Įkraunama...
Įkraunama...

Atostogos Rūgpienių kaime

Atostogos Rūgpienių kaime


Vasaros atostogos kaime – tai lakstymas basomis po pievą, šiltas šviežias karvutės pienas, vištyčių lesinimas, daržo ravėjimas ir nesibaigiantys darbai prie šieno, visas tuntas pusbrolių bei pusseserių prie bendro stalo, sekmadienio „kermošius“ prie bažnyčios, žvejyba, kaimiška pirtelė ir dar nesuskaičiuojama galybė pramogų, užsiėmimų bei darbų.

Skelbiame naują nuotaikingą vasaros fotokonkursą – "Atostogos Rūgpienių kaime“! Siųskite konkursui nuotrauką, kurioje jūsų mažylis ar jau paaugęs vaikas/-ai smagiai įdomiai leidžia laiką kaime, padeda dirbti jums/seneliams ūkio darbus, pramogauja gryname ore. Jei neturite nuotraukos su savo vaikais, atostogaujančiais kaime, galbūt rasite ryškią kokybišką foto iš savo vaikystės kaime. Lauksime linksmų vasariškų „kaimietiškų“ vaizdelių!

Išrinkite gražią, kokybišką įdomią nuotrauką, kad į ją būtų malonu ir įdomu žiūrėti ne tik jums, bet ir kitiems.

Nepamirškite prieš siųsdami nuotrauką konkursui susipažinti su bendrosiomis fotokonkursų taisyklėmis - taisyklės čia

Sugalvokite nuotraukai originalų pavadinimą, taip sulauksite daugiau vertintojų dėmesio ir balsų. Rašykite jį lietuviškomis raidėmis (š,ą,č,ę,ė,į,ų,ū,ž).

Nuotraukas konkursui pateikti galėsite nuo 2005 07 25 iki 2005 08 02
Už 3 labiausiai patikusias nuotraukas balsuosime 2005 08 03 – 2005 08 08

Dalyvaukite ir laimėkite puikių firminių supermama.lt prizų!
Atsakyti
Jau startuojam mirksiukas.gif laukiam nuotraukų patvirtinimui ax.gif
Atsakyti
O ką daryt, jei kaimo nėr? blush2.gif Akropolis irgi kaimas laugh.gif Žolė ir dangus visur vienodi, o ant Ozo netgi gražesni, nei kitur rolleyes.gif
Atsakyti
Nu liuks nuotraukos.
Pakol kas gražiausia " prie tvartelio ant kelmelio..." Dar labai liuks " čia gyva žemė", ar kažkas tokio, tik ji nėra visai jau kaimiška g.gif
O šitam konkurse bent jau aš noriu tokių tikrų kaimo vaizdų. Man labai gražu. Gal dėl to, kad pati kaimo niekada neturėjau g.gif
Atsakyti
O aš kadangi kaime užaugau, tai labai gerai įsivaizduoju, kas ten gali vykt ir vyksta smile.gif aš už visokio stiliaus nuotraukas, tikrai smagu, kad bent jau kol kas jų visokių ir yra thumbup.gif
Atsakyti
Norejau paklausti: idejau nuotraukyte, o man parase, kad ji nepatvirtinta, ar tai reiskia, kad ja atmeta? Aciu
Atsakyti
QUOTE(Džinė @ 2005 07 25, 20:29)
Norejau paklausti: idejau nuotraukyte, o man parase, kad ji nepatvirtinta, ar tai reiskia, kad ja atmeta? Aciu


Nepatvirtinta, nes dar nespėjo patvirtinti wink.gif Palauk, ir patvirtins.
Atsakyti
QUOTE(ewa @ 2005 07 25, 16:02)
" čia gyva žemė", ar kažkas tokio, tik ji nėra visai jau kaimiška  g.gif


Aha g.gif
Atsakyti
Man kol kas gražiausia nuotrauka "Lekiam į šokius!", gal su ja prisimeniau savo vaikystės šokius?
Atsakyti
Jau iš pirmųjų nuotrauku matosi, kad bus labai įvairių nuotraukų konkursas ir man tai labai patinka thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Tik gaila, kad mažoka originalių pavadinimų g.gif
Atsakyti
"Va čia tai gyvenimas! Pasirodo maistas ne tik šaldytuve būna !!!!! smile.gif"
Prajuokino biggrin.gif
Atsakyti
Iš dabar esančių nuotraukų labiausiai patinka"Joja joja lietuvaičiai" ir mašinos remontininkai rolleyes.gif thumbup.gif
Atsakyti