Įkraunama...
Įkraunama...

Galimi/negalimi vaistai

QUOTE(ingeborg34 @ 2010 10 27, 17:21)
Del nerimo nieko neminejo.Atrodo,kad lyg jo ir nera..Kai pulsas pasoksta isgeriu valerijono arbatos.Vaistineje man dave sirdies darba gerinanciu lasu,bet ten alk.,tai prrivengiu gert.23d.buvau ligoninej del pulso padidejimo,tai gyd.sake,kad galiu pamegint valerijono lasu.As nuo jaunystes turiu sia problema tik ji nebuvo tokia kaip dabar-man neuzeidavo ramybes busenoj.Aciu labai uz patarimus 4u.gif O veliau gal bus galima nors nedidele doze,jei labai uzkils?Kiek girdejau,kad nors 8sav. reikia stengtis isvengt vaistu,nes tuo metu vystosi visi organai.
Papildyta:

Del nerimo nieko neminejo.Atrodo,kad lyg jo ir nera..Kai pulsas pasoksta isgeriu valerijono arbatos.Vaistineje man dave sirdies darba gerinanciu lasu,bet ten alk.,tai prrivengiu gert.23d.buvau ligoninej del pulso padidejimo,tai gyd.sake,kad galiu pamegint valerijono lasu.As nuo jaunystes turiu sia problema tik ji nebuvo tokia kaip dabar-man neuzeidavo ramybes busenoj.Aciu labai uz patarimus 4u.gif O veliau gal bus galima nors nedidele doze,jei labai uzkils?Kiek girdejau,kad nors 8sav. reikia stengtis isvengt vaistu,nes tuo metu vystosi visi organai.

na taip teoriskai , vengt vaistu reiketu iki 12 sav, o ir isvis geriau apsieit be ju, bet kartais yra geriau isgert tabletyte tau padedancia, negu buti tokioj busenoj, nes nezinia kas blogiau ar tablete ar mamytes busena, o ir gyditojai, ismanantys,pritaria tam. jei yra labai labai blogai, geriau nekentet, nemanau kad ir tau butu verta kentet, jei zinotumem kur kristumem , pagalve pasidetumem, tai vat jei jau sirdele lips per gerkle, nemanau kad nutiks kas blogo, jaigu kartais isgersi tinkama sau tabletyte smile.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(sileste @ 2010 10 27, 18:36)
na taip teoriskai , vengt vaistu reiketu iki 12 sav, o ir isvis geriau apsieit be ju, bet kartais yra geriau isgert tabletyte tau padedancia, negu buti tokioj busenoj, nes nezinia kas blogiau ar tablete ar mamytes busena, o ir gyditojai, ismanantys,pritaria tam. jei yra labai labai blogai, geriau nekentet, nemanau kad ir tau butu verta kentet, jei zinotumem kur kristumem , pagalve pasidetumem, tai vat jei jau sirdele lips per gerkle, nemanau kad nutiks kas blogo, jaigu kartais isgersi tinkama sau tabletyte smile.gif  4u.gif

Labai palengveja su kuo nors pasitarus del savo problemu.Aciu. 4u.gif Bandysiu iki 12 sav. pakentet,o paskui matysim.Gal pulsas kiek aprims,kaip ir pirmo nestumo metu.Jei ne,tai nuo vaistuku turbut neissisuksiu,nes didelis pulsas labai negerai sirdziai.Mano seimos gydytoja sako,kad svarbiausia didelis pulsas gali sukelti ritmo sutrikimus,o tuomet jau be gydytoju ir medikamentu tikrai neapseit.Bet tikiuosi,kad to nebus.Duos Dievas viskas bus gerai,kaip ir pirma karta.Blogiausia,kad plakimo priepuoliai man kartojasi beveik kasdien,tik ne visada pulsas 125 buna.Taip daznai vaistu juk irgi negersi.Reiks kentet kiek galesiu.
Atsakyti
Ar kas nors naudojote antibiotikus Augmentin, ar apskritai kokius nors antibiotikus, kokia būtų nuomonė?
Man 16 sav., šlapimo pasėly rado negerą dalyką. geriu paskirtus antibiotikus ir l.bijau.
Atsakyti
QUOTE(lotus9 @ 2010 10 28, 14:21)
Ar kas nors naudojote antibiotikus Augmentin, ar apskritai kokius nors antibiotikus, kokia būtų nuomonė?
Man 16 sav., šlapimo pasėly rado negerą dalyką. geriu paskirtus antibiotikus ir l.bijau.

Sveika,manau,kad gydytojai zino kokius vaistus paskirt.Po 12 sav. jau vaisius buna issivystes,tai jam pakenkti yra maziau galimybiu nei 1 trimestre.Tokiu vaistu neteko gert.Mano kolege gere vaistus atrodo nuo bronchito(lyg tai antibiotikus)ir jos vaikeliui viskas gerai.Jei yra kazkokia infekcija ja butina gydyti,nes negydoma liga nera gerai ir paciai ir vaikeliui.
Atsakyti

Sveika,manau,kad gydytojai zino kokius vaistus paskirt.
[/quote]

Aš irgi raminuosi, kad gydytoja žino geriau. Man rado streptokoką. Kiek skaičiau, tai daugeliui šį tyrimą daro 36 sav., jei randa tą -koką, tai leidžia peniciliną prieš gimdant. .. pasimetus tarp informacijos. Tiesiog bijau pati sau pakenkti.
Atsakyti
[/quote]
Aš irgi raminuosi, kad gydytoja žino geriau. Man rado streptokoką. Kiek skaičiau, tai daugeliui šį tyrimą daro 36 sav., jei randa tą -koką, tai leidžia peniciliną prieš gimdant. .. pasimetus tarp informacijos. Tiesiog bijau pati sau pakenkti.
[/quote]
Zinau,kaip jautiesi,nes paciai eina 6 sav,o tachikardija nezmoniska kartais iki 125 duziu per minute.Kartojasi daznai-tai kasdien,tai po keletos dienu.Gydytojai kisa vaistus,o as atsisakineju.Bijau pakenkt lialiui.Man su pirmu nestumu pradzioje taip buvo,tai tikiuosi aprims kaip ir tada.Jei ne,tai bandysiu iki 12 sav.kentet,o paskui teks vaistu griebtis,nes bijau,kad su sirdim ko neatsitiktu.Tai tuomet ir lialiui butu ne kas... verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ingeborg34: 28 spalio 2010 - 13:56
gal galit patart kas ira ar ko trūksta kad siaubingai traukia mėšlungis. šianakt net abi kojas sutraukė. magnį vartoju kasdien ,lyg ir neturėtų jo trūkti. ir dar kaip ten su tais tepalais: fastum ir kitokie... ar jie ka nors padeda, nes po tokių sutraukimų kojas visa dieną skauda
Atsakyti
mane taip pat erzina tas koju traukimas nezinia del ko, niekas nepadeda
Atsakyti
tokie nestumai, nieko cia nepadarysi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(lotus9 @ 2010 10 28, 14:21)
Ar kas nors naudojote antibiotikus Augmentin, ar apskritai kokius nors antibiotikus, kokia būtų nuomonė?
Man 16 sav., šlapimo pasėly rado negerą dalyką. geriu paskirtus antibiotikus ir l.bijau.


4u.gif
6 sav susirgau (gerklėj buvo problema), tempa laikės 37,6-38,2 vos ne savaitę. teko ospamoksą gert. Nu ir dar keletą.
Guodžiuosi, kad viskas turi būt gerai, nes jei man būtų liga užsileidus, tai kaip tada?

man irgi atrodo, kad kartais reik su protu žiūrėt kas geriau- ar pačiai kankintis ir leist virusams graužt organizmą 9ir tai kažin ar nekenkia mažiukam), ar kokį vaistuką, bet neilgai vartot, bet užtat išsigydyt unsure.gif

Man su sūniuku pulsas taip pat durniavo. Gėriau širdies lašiukų.
Dėl alkoholio...
Nu taigi nevartoti vaistųkų po buteliuką iškart, o kiek šaukštelyje alkoholio ir jei vienąkart dienoj... Nžn ar taip jau pakenktų unsure.gif
Atsakyti
Nuo bronchito ir kitu kvepavimo taku pirmas vaistas arbatmedzio aliejaus inhaliacijos mirksiukas.gif
I inda ar puoda i pilti verdancio vandens (0,5-1l) ir ilasinti 5 lasus arbatmedzio aliejaus,uzsidengus dideliu ranksluosciu pakvepuoti 5-10min.Procedura daryti tik 1kart i para,kokia savaite ar dvi.
Esu nestuke.gif ,gydytoja sake galima.Taip pati issigydziau bronchita thumbup.gif
P.S.kvapas pradzioje astrus neissigaskit,as jei man gniauzia kvapa,pakeliu siek tiek ranksluoscio kamputi kol galima normaliai kvepuoti blush2.gif
Papildyta:
QUOTE(servetele @ 2010 10 30, 16:53)
mane taip pat erzina tas koju traukimas nezinia del ko, niekas nepadeda

dazniausiai truksta magnio.Ar bandete pagerti tirpstancio magnio "DIASPORAL"?pagerkit 1 savaite po pakeli i diena,turetu tikrai padeti 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(eliukė @ 2010 10 28, 15:19)
gal galit patart kas ira ar ko trūksta kad siaubingai traukia mėšlungis. šianakt net abi kojas sutraukė. magnį vartoju kasdien ,lyg ir neturėtų jo trūkti. ir dar kaip ten su tais tepalais: fastum ir kitokie... ar jie ka nors padeda, nes po tokių sutraukimų kojas visa dieną skauda

ne visada uztenka magnio nors ir vartojate,jei geriate daug skysciu,daznai magnis ,kalis pasisalina daugiau negu jo suvartojame,kad ir papildais.Cia man taip yra,as turiu vartoti kali ir magni didesnemis dozemis(gydytojai liepia,nes krenta norma).
Pabandykit "DIASPORAL" magnio milteliu,pagerkit savaitele tikrai turetu padeti
Atsakyti
Ar galima besilaukiancioms vartoti Mezym? Vienur raso, kad galima gydytojui paskyrus, kitur kad ne. O kaip is tiesu? Nes pats Mezym skaitosi naturalus virskinimo fermentas g.gif
Atsakyti