Įkraunama...
Įkraunama...

Kalėdų eglutė: dirbtinė ar natūrali?

Natūrali eglutė visiškai kitaip atitinka tą Kalėdinę dvasią, kai namai kvepia ja... ax.gif Tik žinoma gaila būna žiūrėti ir širdį suspaudžia kai po švenčių pamatai jas netvarkingai išmestas doh.gif
Atsakyti
TIK GYVOS wub.gif Neįsivaizduoju Kalėdų be eglutės (kažkaip neskaitau toks plastmasės eglute)... Jaukumas, kvapas, Kalėdos juk visa tai eglutėje... Eglutės puošimas kai pirštukus bado spygliukai, kuriuos vėliau reikia pastoviai valyti ir kurių pilna visur...Brūkštelėjimas šakele per nosį, per rankytes, kai laistau, juk to padaryti negali plastmasė, o ką jau kalbėti apie eglutės nežimą apsingtais miesto šaligatviais, minias žmonių, žybsinčias lemputes bei savo atvaizdą su eglute rankose vitrinose wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
Gražiausia gyva žinoma wub.gif Bet kartais tai dirbtinę tai tikrą puošdavom, dabar kaip Žirnius yra, net neįsivaizduoju kokią teks puošti blush2.gif
Atsakyti
Mes tik tikrą visalaika puošiam, šalia mūsų didelis miškas... thumbup.gif nors spygliai byra, bet faina, tas kavapas eglutes... Tikros geriausia wub.gif
Atsakyti
Taip, gyva eglutė sukuria Kalėdinę dvasią ir nuotaiką smile.gif manau, gyvos niekada neatstos jokia dirbtinė...
Atsakyti
aišku,kad gyva. mano mama vis nori pirkti dirbtine,bet as jai neleidžiu. Tada Kalėdas būtų nebe tokios,kaip ankščiau. nebeūtų jos kvapo.. vakare krintancių spyglių .;DD
Atsakyti
Tikra eglutė wub.gif Smagu kai visi namai pilni eglės kvapo ir aplamai nuotaika visai kita wub.gif
Atsakyti
tik gyva eglute newyear.gif
Atsakyti
Mes irgi tik už gyvą eglutę. Jos kvapas yra kažkas nuostabaus...
Atsakyti
O aš pasirinkau dirbtinę eglutę blush2.gif daug metų puošdavau gyvas ir net negalvojau apie dirbtinę, bet namuose atsirado katė ir po vienos katarstrofos ( įlipo į eglę ir nukrito su viskuo blush2.gif ) teko pirkti dirbtinę. Dabar jos nekeisčiau į nieka blush2.gif visų pirma ji yra taisyklingos formos, todėl labai gražu ją puošti o antra, dabar galiu jau gruodžio pradžioje papuošti namus ir džiaugtis kalėdų laukimu bigsmile.gif bei grožėtis. namai visą mėnesį tampa stebuklingi 4u.gif
Atsakyti
Naturali. Gal kada nors pasikeis nuomone ir noresis dirbtines, bet dabar tik gyva. Kvapas laabai primena Kaledas.. smile.gif
Atsakyti
O mes puošiame dirbtinę. Ir aš tik už ją. Kaip kažkuri jau sakėte, jos forma yra graži, šakos tankios. Išpuošta tokia eglutė atrodo nuostabiai. Tikros eglės man neatrodo šventiškai - kreivos, šleivos, šakos retos (bent jau palyginti su dirbtinėmis) ir šiaip, kažkaip man tikros eglutės nėra tokios įspūdingos, kad be jos mes negalėtume.
Atsakyti