Įkraunama...
Įkraunama...

Galimi/negalimi vaistai

QUOTE(Arfėja @ 2009 01 05, 21:57)
Niu gal dar kas ko naudingo ides  blush2.gif



Kai lankiausi privaciame ginekologijos kabinete, tai gavau tokia, kaip ir nesciosios atmintine (net pati nebepamenu kas ten parasyta), tai pabandysiu ryt nuskanuot ir idet info arba perrasyt. Gal ir is ten kas nors pravers, juk ne visur tokias dalina. ax.gif
Atsakyti
Nuskanavau siokios tokios info, tai gal kas nors gali padeti nuotraukytes ideti su nuskanuotu tekstu? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(metaxa @ 2009 01 07, 12:48)
Nuskanavau siokios tokios info, tai gal kas nors gali padeti nuotraukytes ideti su nuskanuotu tekstu? blush2.gif

Is pradziu idek tas foto i koki inernetini albuma o tada cia nuoroda arba kur rasai posta yra toks staciakampiukas ir ant jo uzrasyta IMG, ten iterpi nuoroda ir tada turi buti viskas tvarkoj 4u.gif pvz. www.public.fotki.com albumas
Atsakyti
QUOTE(Arfėja @ 2009 01 07, 12:22)
Is pradziu idek tas foto i koki inernetini albuma o tada cia nuoroda arba kur rasai posta yra toks staciakampiukas ir ant jo uzrasyta IMG, ten iterpi nuoroda ir tada turi buti viskas tvarkoj  4u.gif  pvz. www.public.fotki.com albumas


Blyn, tai dabar tas fotkes man i intika kazkur reikia sukist. Reiks pagalvot g.gif
Atsakyti
QUOTE(balta_lelija @ 2008 12 30, 15:43)
thumbup.gif  dalykas. liepų žiedų nematau. vadinasi galima  bigsmile.gif  teta pridėjo visą maišą- tai jei kas, žinosiu kuo gydytis  bigsmile.gif
dabar dar... aviečių lapai kenkia. o uogienė?  blush2.gif


man su pirmu nestumu buvo tempa apie 38, tai tik avieciu lapu arbata su medumi ir tegeriau kad ta tempa numusti. TAi gal nekenkia tie lapai, nes duktyte tai gime sveika kaip ridikas g.gif
Atsakyti
1
2
3
4
5
6

Tikiuosi gerai pavyko sukelt smile.gif
Pirmose dvejose nuotraukose yra info, kas atliekama per kiekviena apsilankyma pas gydytoja (cia butent toje istaigoje, kurioje as lankiausi, gal bus kam idomu palygint) ax.gif Kitose nuotraukose siaip truputis informacijos, gal kam pravers, tik ko gero gausit atsisiusti i savo kompiuteri ir pasididint, kitaip neis suskaityti. 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo metaxa: 07 sausio 2009 - 14:54
Saunu thumbup.gif
Atsakyti
Sveikos, o gal kas nors is jusu zino, ar 1 nestumo trimestre galima gerti angliuka? Mano skrandis kazko daznokai ant manes pyksta, pavalgius buna toks kietas ir sunkus... Atrodo, kad angliukas naturalus vaistas, bet ka gali zinoti?
Atsakyti
QUOTE(egleegle @ 2009 01 11, 13:46)
Sveikos, o gal kas nors is jusu zino, ar 1 nestumo trimestre galima gerti angliuka? Mano skrandis kazko daznokai ant manes pyksta, pavalgius buna toks kietas ir sunkus... Atrodo, kad angliukas naturalus vaistas, bet ka gali zinoti?



sveikute 4u.gif
siaip sako, kad anglies tabletes galima gerti. kazkur ir forume taip rase. stai :
4.6Nėštumo ir žindymo laikotarpis
Preparatas neveikia vaisiaus. Jį galima vartoti žindymo laikotarpiu.

Taciau apie aktyvinta angli phs 250 raso, kad nestumo ir zindymo laikotarpiu negalima vartoti.

tad... iseitu, kad priklauso nuo gamintojo, vienur vienaip, kitur kitaip.
pasiklausk vaistinej ir atidziai pasiskaityk lapeli 4u.gif
Atsakyti
Gal galit man atsiust ivairiu praktiksu patarimu nestumo metu? Man rodos, pastojau, esu truputi pasimetus blush2.gif jurgavilk@yahoo.com Aciu
Atsakyti
sveikutes,o kaip vizinas,tie lasai akims,ar kenkia nescioms arne?
Atsakyti
QUOTE(fresija @ 2009 01 11, 16:17)
sveikutes,o kaip vizinas,tie lasai akims,ar kenkia nescioms arne?



Anotacijoje rašoma, kad jei įtariate esanti nėščia arba žindote kūdyki, tai dėl vaisto vartojimo būtina pasitarti su gydytoju ar vaistininku.
O šiaip kitam forume esu mačius, kad nėštukei gydytojas jokiu būdu neleido naudoti visine.
Atsakyti