000059.gif rolleyes.gif
Atsakyti
o as gailinu pirkt gyva eglute-tebunie ji ir auginta tam,bet man atrodo humaniskiau puosti dirbtine...
ir tikrai nesuku del to galvos....
o del gyvu man skauda sirdi,negaleciau jos net puosti...
Atsakyti
QUOTE(umede @ 2009 01 11, 00:37)

o del gyvu man skauda sirdi,negaleciau jos net puosti...

o jei su šaknim? pasisodinat į vazonėlį,paskui į lauką ir auga eglaitė smile.gif thumbup.gif
kaip jau ,kad darė ne viena forumietė smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Maištautoja @ 2009 01 11, 09:48)
o jei su šaknim? pasisodinat į vazonėlį,paskui į lauką ir auga eglaitė smile.gif thumbup.gif
kaip jau ,kad darė ne viena forumietė smile.gif



Tikrai dauguma atvejų, tos eglutės vazonėliuose, po švenčių pasodintos į žemę, tikrai gerai prigija ax.gif Turiu realių pavyzdžių rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Maištautoja @ 2009 01 13, 19:12)


Ką jau čia išplatinti... lotuliukas.gif
Po švenčių kuo greičiau nupuoši kad nepradėtų ūglių leisti ir į šaltą patalpą.
Aš laikau nešildomoj verandoj. Ten gal kiek šilčiau nei lauke, bet nedaug.
Būtinai gerai "apšiltinu" vazoną kad šaknys neįšaltų - apsuku įvairiais skudurais, viršų gražiai aptvarkau, kad neatrodytų skudurynas. Taip mano eglutė sulaukia pavasario. Tada - į kiemą su visu vazonu. Rudeniop - vėl į verandą, jau kiek ūgtelėjusi. Turiu ją jau 3 metai ir galvoju, kad pavasarį reiks sodinti į žemę ir rudeniop ieškotis naujos ax.gif O kas nežada taip ilgai laikyt - pavasrį ima kastuvą į vieną ranką, eglę su vazonu - į kitą (jei pakelia lotuliukas.gif ) ir ... Toliau, manau aiškint nebereikia. Taip palengva galit prie namų užsiaugint visą Kalėdinį miškelį.
O jei gyvenat bute - sudinkit kur miško laukymėj - girininkai, manau, nesupyks. Ar galit kokiai įstaigai padovanot kad pasisodintų (pvz: - daarželis, mokykla, senelių namai ar pan.)

Taip nereikės plastmasių plastmasėmis puošt (dar baisiau - plastikinė eglė ir naturalūs žaisliukai doh.gif ) ir gamtai gerą darbą padarysit.
Atsakyti
QUOTE(Maištautoja @ 2009 01 13, 19:12)



Aiškinu plačiau ax.gif Mūsų giminaičiai beveik kiekvienais metais puošia gyvą eglutę, o po švenčių ją įsodina į žemę. Šiuo metu jų kiemą jau puošia šešios puikiai augančios, kažkada buvusios Kalėdinės eglutės rolleyes.gif Ta va, tik jie man sakė, kad eglutę būtina pasodinti nelaukiant kol atšils orai, nes vienais metais bandė eglutę laikyti namučiuose iki atšils orai ir tada pasodino, tai ji neprigijo schmoll.gif
Atsakyti
Šiais metais svetainėje statysime dirbitinę, o savo miegamajame dar naturalią nedidukę pasistatysiu wub.gif newyear.gif
Atsakyti
Mes namuose statysim dirbtine, o kaime [kur švęsim Kūčias] tai greičiausiai natūralią ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Erbe @ 2009 01 13, 11:56)
Tikrai dauguma atvejų, tos eglutės vazonėliuose, po švenčių pasodintos į žemę, tikrai gerai prigija ax.gif Turiu realių pavyzdžių rolleyes.gif

...mūsų neprigijo verysad.gif
Gražiausia man gyva eglutė, bet kai kuriais metais puošiam ir dirbtinę smile.gif
Atsakyti
As tik uz naturalia eglute, man patinka kai namai ja kvepia, vadinasi namai kvepia Kaledom blush2.gif , o dirbtines nesukuria tokios nuotaikos schmoll.gif
Atsakyti