Įkraunama...
Įkraunama...

Socialinės pedagogikos studentės

o man dar pas jis nebuvo paskaitu.
Atsakyti
sveikos mirksiukas.gif niu ka galiu pasakyti apie pekauska,baisu ir tiek,teks laikyti man antra karta verysad.gif o vat dar laikeme vakar pas urnikiene tai kaip nekeista si karta sedejo ilga laika ji prie savo stalo o visi nusirasinejo ir ji nieko bigsmile.gif o per pirma egza tai smirinejo pirmyn atgal ir nusirasyti nebuvo imanoma,bet 9 sugebejau gauti thumbup.gif
Atsakyti
Tiesa, prisiminiau, jog Pekauskas bent jau mums tai buvo suteikęs galimybę perskaičius klausimą, padėti tuščią lapą ant stalo ir išeiti, ateiti kitą kartą, žinoma, nemokamai. Ar jums taip neleido? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(laisla @ 2010 04 18, 11:40)
Tiesa, prisiminiau, jog Pekauskas bent jau mums tai buvo suteikęs galimybę perskaičius klausimą, padėti tuščią lapą ant stalo ir išeiti, ateiti kitą kartą, žinoma, nemokamai. Ar jums taip neleido?  smile.gif

bet gi dabar jei pirma karta neissilaikai antra karta ir taip gali nemokamai laikyti g.gif
Atsakyti
Nu jo, pirmas perlaikymas nemokamas, bet geriau jau neprireiktu
Atsakyti
QUOTE(janneta @ 2010 04 18, 11:53)
bet gi dabar jei pirma karta neissilaikai antra karta ir taip gali nemokamai laikyti g.gif


Gali būti, kažkaip niekada tuom nesidomėjau, tik žinau, kad Pekaukas visada akcentuodavo, jog galima išeiti ir ateiti kitą kartą.
Atsakyti
pasigirsiu, išlaikiau Juodraičio egzamina 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Žannce @ 2010 04 23, 09:47)
pasigirsiu, išlaikiau Juodraičio egzamina 4u.gif


Sveikinu, šaunuolė smile.gif
Atsakyti
Sveikutes 4u.gif Merginos ar labai sunku studijuoti socialine pedagokika? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(river* @ 2010 04 29, 13:00)
Sveikutes 4u.gif Merginos ar labai sunku studijuoti socialine pedagokika? 4u.gif

Ziurint kur. Klaipedoj lengviau nei Siauliuose, universitete lengviau nei kolegijoj. Platus klausimas.
Atsakyti
QUOTE(linamog @ 2010 04 29, 13:05)
Ziurint kur. Klaipedoj lengviau nei Siauliuose, universitete lengviau nei kolegijoj. Platus klausimas.

As kaip tik stosiu i Siaulius doh.gif ir matot man reikia rimtai nuspresti ko noriu,seip visa laika kazkaip labiaus socialinis trauke,man geguzes 25 istojamieji,ir va esu pasimetus tarp dvieju specelybiu pasirinkti socialine pedagigika,ar veerslo administravima,stosiu i neakivaizdini g.gif todel labai idomu ar sunku mokytis ta socialini.
Atsakyti
QUOTE(river* @ 2010 04 29, 15:41)
As kaip tik stosiu i Siaulius doh.gif ir matot man reikia rimtai nuspresti ko noriu,seip visa laika kazkaip labiaus socialinis trauke,man geguzes 25 istojamieji,ir va esu pasimetus tarp dvieju specelybiu pasirinkti socialine pedagigika,ar veerslo administravima,stosiu i neakivaizdini g.gif todel labai idomu ar sunku mokytis ta socialini.

laisla gali del Siauliu soc.ped. pakonsultuoti. Bet kiek paskaiciau panu atsiliepimus, sunku ten, griezti reikalavimai. O kodel ne psichologija?
Atsakyti