Įkraunama...
Įkraunama...

Galimi/negalimi vaistai

QUOTE(metaxa @ 2008 12 30, 14:59)
Kik prabegdama pro forumus spejau uzmatyt, tai nestukes kemsa blynus su avieciu uogiene  smile.gif

va būtent, aš irgi blynus valgiau. bet ten avietėsmaišytos su agrastais buvo ax.gif
Atsakyti
QUOTE(balta_lelija @ 2008 12 30, 15:02)
va būtent, aš irgi blynus valgiau. bet ten avietėsmaišytos su agrastais buvo  ax.gif



radau toki sakineli: "Kai buvau nescia, mane ispejo vaistininke, kad negalima ciobreliu ir avieciu arbatu gert, sako skatina persileidima." Tai tu del visa ko gal savo daktares pasiklausk g.gif
Atsakyti
QUOTE(balta_lelija @ 2008 12 30, 14:43)
thumbup.gif  dalykas. liepų žiedų nematau. vadinasi galima  bigsmile.gif  teta pridėjo visą maišą- tai jei kas, žinosiu kuo gydytis  bigsmile.gif
dabar dar... aviečių lapai kenkia. o uogienė?  blush2.gif


Aviečių lapų arbatą rekomenduojama gerti nuo 35 savaitės kažkur.Ji minkština gimdos kaklelį ir pan.Tad pradžioj nėštumo manyčiau nevertėtų jos gerti.
Atsakyti
QUOTE(Tomulyte @ 2008 12 30, 18:51)
Aviečių lapų arbatą rekomenduojama gerti nuo 35 savaitės kažkur.Ji minkština gimdos kaklelį ir pan.Tad pradžioj nėštumo manyčiau nevertėtų jos gerti.



Ot tai ir aviečių negalima g.gif Negersim daugiau ir tokios arbatos doh.gif
Atsakyti
Is tiesu labai gera tema, as po pirmo vaikelio praradimo dabar supratau kodel man ivyko tas persileidimas 12 savaiciu jau buvau, gydytojai priezasties nerado. O dabar paskaiciusi supratau, as kiekviena diena po 1,5 litru isgerdavau avieciu arbatos unsure.gif ir darman skaudejo gerkle ir tepiausi kamparo aliejumi o tik neseniai suzinojau, kad negalima kad jis patektu ant odos nes irgi skatina persileidima, ex mokomes is savo klaidu doh.gif nestumo vadove turiu surasytus tuos aliejus kurie netinka nestukei, idesiu kada 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Arfėja @ 2008 12 30, 13:04)
Lauksiu labai  4u.gif





Stai receptukas, kuri zadejau:

Reikia isvirti stipria metu arbata
Siek tiek atvesinti
Tada i arbata ispausti citrinos sulciu (i 2l arbatos apie viena citrina)
Per burokeliu tarka itarkuoti imbiero ( i 2l itarkuot mazdaug senovinio trintuko dydzio imbiero, bet cia pagal skoni, jei daugiau, bus aitriau)
Ideti cukraus arba medaus (pagal skoni) ir palikti atausti.
Paskui reikia nukosti, tirscius galima isspausti, nes ten daug skonio buna, o tada jau galima megautis gerimu.
Nezinau ar toks gerimas slopintu pykinimus, bet, kad skanu ir sveika, tai tikrai smile.gif
Del stiprios metu arbatos gal kas nors is forumo dalyviu gales pakonsultuot ar nekenkia nestukem, nes as tai maza eksperte ax.gif
Atsakyti
metaxa aciu labai oro_buckis.gif
Atsakyti
QUOTE(Arfėja @ 2008 12 31, 13:12)
metaxa aciu labai  oro_buckis.gif


Nera uz ka irnesakyk.gif
Atsakyti
Idedu dar biski info is knygu
http://public.fotki....ja/img0001.html
http://public.fotki....ja/img0002.html
http://public.fotki....ja/img0003.html
4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Arfėja @ 2008 12 31, 13:23)



Mama sakė, kad kai su manim nescia buvo paskutini menesi (po cernobilio sprogimo) joda i piena lasinos ir gere nuo radiacijos. smile.gif
Atsakyti
Puikus patarimai smile.gif
Atsakyti
Niu gal dar kas ko naudingo ides blush2.gif
Atsakyti