Įkraunama...
Įkraunama...

Galimi/negalimi vaistai

Skaiciau straipsni nesciosioms Anglijoje, kad su vaistazoliu arbatom taip pat reikia neisijausti, nes tai irgi yra vaistai. Daznai mums atrodo, kad zoleliu arbata, nes naturali, maziau kenkia, bet kas ten zino. Gal kai kurios zoles ar augalai labiau kenkia nei tam tikri vaistai.
As nestumo pradzioj, kol nezinojau kad laukiuosi, keleta dienu geriau ibuprofena, nes labai skaudejo galva. Isigandau, nes jis nesciom netinka. Sakiau gydytojui, sake, kad neturetu pakenkti. Gal nenorejo gasdinti. Bet kuriuo atveju, nervai nieko nepakeis, geriau tiketi, kad viskas gerai ir nestresuoti.
Atsakyti
QUOTE(SuperLaura @ 2011 02 07, 13:16)
Sveikutės,
pasiskaitinėjau temą nuo pradžios, tai nusigandau..Nes 2 sav kaip man bronchitas, o 6 sav, kaip laukiuosi ax.gif  Visa savaitę gėriau čiobrelius, nes man kaip tik minėjo, kad jie nekenksmingi, sakė tik nuo tų žolių, gali vaikas gimti alergiškas..Na, čia matyt kiekvienam skirtingai rodos. Kadangi liaudies medicina nepadėjo pasveikti, tai išrašė antobiotikų Ospamox 500mg... g.gif  Kosulys aprimo, bet lb pergyvenu dėl žirniuko... Juolab, kad pas mane buvo 2 nesivystantys nėštumai... verysad.gif  Gal kas gėrėt Ospamox ar panašius vaistus nėštumo pradžioje?


as 22sav geriau 1000mg Ospamoxa nuo bronchito. gine sake tikrai maziau kenksminga, nei pati liga.

del ciobreliu nestumo pradzioj ir pabaigoj esu girdejus kita nuomone. ne tik del alergijos, bet del persileidimo/prieslaikinio vertetu vengti ju. aisku cefyro ten is ju kibirais negeri...tai ir nekenkia gal...
Atsakyti
Sveikos merginos,

Ar teko kuriai nestumo metu Olynth vartoti? Mane vargina baisi nestumine sloga, uzgulta nosis siaubingai. Diena iskenciu, o nakti niekaip. Ir taip jau 2 sav. verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Inga.D @ 2011 02 20, 14:02)
Sveikos merginos,

Ar teko kuriai nestumo metu Olynth vartoti? Mane vargina baisi nestumine sloga, uzgulta nosis siaubingai. Diena iskenciu, o nakti niekaip. Ir taip jau 2 sav. verysad.gif


as per nestuma irgi kankinausi su sloga, tai kelis kart purshkiausi, nes negalejau visai kvepuot...(nu bent buvo tokis jausmas), niu phu phu phu, lyg ir nieko, dabar dar maitinu ( zinoma maziau, kelis kart per para), bet vel uzpuolus baisinei slogai kelis kart isipurshkiau smile.gif

manau nieko tokio, o dazniausiai vaistuose rashoma, kad negalima nesciosioms, tik del to, kad kuri nescia, ar maitinanti mama rizikuos savo vaikiuko sveikata ir dalyvaus vaistu bandymuose?? g.gif taip ir rashoma, kad draudziama, nepatartina ir t.t..
Atsakyti
sveikutės visos

užpuolė niežuliai perštuliai, nuėjau pas gyd. padarė tepinėlį, ir išrašė vaistų..... kiek suprantu užpuolė grybels. nėštumas 12 sav. išrašė Clotrimazolum žvakutes, ir Fluconazol kapsules...... bet kapsulių informaciniame lapelyje parašyta, kad negalima nėštumo metu....... dabar pasimetus ęsu.... ar gertituos vaistus, ar ne...... išgyti tai reikia..... gal vien žvakutės padės......
gal kuri susidūrėte su šitomis kapsulėmis nėštumo metu?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo paslydaunetycia: 21 vasario 2011 - 16:00
QUOTE(paslydaunetycia @ 2011 02 21, 15:59)
sveikutės visos

užpuolė niežuliai perštuliai, nuėjau pas gyd. padarė tepinėlį, ir išrašė vaistų..... kiek suprantu užpuolė grybels. nėštumas 12 sav. išrašė Clotrimazolum žvakutes, ir Fluconazol kapsules...... bet kapsulių informaciniame lapelyje parašyta, kad negalima  nėštumo metu....... dabar pasimetus ęsu.... ar gertituos vaistus, ar ne...... išgyti tai reikia..... gal vien žvakutės padės......
gal kuri susidūrėte su šitomis kapsulėmis nėštumo metu?


o gydytoja žino, kad jūs nėščia? aš bandyčiau gydytis vien tik žvakutėmis.. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Cansado @ 2011 02 21, 16:03)
o gydytoja žino, kad jūs nėščia? aš bandyčiau gydytis vien tik žvakutėmis..  4u.gif


tikrai žino.
Atsakyti
Sveikos, o kaip dėl Ospamox? Man ausies uždegimas, patikino, kad saugūs, bet gal dar ką jūs turit pridurti?
nenorom šiandien jau pirmą tabletę sugėriau... verysad.gif
Atsakyti
sveikos, uzejo gerkles skausmai. turiu purskaliuka "faringo spray". Jo sudetis:medetku aliejus, saltalankiu aliejus , bergemonciu aliejus, augalinis aliejus.
atrodo, kad sudetis gan gera, bet ar tie aliejai nepakenks, nes net ne visu vaistazoliu galima nestumo metu....o info apie si vaista nesciosiom neradau nete...
gal kuriai gyd. skyre ar zinote galima ji naudoti ar ne.
dekui 4u.gif
Atsakyti
sveikutes, merginos,
noreciau jusu patarimo... nakti sueme didziulis danties skausmas, bet toks siaubingas, kad kenteti negalejau, lyg nervas atviras butu, kazkas baisaus... per savo kvaila galva ir nezinojima isgeriau nimesilio... o dabar labai pergyvenu, kad nebuciau pakenkusi leliukui... mums 18-ta savaitele dabar... gal kuri esate susidurusi su panasia situacija?..
Atsakyti
Sveikos mamytes, norejau paklaust ar vartojat "Mamita" maisto papildus nestukems-kiek zinau ten pagrinde tik Omega3, gelezies ir folio rugsties komponentai, to ko sunku gauti per sveika mityba. Ka apie juos manote ir kaip ilgai juos reikia vartoti?
Papildyta:
QUOTE(gerberiuke @ 2011 03 07, 05:14)
sveikutes, merginos,
noreciau jusu patarimo... nakti sueme didziulis danties skausmas, bet toks siaubingas, kad kenteti negalejau, lyg nervas atviras butu, kazkas baisaus... per savo kvaila galva ir nezinojima isgeriau nimesilio... o dabar labai pergyvenu, kad nebuciau pakenkusi leliukui... mums 18-ta savaitele dabar... gal kuri esate susidurusi su panasia situacija?..


Pasikonsultuok su ginekologe, bet kadangi jums 18-ta savaite, tai gal nieko tokio. Bandau paguost. unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(pupa7775 @ 2011 03 10, 09:43)
Sveikos mamytes, norejau paklaust ar vartojat "Mamita" maisto papildus nestukems-kiek zinau ten pagrinde tik Omega3, gelezies ir folio rugsties komponentai, to ko sunku gauti per sveika mityba. Ka apie juos manote ir kaip ilgai juos reikia vartoti?
Papildyta:
Pasikonsultuok su ginekologe, bet kadangi jums 18-ta savaite, tai gal nieko tokio. Bandau paguost.  unsure.gif

aciukas... gine sake nuo to kio kiekio nieko bet daugiau nereikia... bet kad vis tiek man neramu........ sad.gif net baisu pagalvoti apie blogiausia......
Atsakyti