Įkraunama...
Įkraunama...

Socialinės pedagogikos studentės

QUOTE(linamog @ 2010 04 29, 13:05)
Ziurint kur. Klaipedoj lengviau nei Siauliuose, universitete lengviau nei kolegijoj. Platus klausimas.


Čia turbūt suklydai, linamog? smile.gif Nes universitete tikrai sunkiau. Kolegijos studentams net nesako kas tokia operacionalizacija atliekant tyrimus ir rašant darbus, o mums reikia žinoti ir rimtai ją atlikti rašant darbus. smile.gif
Na ką aš galiu pasakyti, nėra lengva, reikalavimai nemaži kai kada, tačiau tai ir yra aukštasis mokslas, ypač universitete. Man asmeniškai, trečias kursas kažkoks nebevežantis. Gal kalta prasta nuotaika ar nežinau kas. ŠU yra įmanoma mokytis kiaurais dešimtukais, o ištempti 5 tai čia lengviau nebūna, bent man taip atrodo. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(laisla @ 2010 04 29, 16:42)
Čia turbūt suklydai, linamog?  smile.gif Nes universitete tikrai sunkiau. Kolegijos studentams net nesako kas tokia operacionalizacija atliekant tyrimus ir rašant darbus, o mums reikia žinoti ir rimtai ją atlikti rašant darbus. smile.gif 
Na ką aš galiu pasakyti, nėra lengva, reikalavimai nemaži kai kada, tačiau tai ir yra aukštasis mokslas, ypač universitete. Man asmeniškai, trečias kursas kažkoks nebevežantis. Gal kalta prasta nuotaika ar nežinau kas. ŠU yra įmanoma mokytis kiaurais dešimtukais, o ištempti 5 tai čia lengviau nebūna, bent man taip atrodo.  smile.gif

As 4 kurse KU ir nezinau, kas tas yra? blush2.gif
Kiek teko kalbet su Klaipedos kolegijoj studijuojanciomis, ten tikrai sunkiau.
Atsakyti
QUOTE(laisla @ 2010 04 29, 16:42)
Čia turbūt suklydai, linamog?  smile.gif Nes universitete tikrai sunkiau. Kolegijos studentams net nesako kas tokia operacionalizacija atliekant tyrimus ir rašant darbus, o mums reikia žinoti ir rimtai ją atlikti rašant darbus. smile.gif 
Na ką aš galiu pasakyti, nėra lengva, reikalavimai nemaži kai kada, tačiau tai ir yra aukštasis mokslas, ypač universitete. Man asmeniškai, trečias kursas kažkoks nebevežantis. Gal kalta prasta nuotaika ar nežinau kas. ŠU yra įmanoma mokytis kiaurais dešimtukais, o ištempti 5 tai čia lengviau nebūna, bent man taip atrodo.  smile.gif

As zinau kad mokytis istikruju yra visur nelengva,juk visgi tai aukstasis.Tik va idomiausia ar labai tas soc.pedagokiga spaudzia,galvoju kad tik sugebeciau,kad nebutu labai didelis kruvis,bet visgi manau kad socialine pedag.truputi lengviau nei koks verslo administravimas g.gif
o laisla tu kaip studijuoji,mazdauk daugiau apie ka tas mokslas eina,cia gal su vaikais daugiau reikes uzsiimineti ar kaip?
merginos o kiek kainuoja mokslai metams SU?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo river*: 29 balandžio 2010 - 16:05
QUOTE(linamog @ 2010 04 29, 16:50)
As 4 kurse KU ir nezinau, kas tas yra? blush2.gif
Kiek teko kalbet su Klaipedos kolegijoj studijuojanciomis, ten tikrai sunkiau.


Iš operacionalizacijos rašant tiriamuosius darbus, bakalaurą ir t.t. paaiškėja kaip sudaryti klausimyną, ką rašyti teorinėje dalyje ir pan. Ji reikalinga tam, kad klausimyne nebūtu klausiame bet ko, o tikslingai, tuo pačiu ir teorinė dalis, kad būtų rašoma tikslingai smile.gif

QUOTE(river* @ 2010 04 29, 16:55)
As zinau kad mokytis istikruju yra visur nelengva,juk visgi tai aukstasis.Tik va idomiausia ar labai tas soc.pedagokiga spaudzia,galvoju kad tik sugebeciau,kad nebutu labai didelis kruvis,bet visgi manau kad socialine pedag.truputi lengviau nei koks verslo administravimas g.gif
o laisla tu kaip studijuoji,mazdauk daugiau apie ka tas mokslas eina,cia gal su vaikais daugiau reikes uzsiimineti ar kaip?
merginos o kiek kainuoja mokslai metams SU?

Niekas nieko labai nespaudžia, laisvai galima ir turint gana vidutiniškus sugebėjimus ištempti. Man asmeniškai, soc. pedagogika atrodo lengviau nei verslo administravimas, tačiau manau, kad tai labai individualu. Pas mus daug refleksijų reikia, savianalizių. Pradžioj nemažai psichologijos būna įdėta, paskui jau pereinama prie konkretesnių profesinių dalykų. Apie negalę daug mokomės. Tačiau aš dieniniam, o kaip suprantu iš kitų merginų pasakojimų, jis skiriasi nuo neakivaizdinio. Iš jūsų mažiau reikalaus. Nei tiek darbų rašyt teks, nei tyrimus atlikinėt, nei seminarams ruoštis ar pan., nes nei laiko nei galimybių visus išklausyt nėra. smile.gif

Kainuoja apie 4600, atrodo. Anksčiau buvau neteisingai informuota, kad čia už semestra tiek, bet ne, čia už metus tokia suma.
Atsakyti
Kai stojau irgi dvejojau tarp socialinės pedagogikos ir verslo administravimo. Draugė įstojo į verslą, o aš į soc. Šiaip aš labiau būčiau linkusi skaičiukus dėliot, man gal net ten įdomiau būtų, patinka man visokios apskaitos, patinka konkretumas, ko socialinėj pedagogikoj mažoka, visi tie referatai, analizės, čia jau arba moki rašyt arba nelabai, kartais nemenkai fantazijos tenka pajungt, ko tikrai tiek daug nereikia administravime. Šiaip pažiūrėjus darbo pajieškos psl tai vieni administratoriai bedarbiai, kažkaip man jų jau per daug atrodo prikepta. Nors nemanau, kad ir soc pedagogo specialybė labai paklausi..
Atsakyti
QUOTE(SAMOGITIJA @ 2010 04 29, 23:56)
Kai stojau irgi dvejojau tarp socialinės pedagogikos ir verslo administravimo. Draugė įstojo į verslą, o aš į soc. Šiaip aš labiau būčiau linkusi skaičiukus dėliot, man gal net ten įdomiau būtų, patinka man visokios apskaitos, patinka konkretumas, ko socialinėj pedagogikoj mažoka, visi tie referatai, analizės, čia jau arba moki rašyt arba nelabai, kartais nemenkai fantazijos tenka pajungt, ko tikrai tiek daug nereikia administravime.  Šiaip pažiūrėjus darbo pajieškos psl tai vieni administratoriai bedarbiai, kažkaip man jų jau per daug atrodo prikepta. Nors  nemanau, kad ir soc pedagogo specialybė labai paklausi..


Aš laikausi tos nuomonės, kad jei nori stoti į soc. pedagogiką, turi turėti pašaukimą, kad ir kaip banaliai tai skambėtų. Nes darbas itin jautrus, sprendžiamos problemos taip pat. Todėl paskui kai reikia rašyti įvairias refleksijas, samprotavimus ir t.t. tai tiems kas ne iš pašaukimo įstojo labai sunku ir nepavyksta rezultato pasiekti. O pas mus dėstytojai labai labai į tai reaguoja. Jei mato, kad esi suvokiantis su kokiom klientų grupėm teks dirbti, kad supranti kaip svarbu padėti, įsigilinti ir t.t. tada ir požiūris kitas, tačiau pastebi taip pat ne visus, o apie neakivaizdininkus išvis sunku kalbėti, nes jūsų ten tiek daug, kad dėstytojams pažinti kiekvieną - neįmanoma.
Kalbant apie darbą, tai aš nors ir mokausi ne šiaip sau, tačiau kolkas nežinau kur dirbsiu ir ar pavyks rasti darbą. Mokyklose beveik visose yra soc. pedagogas. Darželiai ir pradinės mokyklos neturi iš ko steigti etato. Valstybės tarnyba taip pat užimtos vietos kolkas. Taip, kad su nerimu šiokiu tokiu laukiu kitų metų, tačiau tikiu, kad už pastangas bus atlyginta ir rasiu vietelę biggrin.gif
Atsakyti
Nebuvo pas mane to pašaukimo stojant, o ir požiūris i daugelį dalykų pasikeitė tik bestudijuojant.. Stojau todėl, kad mane itin domino paaugliukai. Pastebėjau, kad ir su labiausiai pasiutusiais "vaikiščiais" aš lengvai randu bendrą kalbą. Be to man kaip mamai šios studijos tikrai nenueis veltui.
Vienos dėstytojos nuomone universitetas tiesiog darosi pinigus, nes socialinių pedagogų yra Lietuvoje jau dabar tiek, kad jų visų tikrai neprireiks, o ką kalbėt jau apie mus.. Mūsų kurse yra 97 studentai, ir visiems tikėtis įsidarbint.. absurdas
Atsakyti
QUOTE(SAMOGITIJA @ 2010 05 01, 22:07)
Be to man kaip mamai šios studijos tikrai nenueis veltui.

drinks_cheers.gif Tas tai tikra tiesa. Pas mane buvo ir yra tas pašaukimas, vadinamas. Visada darau, rašau ir t.t. iš širdies, taip kaip galvoju, kaip jaučiu ir gaunu patvirtinimą, kad einu teisingu keliu smile.gif Dėl to džiaugiuosi, tik tai ir veda į priekį, nežinau kaip būtų kitu atveju unsure.gif
Atsakyti
Na, kaip sekasi visoms sociukėms? smile.gif Kai kurios ilsisi iki sesijos naujos, ar ne? ax.gif Man tai praktika baigėsi, rytoj jau į paskaitas vėl.
Atsakyti
sveikos, gal kuri turite rekomendaciju, kaip tobulinti psichopedagogini vertinima ir ugdymo proceso dalyviu poreikiu tenkinima ugdymo istaigoje (pagal A.Alisausko reikalavimus). (pagal kokybiskos veiklos kriterijus).
reiketu skubiai smile.gif
galetume apsikeisti info jei ka smile.gif
Atsakyti
sveikos, na man liko dar 2 egzaminai ir jei viskas gerai busiu antrakurse.

Uz abu darbus vilbikas pasirase po 7, tai labai patenkinta, nes buvo, kas kelis kartus taise ir tik tada gavo ivertinima. Dėkoju mamytems, kurios man padejo informacija, palaikymu ar net savuju darbu pavyzdziais 4u.gif labai dziugu kad atradau si foruma. 4u.gif smile.gif
Atsakyti
sveikutes 4u.gif kreipiuosi i jus su klausimu, gavau kursiniui atlikti toki tyrima, bet ne bet koki, o etnografini tyrima, kazkas panasaus i zurnalistini tyrima ax.gif tik nezinau nuo ko pradeti, gal kas esate dare? jei taip, labai dekinga buciau uz informacija 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti