QUOTE(issiblaskiusi @ 2016 12 09, 15:29)
Rezultatai idomus. Bet siaip atkreipkite demesi, kad is 100 galimu balu pirma vieta surinko tik 62... Tad reiskia, kad visi tiriami kremai nebvo patys geriausi.
O as pati veido prieziuros priemones pirmiausia renkuosi pagal sudeti: kad butu daugiau naturaliu ar veikliu komponentu, nebutu parabenu, mineralinio aliejaus ir pan. Nesu pamisusi del 100% ekologijos, manau, kad tam tikros kosmetikos pramoneje naudojamos veikliosios medziagos yra reikalingos efektui pasiekti.
Tiesa, ant savo 30 dar ne karto nesu buvusi pas kosmetologe veido proceduroms

Viena vertus, oda nera smarkiai problemine, kita vertus, atsargiai ziuriu I invazines proceduras kaip mechaninis veido valymas ir pan. O ka galvoju pradeti darytis, tai suveikti kursa kobido veido masazu.
Aš naudoju viską tik iš natūralios užsienio parduotuvės, tai ten nebent koks konservantikas, bet ir tas neblogietis įmetamas. Tai labai patenkinta. Pati miksuoju iš pojūčių, šiokios tokios patirties, iš žmonių atsiliepimų įvairiausias savo formules, beveik be liapsusų. Nu smagu

Grožis kainuoja labai pigiai palyginus ir efektas superinis. Aišku, man nėra tiek daug metų, kad kas nors man galėtų duoti 20-30 metų mažiau, bet kažkur 8-9 metais mažiau duoda laisvai. Nors giminėje turiu grožio profesionalų, bet neturiu ten ką veikti. Nereikia veido valyti, nereikia dar niekuo pildyti su adatomis, antakius pati puikiai susitvarkau.
Mamai nuperku bazinį kremuką ir kiek širdis geidžia pripildau visokiais gėriais, tai irgi labai neblogai atrodo, o jei dar labiau žarnyną išsivalytų... Bet čia jau kiti dalykai, nors ir labai susiję, kas viduje, tas ir išorėje

Aha, pritariu, masažai puiku, be to irgi niekaip, jei norisi tikro grožio.