Įkraunama...
Įkraunama...

Vežimėlis žiemai

Visa tu sketuku beda ta, kad ju rankena nepersikelia, ir jei ziema vejas, isivaizduok, turesi arba atbula tempti arba i veiduka vejas pus. as pirkau sketuka pavasari, tai per vasara labai gerai buvo, o dabar galvoju kad reiketu ir universalo, silciau butu. Bet mano b embis jau vaiksto tai retai prireikia to vezimo, gal issiversim taip. Taigi mano tau patarimas manu, patampyk dar ta sunku vezima iki pavasario.
Atsakyti
QUOTE
noreciau paklaust turinciu patirties su sketukais smile.gif
ar tinka toks vezimelis ziemai?  mano maziui dabar 8.5 men i sketuka jau sodint galima. o as taip nusikaliau dideli sunku vezima aukstyn zemyn tampyti. dabar svajoju apie maziuka ir lengva smile.gif  tik nezinau ar toks  vezimas tiks ziemai :0  aar nesusals ten kleckas ar neuztstringsim sniege?


O mes ziemai vis delto universalu issitraukem, mazei jau 1.2 m. buvo. Su sketuku nepravaziuodavom per sniega. Budavo rankas paskausta nuo stumimo ir kilnojimo per kekviena pusni. O ir ratukai issiklibino greitai. Be to man nepatiko, kad vaikas visa laika atsuktas i veja, o dar jei sninga. Vistiek universale silciau nei sketuke, kad ir prikabinsi ta celofana, vistiek lieka tarpas. O ir vaikui visalaik po tuo celofanu sedet   :-/ Be to i sketuka storai prirengtas vaikas sunkiai telpa, maniske vos isisprausdavo, tai ir priklot niekaip neiseidavo.
Atsakyti
joo :0  panasu, kad sketukai ziemai netinka - nepatogu nei mamai nei maziukui.
bet as galvoju kad visgi gal nusipirkt sketuka. trupiems isejimams - iki parduotuves ir pan.  nes as jau maziu nebepavelku o maziukas vaikscios po kokiu 4 men sad.gif

iskilo man dar vienas klausimas. ar vidutinei moteriai (ne sportininkei stipruolei smile.gif )  realu nunesti is 5 auksto ant vienos rankos kudiki (9-11 kg) o kitoje rankoje sudeta sketuka :0
neismetant nei vieno kito smile.gif
kiek parduotuvej kilnojau sketukus (tie kur rimtesni, ne vien medziaga ant remo)  taip pat nera super lengvi ir vienoj rankoj laikyti sunku sad.gif
Atsakyti
QUOTE
joo :0  panasu, kad sketukai ziemai netinka - nepatogu nei mamai nei maziukui.
bet as galvoju kad visgi gal nusipirkt sketuka. trupiems isejimams - iki parduotuves ir pan.  nes as jau maziu nebepavelku o maziukas vaikscios po kokiu 4 men sad.gif

iskilo man dar vienas klausimas. ar vidutinei moteriai (ne sportininkei stipruolei smile.gif )  realu nunesti is 5 auksto ant vienos rankos kudiki (9-11 kg) o kitoje rankoje sudeta sketuka :0
neismetant nei vieno kito smile.gif
kiek parduotuvej kilnojau sketukus (tie kur rimtesni, ne vien medziaga ant remo)  taip pat nera super lengvi ir vienoj rankoj laikyti sunku sad.gif

Iki parduotuvės jei švarus šaligatvis ir sniegai nedrimba iš dangaus, tai tikrai patogiau su skėtuku, bet per apledėjusį ir nevalytą šaligatvį, tai jau nelabai kas  :-/
Dėl nešimo, tai po to normalaus vežimo, skėtuką su vaiku nusinešt yra vieni juokai wink.gif Tik aš vaiką įsidedu į  vežimą, man taip patogiau, nenešu atskirai skėtuko ir vaikiuko, nes labai jau tas vaikas sukasi, lipa ir raitosi ant vienos rankos smile.gif
Atsakyti
Jeigu klystu, gal moderatorės mane pataisys, bet neradau temos apie tai, kokį vežimuką geriau rinktis žiemos vidury gimsiančiam kūdikiui. Kiek supratau iš diskusijų, vertėtų ieškoti vežimuko dideliu plastikiniu (?) lopšiu, o ne medžiaginiu vokeliu? Į ką dar atkreipti dėmesį?
Atsakyti
Mūsų vežimėlis buvo su medžiagine nešyne, net nežinojau , kad gali būti su plastmasine. Bet mes turėjom avies vilnos vokelį, į kurį dėdavom lialių o paskui į nešynę.
Man tai aktualu, kad žiemą būtų dideli ratai, kad neistrigtų kur nors sniege.
Atsakyti
patarciau TIK lopsimi vezima. o ne ta universalu su medziaginiu lopsiu. mirksiukas.gif ten jokie vejai neuzpus. aisku galima vaika apklot, i vokelius det, bet.... tongue.gif nors maniskis balandi gimes, bet mes lopsiniam vazinejam. aisku vasara kai karsta tai ta sportine dali uzdedu, kad vejelis paaustu, bet siaip tai as tik uz lopsini vezima thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif ir siaip jame pats vaikas auksciau guli. negaliu ziuret kai kitus vaikus pazeme veza cry.gif doh.gif
sekmes renkantis 4u.gif

ps. tiesa dar ratai dideli geriau smile.gif neisivaizduoju kaip su tais mazais plastmasiniais per sniega reiktu vaziuot....

ir dar- jei galimybes leidzia pirkit peg perego, o jei ne tai visai nieko deltim firmos (as toki turiu, nes peg perego kad ir kaip norejau- neikandau cry.gif )
Atsakyti
Dideli ratai tai pirmiausias kriterijus, nes teks pievom važinėtis smile.gif
O sportinėje dalyje yra gulima padėtis? Ir iki kokio amžiaus vaikas dar telpa į didelį lopšį? Ir dar, kuo deltim skiriasi nuo peg perego?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kasiopeja: 21 liepos 2005 - 14:18
taip- sportinis pasidaro pilnai gulimas smile.gif lopsyje galima vazinet ilgai, ten net ir sedet galima. nugarele atsilenkia, dirzai yra. na per perego pirmiausia aisku kaina triguba 4u.gif aisku moki ir uz varda, bet siaip lopsys peg'o vedinamas, bet ziema nemanau kad tai labai aktualu. siaip tuo klausimu geriausia su renax konsultuotis thumbup.gif savuoju as esu patenkinta.: vaziuoja laaabai lengvai, lopsys didelis- uz peg didesnis. ai dar peg lopsys kai nusiima ji galima truputi pasupti smile.gif na manau geriausia i parde nueit ir paziuret....
Atsakyti
QUOTE(renax @ 2005 07 21, 17:25)
Geriausia nusipirkt lopsini ir atskira jau sportini .Nebloga skelbimu skyrelyje uz 80lt parduoda ziema atvazinesi ir nusipirksi labai gera sportini smile.gif


Tada dar kvailas klausimas - o i sportinuka as sekancia ziema ikisiu metuku amziaus kailiniuota vaika (nes sportinukai man kazkaip asocijuojasi su mazumu ir lengvumu)? Plius, ar su sportinuku ziema kaimo keliais ir pievom pasivazinesiu? Kadangi svoris ir dydis neaktualus (laiptais nesioti nereikes, masina irgi didele), man kazkaip visai suvokiama, kad sekancia ziema (su paaugusiu vaiku) as dar su universalo sportine dalim vazineciau...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kasiopeja: 22 liepos 2005 - 08:04
Matai sportinis nebutinai mazais ratais gali but ir dideliais ratais sportinis
, cia pagal tai ko reikia ziuresi bet klasikiniai sportiniai blogai todel kad yra labai aukstai o cia jau nepatogu vaika aukstai kiloti , uztat lopsys gerai kad auksciau .
Atsakyti
Mes turime universalų su kailiniu vokeliu. Man tas vokelis labai patiko. Visai nepasigedau nešiojamo lopšio. Dar svarbu dideli ratai. Su vyru labai džiaugėmės savuoju vežimėliu, o jis nuo intensyvaus naudojimo ėmė byrėti. Pirkom nebigiausią. Teks parduoti už kapeikas, o planavome pasilikti ateičiai. cry.gif
Atsakyti