Įkraunama...
Įkraunama...

Socialinės pedagogikos studentės

Man taip pat egzaminai prasideda. Nors jau ir gruodį turėjom porą. Tik atsakymo iš vienos dėstytojos nesulaukiam niekaip, o taip vargina nežinojimas. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Sati @ 2009 01 05, 11:58)
Sveikutes  4u.gif Atsižymėsiu ir aš naujoje temoje  ax.gif
Ryt mums jau pirmas egzas  doh.gif  O šio dalyko dėstytoja šian į konsultaciją net nepasirodė  blink.gif Na žiūrėsim kaip čia mums seksis rytoj  g.gif

aha egzas o destytojos nei kvapo doh.gif
nu Sati grupiokes mes o net nezinau kaip atrodai lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(neringyte @ 2009 01 05, 18:18)
aha egzas o destytojos nei kvapo doh.gif
nu Sati grupiokes mes o net nezinau kaip atrodai lotuliukas.gif

lotuliukas.gif Jooo lotuliukas.gif Cia tai geras mirksiukas.gif Tu sian i barioka po anglu paskaitos neplanavai vaziuoti?
Atsakyti
QUOTE(Sati @ 2009 01 05, 18:26)
lotuliukas.gif Jooo  lotuliukas.gif  Cia tai geras  mirksiukas.gif Tu sian i barioka po anglu paskaitos neplanavai vaziuoti?

nu jo variau rolleyes.gif
Atsakyti
Nu cia tai dar linksmiau lotuliukas.gif mirksiukas.gif As ir mirksiukas.gif Niu ka, ryt pasimatysim ir susipazinsim mirksiukas.gif Jeigu butu nors vienas baras dirbes, tikrai butume susipazine bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sati: 05 sausio 2009 - 18:58
QUOTE(Sati @ 2009 01 05, 18:55)
Nu cia tai dar linksmiau  lotuliukas.gif  mirksiukas.gif  As ir  mirksiukas.gif  Niu ka, ryt pasimatysim ir susipazinsim  mirksiukas.gif Jeigu butu nors vienas baras dirbes, tikrai butume susipazine  bigsmile.gif

paziurejau tavo foto tongue.gif dabar zinau biggrin.gif as ta kur uz kitos masinos vairo sedejau cool.gif
Atsakyti
Na, kaip visoms seksi sesija? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(laisla @ 2009 01 07, 21:53)
Na, kaip visoms seksi sesija?  ax.gif

Labas rytas 4u.gif Mums sesija dar neprasidejo, prasides tik nuo vasario 19 doh.gif bet tai ir bus nuo 8.00 iki 20.00 doh.gif
Dabar mums konsultacijos(atsiskaitymai) ir egzaminai blink.gif
Va tuoj kavyte isgersiu ir vaziuosiu egza laikyti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Sati @ 2009 01 08, 05:32)
Labas rytas  4u.gif Mums sesija dar neprasidejo, prasides tik nuo vasario 19  doh.gif bet tai ir bus nuo 8.00 iki 20.00  doh.gif
Dabar mums konsultacijos(atsiskaitymai) ir egzaminai  blink.gif
Va tuoj kavyte isgersiu ir vaziuosiu egza laikyti  smile.gif

SĖKMĖS EGZE 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Sati @ 2009 01 08, 06:32)
Labas rytas  4u.gif Mums sesija dar neprasidejo, prasides tik nuo vasario 19  doh.gif bet tai ir bus nuo 8.00 iki 20.00  doh.gif
Dabar mums konsultacijos(atsiskaitymai) ir egzaminai  blink.gif
Va tuoj kavyte isgersiu ir vaziuosiu egza laikyti  smile.gif


Tu labai ankstyva smile.gif Aš ir turėjau galvoje egzaminų sesiją 4u.gif Aš jau 4 išsilaikiau, tai labai smagu, bet dar 3 liko. Sunkoka ruoštis rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(laisla @ 2009 01 08, 16:30)
Tu labai ankstyva  smile.gif  Aš ir turėjau galvoje egzaminų sesiją  4u.gif  Aš jau 4 išsilaikiau, tai labai smagu, bet dar 3 liko. Sunkoka ruoštis rolleyes.gif

cia ji dar neankstyva biggrin.gif siandien mums egzas nuo 7 buvo tai kolegijoj jau po 6.20 buvau...
atsakysiu uz sati ir save nes mes grupiokes biggrin.gif egzus laikom puikiai nuo antradienio iki siandien jau 3 issilaikem ryt 4 ir kita savaite dar 3...bet sunkiausi praeityje thumbup.gif nu dar vienas liko sunkus bet jau maziau baimes 4u.gif
Atsakyti
Grizau is paskaitu su namu darbais kuriuos reikia padaryti iki rytojaus ryto sad.gif Reikia is periodikos pateikti straipsni apie neigiama socialinio pedagogo patirti. Ieskau, bet nieko panasaus nerandu doh.gif Gal gali kas padeti 000189.gif
Atsakyti