Įkraunama...
Įkraunama...

Galimi/negalimi vaistai

Paracetamoli gerti sako, kad galima, nors lapelyje raso, kad:

NĖŠTUMO IR ŽINDYMO LAIKOTARPIS

Paracetamolis prasiskverbia per placentą ir patenka į motinos pieną, todėl jo nėščioms moterims ir žindyvėms galima vartoti tik būtinu atveju. Tokių moterų gydymą paracetamoliu turi prižiūrėti gydytojas.

Tai kaip cia? Galima, bet tik neperdaug?
Atsakyti
sveikutes o ar galima gerti theraflu? labai kosiu ir pakilo temperatura,net nezinau ka gerti
Atsakyti
QUOTE(#69# @ 2011 02 04, 19:21)
sveikutes o ar galima gerti theraflu? labai kosiu ir pakilo temperatura,net nezinau ka gerti

Nėštumo ir žindymo laikotarpis

Nėščia ar kūdikį krūtimi maitinanti pacientė, prieš vartodama bet kokių medikamentų, turi pasitarti su gydytoju ar vaistininku.
Atsakyti
QUOTE(mucka @ 2011 02 04, 21:55)
Nėštumo ir žindymo laikotarpis

Nėščia ar kūdikį krūtimi maitinanti pacientė, prieš vartodama bet kokių medikamentų, turi pasitarti su gydytoju ar vaistininku.



zinau kad turiu pasitarti,bet be pirmadienio niekaip
Atsakyti
QUOTE(#69# @ 2011 02 04, 22:46)
zinau kad turiu pasitarti,bet be pirmadienio niekaip


Tai gal tiesiog paprasto paracetamolio išgerkit tabletę, jei temperatūra aukšta, t. y. 38 ir daugiau. Nors irgi nelabai patariama pirmą nėštumo trimestrą, bet geriau, nei per aukšta temperatūra. 4u.gif O šiaip kuo daugiau skysčių vartokit, karštos arbatos su medum, laikykit kojas šiltai ir būtinai gulėkit iki pirmadienio, kada jau galėsit pasitarti su gydytoja mirksiukas.gif
Atsakyti
Ir dar, nuo kosulio vartoju Pectosan sirupą, ir Gelomyrtolio tabletes, šie vaistai augaliniu pagrindu sukurti. O šiaip daugiau nežinau, dėl rimtesnių vaistų vartojimo tikrai reikia pasitarti su gydytoja. Tikiuosi, kad pagelbėjau, sveikit! 4u.gif
Atsakyti
sveikutes 4u.gif
is karto atsiprasau,visos temos neskaiciau,bet atejau pas jus su klausimu,kaip ir dauguma smile.gif
esu girdejusi,kad nestukem nuo pilvo maudimo galima naudoti nospa,ar tiesa?ir jaigu taip,gal zinot kiek tab per diena galima? smile.gif
Atsakyti
smile.gif+2011 02 05, 15:03-->
QUOTE(smalsuole smile.gif @ 2011 02 05, 15:03)
sveikutes 4u.gif
is karto atsiprasau,visos temos neskaiciau,bet atejau pas jus su klausimu,kaip ir dauguma smile.gif
esu girdejusi,kad nestukem nuo pilvo maudimo galima naudoti nospa,ar tiesa?ir jaigu taip,gal zinot kiek tab per diena galima? smile.gif


Bent jau as pirma karta girdziu... g.gif ir siaip, nerizikuociau nospos gerti, visgi stiprus vaistas. Neaisku koks tas Jusu pilvo maudimas, ar skrandi skauda, ar gimda spazmuoja? Jei butent del pilvo tempimo ir gimdos spazmu, tai patariama gerti magnio tabletes 3d. po 1tab., arba jei milteliais, tai Diasporial 1pak. per diena.
O skrandzio skausmams malsinti, galima isgerti angliuka. Sekmes.
Atsakyti
Sveikutės,
pasiskaitinėjau temą nuo pradžios, tai nusigandau..Nes 2 sav kaip man bronchitas, o 6 sav, kaip laukiuosi ax.gif Visa savaitę gėriau čiobrelius, nes man kaip tik minėjo, kad jie nekenksmingi, sakė tik nuo tų žolių, gali vaikas gimti alergiškas..Na, čia matyt kiekvienam skirtingai rodos. Kadangi liaudies medicina nepadėjo pasveikti, tai išrašė antobiotikų Ospamox 500mg... g.gif Kosulys aprimo, bet lb pergyvenu dėl žirniuko... Juolab, kad pas mane buvo 2 nesivystantys nėštumai... verysad.gif Gal kas gėrėt Ospamox ar panašius vaistus nėštumo pradžioje?
Atsakyti
QUOTE(SuperLaura @ 2011 02 07, 12:16)
Sveikutės,
pasiskaitinėjau temą nuo pradžios, tai nusigandau..Nes 2 sav kaip man bronchitas, o 6 sav, kaip laukiuosi ax.gif  Visa savaitę gėriau čiobrelius, nes man kaip tik minėjo, kad jie nekenksmingi, sakė tik nuo tų žolių, gali vaikas gimti alergiškas..Na, čia matyt kiekvienam skirtingai rodos. Kadangi liaudies medicina nepadėjo pasveikti, tai išrašė antobiotikų Ospamox 500mg... g.gif  Kosulys aprimo, bet lb pergyvenu dėl žirniuko... Juolab, kad pas mane buvo 2 nesivystantys nėštumai... verysad.gif  Gal kas gėrėt Ospamox ar panašius vaistus nėštumo pradžioje?


Del ciobreliu tikrai nesijaudinciau... mirksiukas.gif Man ir paciai pediatre buvo rekomendavusi gerti vaistazoles, kai sirgau: ciobrelius, ersketuoges, salpusnius ir pan. O kas del Ospamoxo, tai jis vienas silpniausiu antibiotiku ir daznai skiriamas butent nesciosioms. As manau, kad tavo zirniukui viskas gerai. mirksiukas.gif Paciai neteko jo gerti, bet paskaitinejusi rasi nemazai info, kad daug nestuke.gif skyre butent tuos antibiotikus ir pagimde sveikucius grazucius mazylius. smile.gif Taigi, sekmes, atsipalaiduok ir megaukis nestumu. 4u.gif
Atsakyti
Pries menesiuka (16 sav buvo) ir man teko ospamox gerti, bet israse buvo ne 500 o 1000. Dabar dare echo, tai vaikutis vystosi, viskas tvarkoje. Ir kai internete pasiskaiciau tai tikrai daugumai nestukiu juos israso jei yra butina mirksiukas.gif
Atsakyti
Ačiū, mielosios už paguodos žodžius... 4u.gif
Atsakyti