Įkraunama...
Įkraunama...

Galimi/negalimi vaistai

QUOTE(*zara* @ 2010 11 14, 13:20)
Aciu uz informacija 4u.gif Reiskia buvau blogai informuota apie APAP g.gif sake galima,o pasirodo ne schmoll.gif viskas jo nebegersiu schmoll.gif

Sveika,gydytojai daznai nestumo metu liepia del sveikatos problemu gerti vaistus.As manau,jog jei problemos nera dideles geriau ju is viso vengti.Man uzeina tachikardijos priepuoliai,gal tai ir nera jau taip nekalta,bet paskirtu vaistu negeriu,nes tikrai nenoriu,kad jie pakenktu nestuke.gif Rizikingiausia vaistus vartoti iki 12 sav.,o paskui,jei yra butinybe,tai ka padarysi...
Atsakyti
Laba mergytes,
O gal zinote ka apie Fuzidin antibiotini tepala? Man atsirado alergija ant delnu pagalveliu kampuciu, tai nuejus pas dermatologe, man ji pasake, kad buna nestumo metu daznai visokiu alergiju ir cia nieko tokio. Israse Betnovate hormonini tepala. Bet man kazkaip baisu ji tepti, visgi hormonai, o nestumas dar nera didelis. Sakau, gal tada geriau Fuzidin, nes kazkada juo tepiausi, kai laukiausi dukrytes (tik nestumo laikas buvo didesnis), nes irgi buvo prasidejusi alergija ant rankos ir tada gydytoja sake, kad jis nekenkia, nes vartojamas ant odos ir jis ne hormoninis, o antibiotinis. Zodziu, esu pasimetus ir nezinau kaip elgtis, o ta alergija mane erzina ziauriai. Gal kas vartojot, ka nors zinot ir pan.?
Atsakyti
QUOTE(Tekantisaule @ 2010 11 20, 18:19)
Laba mergytes,
O gal zinote ka apie Fuzidin antibiotini tepala? Man atsirado alergija ant delnu pagalveliu kampuciu, tai nuejus pas dermatologe, man ji pasake, kad buna nestumo metu daznai visokiu alergiju ir cia nieko tokio. Israse Betnovate hormonini tepala. Bet man kazkaip baisu ji tepti, visgi hormonai, o nestumas dar nera didelis. Sakau, gal tada geriau Fuzidin, nes kazkada juo tepiausi, kai laukiausi dukrytes (tik nestumo laikas buvo didesnis), nes irgi buvo prasidejusi alergija ant rankos ir tada gydytoja sake, kad jis nekenkia, nes vartojamas ant odos ir jis ne hormoninis, o antibiotinis. Zodziu, esu pasimetus ir nezinau kaip elgtis, o ta alergija mane erzina ziauriai. Gal kas vartojot, ka nors zinot ir pan.?


As Betnovate vartojau gal pries menesi, net minties nekilo, kad galetu nestumo metu kenkti unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Ruby Tuesday @ 2010 11 20, 22:05)
As Betnovate vartojau gal pries menesi, net minties nekilo, kad galetu nestumo metu kenkti unsure.gif


O man kazkodel paranoja, nes tas Betnovate hormoninis tepalas, tai abejoju, ar ji tepti, ar ne...nors gydytoja minejo, kad galima ir kad nekenkia. g.gif Net nezinau,,,dar luktelsiu, bet kazkodel sirdis labiau linksta prie Fuzidin tepalo, jis bent jau ne hormininis.
Atsakyti
QUOTE(Tekantisaule @ 2010 11 21, 18:04)
O man kazkodel paranoja, nes tas Betnovate hormoninis tepalas, tai abejoju, ar ji tepti, ar ne...nors gydytoja minejo, kad galima ir kad nekenkia.  g.gif  Net nezinau,,,dar luktelsiu, bet kazkodel sirdis labiau linksta prie Fuzidin tepalo, jis bent jau ne hormininis.

laba. Va nuo paranojos tai vaistu tai tikrai nera ir nestukem nerekomenduojama smile.gif , o jei gyditoja skyre toki tepala, vadinas galima. Juk oda musu apsauginis sluoksnis, joks tepalas cia nekontaktuoja su vaisiumi,
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sileste: 21 lapkričio 2010 - 18:08
QUOTE(sileste @ 2010 11 21, 18:07)
laba. Va nuo paranojos tai vaistu tai tikrai nera ir nestukem nerekomenduojama smile.gif , o jei gyditoja skyre toki tepala, vadinas galima. Juk oda musu apsauginis sluoksnis, joks tepalas cia nekontaktuoja su vaisiumi,


Visos tos baimes ir paranojos, del svarbiausio ir graziausio dalyko gyvenime-leliuko. smile.gif
Na, zodziu, jei per kelias dienas nepageres, vistiek teks tepti, nes ziauriai nervina ta alergija. doh.gif
Atsakyti
Sveikos, nėštumo pradžioje ( kai dar nežinojau, jog laukiuos) man rovė 4 protinius dantis. Gėriau Ospamox po dvi tabletes 5 dienas.
Kaip manot, ar galėjo pakenkti vaisiui?
Šiaip, maniau, kad daugmaž žinau savo pastojimo datą ir ji buvo daugiau nei savaitė po antibiotikų kurso, bet ginekologė sako, kad nėštumas didesnis, tą ir echoskopas parodė, tai vadinas tuo metu gėriau antibiotikus... verysad.gif Dėl to dabar nerimauju...
Atsakyti
QUOTE(drugelis. @ 2010 11 25, 00:03)
Sveikos, nėštumo pradžioje ( kai dar nežinojau, jog laukiuos) man rovė 4 protinius dantis. Gėriau Ospamox po dvi tabletes 5 dienas.
Kaip manot, ar galėjo pakenkti vaisiui?
Šiaip, maniau, kad daugmaž žinau savo pastojimo datą ir ji buvo daugiau nei savaitė po antibiotikų kurso, bet ginekologė sako, kad nėštumas didesnis, tą ir echoskopas parodė, tai vadinas tuo metu gėriau antibiotikus...  verysad.gif  Dėl to dabar nerimauju...

nu jau tikrai, bukit rami ir auginkit pilvuka, ne viena is musu nezinodamos jog laukias, krete visokius pokstus, ir paruke ir pagere ir vaista prarijo, jus tikrai neisskirtine, nes pirmas savaites dar ''taskiukas '', nekontaktuoja su mamyte smile.gif , jis tik ruosias prisitvirtint
mamytes pilvelyje. nesijaudinkit nes tikrai jusu negeros emocijos, leliukui nepatinka 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(sileste @ 2010 11 25, 16:57)
nu jau tikrai, bukit rami ir auginkit pilvuka, ne viena is musu nezinodamos jog laukias, krete visokius pokstus, ir paruke ir pagere ir vaista prarijo, jus tikrai neisskirtine, nes pirmas savaites dar ''taskiukas '', nekontaktuoja su mamyte smile.gif , jis tik ruosias prisitvirtint
mamytes pilvelyje. nesijaudinkit nes tikrai jusu negeros emocijos, leliukui nepatinka 4u.gif


Dėkui už paguodą, liūdniausia tai, kad antibiotikų paprastai metų metus negeriu, o va kada tik išgėriau - pastojau doh.gif kodėl visada taip viskas būna... g.gif
Atsakyti
QUOTE(drugelis. @ 2010 11 25, 23:41)
Dėkui už paguodą, liūdniausia tai, kad antibiotikų paprastai metų metus negeriu, o va kada tik išgėriau - pastojau  doh.gif kodėl visada taip viskas būna...  g.gif

man irgi taip pat, as pastovei esu ka nors prisidirbus doh.gif , niekada negali buti taip kaip zmogus kad noretu. Ir as nestumo pradzioje prisitasiau vaistu, bet lekiau darytis Priska, del sventos ramybes, rodikliai geri, siek tiek aprimau, mes ne vienos tokios, nestukes kitos ne tokius stiprius vaistus geria, ir viskas liuks, kitos mamytes, kad ir kaip gyvena pagal taisykles, o ziurek nelaime vistiek tuno ir laukia, tiesa pasakius kas yra zadeta, tas yra kaip padeta. Bet juk zinot , kad viskas bus gerai smile.gif 4u.gif saules ir ramybes laukiant stebuklo smile.gif
Atsakyti
Sveikos mamytes,
Esu naujoke cia. smile.gif Dar tik 3-4 savaiteles kai laukiuosi o stai jau gavau persalima. doh.gif Temperaturos lyg ir neturiu bet skauda galva ir gerkle,taip pat kamuoja sloga. Nuo mazens negaliu gerti vaistazuoliu arbatu su medumi - iskart vemiu o nezinau kuo gydytis. kaip manote jei:
-skalauciau nosi juros vandeniu
-gerciau paprasta vaisine arbata
-ir ciulpciau lokec ledinukus su medumi
ar nepakenkciau? neturiu normalaus gydytojo su kuriuo galeciau pasitarti nes gyvenu anglijoje. Cia kvailiai iki 3 menesiu nesirupina isvis. verysad.gif Labai bijau prarasti vakeli, nes viena jau esu praradus per nezinojima, kad laukiuosi ir imuniteta stiprinancius vaistus. Jo ilgai laukem su draugu ir po metu va turim dziauksmeli.
taip pat norejau pasiteirauti apie imbiera, cia labai daug raso, kad jis gerai o kap ji pasiruosti? ir kokio jo ieskoti pirkti? g.gif

P.S. atsiprasau jei pasirodysiu visai zalia bet tokia ir jautciuosi.. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(HappyMam @ 2010 11 29, 20:31)
Sveikos mamytes,
Esu naujoke cia. smile.gif  Dar tik 3-4 savaiteles kai laukiuosi o stai jau gavau persalima. doh.gif  Temperaturos lyg ir neturiu bet skauda galva ir gerkle,taip pat kamuoja sloga. Nuo mazens negaliu gerti vaistazuoliu arbatu su medumi - iskart vemiu o nezinau kuo gydytis. kaip manote jei:
-skalauciau nosi juros vandeniu
-gerciau paprasta vaisine arbata
-ir ciulpciau lokec ledinukus su medumi
ar nepakenkciau? neturiu normalaus gydytojo su kuriuo galeciau pasitarti nes gyvenu anglijoje. Cia kvailiai iki 3 menesiu nesirupina isvis. verysad.gif  Labai bijau prarasti vakeli, nes viena jau esu praradus per nezinojima, kad laukiuosi ir imuniteta stiprinancius vaistus. Jo ilgai laukem su draugu ir po metu va turim dziauksmeli.
taip pat norejau pasiteirauti apie imbiera, cia labai daug raso, kad jis gerai o kap ji pasiruosti? ir kokio jo ieskoti pirkti? g.gif

P.S. atsiprasau jei pasirodysiu visai zalia bet tokia ir jautciuosi..  4u.gif

Sveika,kai nestumo metu slogavau gydytoja man sake,kad galiu naudoti sinupret tabletytes 1x3k per d,dar buna purskalai su juros vandeniu(QUIXX,Hummer),gerkles skausmui malsinti pusksdavau su Mirhamille,bet Anglijos greiciausia jo nebus...Kai kas skalauja druskos tirpalu gerkle arba druska pakaitina susuka i skarele ir palaiko ant kaklo tik nezinau ar tai padeda.Imunitetui pastiprinti imbiero sakni nuvalyta reikia sutarkuot ir sumaisyt su medumi,kai kas dar deda ir citrinos.
Atsakyti