Įkraunama...
Įkraunama...

Vežimėlis žiemai

Sveikos mamytės,

Pasimečiau tarp pasiūlos vežimėlių. doh.gif
Mums reikia kažko tinkamo žiemai.

Kokie būtų mano poreikiai:
- ne griozdiškas
- tinkamas važinėti žiemą plius neasfaltuotu keliu
- nesunkus
- lopšys šiltas arba tinkamas pridėti visokių kailių biggrin.gif ty ne mažiukas
- autokėdutė tinkama prirengtam kūdikiui

Ar realu, kad paskui tą patį vežimėlį tik su kitais priedais būtų galima naudoti pavasariui/vasarai kai kūdikis bus nuo 3,5-5 mėn.

Ar būna keičiami ratai? į pvz didesnius sniegui ir mažesnius geram/sausam orui, vasarai

patarkit is patirties, ka...
Atsakyti
Merginos o yra kokiu vezimeliu variantu, kad ratai butu keiciami?
Musu mazyle gims per naujus metus tai noretusi, kad butu siltas lopsys, bet kad pavasariui uzdejus kitus variantus nebutu griozdiskas remas.

patarkit ka 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Nereali @ 2012 08 20, 13:07)
Sveikos mamytės,

Pasimečiau tarp pasiūlos vežimėlių.  doh.gif
Mums reikia kažko tinkamo žiemai.

Kokie būtų mano poreikiai:
- ne griozdiškas
- tinkamas važinėti žiemą plius neasfaltuotu keliu
- nesunkus
- lopšys šiltas arba tinkamas pridėti visokių kailių biggrin.gif ty ne mažiukas
- autokėdutė tinkama prirengtam kūdikiui

Ar realu, kad paskui tą patį vežimėlį tik su kitais priedais būtų galima naudoti pavasariui/vasarai kai kūdikis bus nuo 3,5-5 mėn.

Ar būna keičiami ratai? į pvz didesnius sniegui ir mažesnius geram/sausam orui, vasarai

patarkit is patirties, ka...


Na, Jusu reikalavimai, sakyciau dideli. biggrin.gif Nebus taip, kad vezimelis tiktu vazinetis ziema ir kad bus ne griozdiskas, o dar ir lopsys ne maziukas, pagal Jus, turetu buti. g.gif
Siaip dazniausiai buna taip, jei vezimelis nesunkus, toks "minimalistinis" sakyciau, tai tada jo ratukai buna mazi, arba dvigubi ir sunku vaziuoti ziema, per sniega, per purva ir pan. Ir aisku, tokiuose vezimuose nera jau ir amortizacijos, bei supimo f-jos,losiukai nedideli.
Jei vezimelis pravazus, ratai didelis, lopsys didelis, aisku ir svoris jau bus nemazas ir pats bus kur kas didesnis, bet...kur kas ir patogesnis.
Ko gero teks savo prioritetus vezimeliui susidelioti is naujo. mirksiukas.gif
Papildyta:

Dar pridursiu, kad... (na, bent jau is savo patirties auginant ketvirta vaikuti) galiu pasakyti, jog kur kas patogiau butu pradziai isigyti TIK lopsini vezimeli ir autokedute. O paskui, kai jau vaikutis paauga, gerai apgalvojus, paieskojus, galima rasti normalu sportinuka. mirksiukas.gif
Atsakyti
Yra keiciamais ratais ir ne vienas. Bugaboo, emmaljunga, gesslein.. gerai paieskojusi ir daugiau rastumet.
Atsakyti
QUOTE(Nereali @ 2012 08 20, 16:08)
Merginos o yra kokiu vezimeliu variantu, kad ratai butu keiciami?
Musu mazyle gims per naujus metus tai noretusi, kad butu siltas lopsys, bet kad pavasariui uzdejus kitus variantus nebutu griozdiskas remas.

patarkit ka 4u.gif

manau tik ratai nesumažins to griozdiškumo rolleyes.gif aš turiu du vieną didesniais ir pripučiamais, bei skėtuką mažiukais ax.gif gero ir patogaus universalo nebūna, geras daiktas turi būti pritaikytas vienam, pagal praktiką galiu pasakyti, kad universalus daiktas yra universalus ( dažniausiai nei tam nei tam tikęs biggrin.gif )
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo angeloangel: 20 rugpjūčio 2012 - 18:51
Sveikos mamos, gal kas galėtu iš savo patirties patarti kokį pasirinkti vežimėlį žiemai turiu tučio sportinį, bet man jis per sunkus galvoju paprastą sportinuką įsigyti, skėtukas žiemai mano supratimu ne koks pasirinkimas, gal kas turi kokių patarimų? Mums jau metukai ir mes labai aktyvus, dar tik mokomės vaikščioti, tad mamai tenka tysti abu ir vaiką ir vežimą vienu metu.
Atsakyti
Mes turejom Riko Ranger 3in1, dideli pripucami ratai,didelis, siltas lopsys,labai superinis uzklotas ziemai..Pardavem ta vezima, nusipirkom vasarai sketuka, taciau dabar esu paieskose irgi sportinio vezimo su dideliais ratais, kad nebutu labai atviras, kad butu galimybe jog vaikas sedetu i mane ir i prieki..Gal kas turi ka parekomenduoti???busiu laaabai dekinga 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(♥SL♥ @ 2012 08 24, 21:42)
Mes turejom Riko Ranger 3in1, dideli pripucami ratai,didelis, siltas lopsys,labai superinis uzklotas ziemai..Pardavem ta vezima, nusipirkom vasarai sketuka, taciau dabar esu paieskose irgi  sportinio vezimo su dideliais ratais, kad nebutu labai atviras, kad butu galimybe jog vaikas sedetu i mane ir i prieki..Gal kas turi ka parekomenduoti???busiu laaabai dekinga 4u.gif

Mes t.p.esam paieskose sportinuko su tokiais dideliais ratais, patogaus. Turim x-lander Deltim- SUPERINIS, norim kazko panasaus. Si norim parduoti, nes lopsys tik uzima vieta (beje turi labai daug priedu mirksiukas.gif ). PATARKIT ka nors panasaus. LAUKIAM LAUKIAM. g.gif
Atsakyti
Tucio vezimeliai labai sunkus, norisi ziemai ka nors lengvesnio susirasti nes dar papildomas svoris kaip prirengi vaika pati prisirengi ir vos jau patysi tada o apie ka nors nusipirkti parduotuveje tai jau baisu ir pagalvoti
Papildyta:
o tu X lander Xa yra sportinuku? nes kaip ziuriu jie tik 3 in 1
Atsakyti
Ziurint koki tuti turit omenyje g.gif zippiai tikrai lengvesni uz xlander xa (apie kokybe, dizaina nekalbant)..
Atsakyti
QUOTE(redusele @ 2012 08 28, 11:44)
Tucio vezimeliai labai sunkus, norisi ziemai ka nors lengvesnio susirasti nes dar papildomas svoris kaip prirengi vaika pati prisirengi ir vos jau patysi tada o apie ka nors nusipirkti parduotuveje tai jau baisu ir pagalvoti
Papildyta:
o tu X lander Xa yra sportinuku? nes kaip ziuriu jie tik 3 in 1


Taip, X-lander XA yra ir sportinuku. mirksiukas.gif Patys ne per seniausiai isigijom X-lander XA'12 Europe modeliuka. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(angeloangel @ 2012 02 02, 13:39)
Sveikos 4u.gif  mano vežimukas quinny buzz 3, su trim pripučiamais ratais, be problemų pravažiuojam žiemą visur 4u.gif  o voką naudojam su outlast medžiaga, nesušalo dar nei sūnus nei dukrytė ax.gif  jie tinka ne tik į vežimus ir ne tik gulinčiam, bet ir į roges thumbup.gif  ir yra be galo ilgi thumbup.gif


Bet quinny buzz 3 priekinis ratukas toks maziukas, ar tikrai ziemai jis pasiteisina. Kaip tik apie si vezima svarstau, bet kad musu keliai ziema nera tinkamai nuvalyti tai ir kilo klausimas ax.gif
Atsakyti