QUOTE(Lane @ 2009 01 02, 15:23)
Manau, kad tai nėra blogai, visų šių knygų tikslas tas pats - išmokyti žmogų būti sėkmingu ir laimingu. Pateiktos įvairių stilių knygos, todėl kievienas gali rasti sau tinkančią ir priimtiną.
Kaip tai nepadės. Skaitoma tam, kad sužinotum, ką būtų galima nuveikti, kad pakeistum savo padėtį. Ar įsivaizduojate, kad čia visi tik skaito ir nieko nedaro? Nereikėtų įsivaizduoti kitų pagal savo profilį (ar iš kur tokios išvados atsirado?).
Kai kurios tų knygų tiesiogiai prieštarauja viena kitai, idėjos ir mokyklos neigia viena kitą, ir priskirti visas jas vienam "pozityvistiniam" tikslui reiškia sakyti, kad vanduo tuo pat metu gali būti ir karštas ir šaltas, ir ledas, ir skystis. Medinis neseniai rašė apie kvantinę mechaniką ir jos paradoksus, bet čia - ne tas atvejis, jei skaitysite jas visas, tiesiog stovėsit vietoj.
Dėl skaitymo - sureagavau į repliką, kad daug knygų reikia perskaityti. Kita vertus, devyni su puse iš dešimties mano sutiktų žmonių skaito knygas vieną po kitos, bet niekas (ar beveik niekas) su jais nevyksta. Paimkit vieną knygą, perskaitykit ir išbandykit viską, kas joje rašoma ir siūloma. Ir tik po to, jei dar yra reikalas, imkit kitą knygą. Kiek žmonių tai daro?
Jo, vienas kitas yra...
Papildyta:
QUOTE(Subjektyvi @ 2009 01 02, 17:09)
Tikrai taip. Pvz. man laimės euforija gali trukti pusvalandį: po lakstymo dienos, kai niekas netrikdo, pasinerti į karštą pilną vonią su maloniais kvapais, atsipalaiduoti arba tuo pat metu dar skaityti knygą. Arba atsibusti ryte po vakarykštės šventės ir gausaus "vartojimo" suprasti, kad vis tik nepadauginau, nesumaišiau ir galva neskauda, ji yra šviesi.

Ir visi kiti tokie momentiniai pojūčiai, kuomet jautiesi pakylėtai: pasveikę vaikai ar tėvai, vaiko apkabinimas ir "myliu tave", vyro dėmesys ir kt.
Ei, ar nepainiojat pasitenkinimo ir malonumo su laimingumu? O gal tai sinonimai?
Papildyta:
QUOTE(Medinis @ 2009 01 02, 17:16)
Juk tai akivaizdu. Vienas žmogus skelbiasi esąs laimingas, kitas - nelaimingas. Juk net to paties žmogaus gyvenime dažnai būna "laimės akimirkų".
Klausykit, o jeigu pabandžius nuo atvirkščiai - pasižiūrėkim, dėl ko ir kaip atrodo nelaimingas žmogus, mintyse pašalinkim tas priežastis ir gal atrasim laimingumo būsenos apibūdinimą?