Įkraunama...
Įkraunama...

Vežimėlis žiemai

O trys ratai ir žiema iš viso suderinama? Stabilumą juk viens -du pusnyse prarasi.
Atsakyti
QUOTE(volia* @ 2012 09 03, 15:31)
Bet quinny buzz 3 priekinis ratukas toks maziukas, ar tikrai ziemai jis pasiteisina. Kaip tik apie si vezima svarstau, bet kad musu keliai ziema nera tinkamai nuvalyti tai ir kilo klausimas  ax.gif

tas priekinis yra keičiamas į pripučiamą, kuris yra ir didesnis ir pravažiuoja visur mirksiukas.gif du vaikus su tokiu auginau, bus 3 žiema, kai su buzz'u važiuosiu, ir nekeisčiau į jokį kitą mirksiukas.gif

QUOTE(jurgaite @ 2012 09 03, 16:30)
O trys ratai ir žiema iš viso suderinama? Stabilumą juk viens -du pusnyse prarasi.

būtent quinny tikrai taip mirksiukas.gif tikrai neprarasit stabilumo wink.gif mano vaikas net lipdavo pas sesę ant rato pažiūrėt, niekada nėra nuvertęs vežimo smile.gif mes miškais su juo važinėdavom smile.gif bet turi būti pripučiamas ratas priekinis, su paprastu, taip žiemą sunku, nes jis slysta, reikia fiksuoti tada unsure.gif
Atsakyti
man kazkaip nestabiliai tie triraciai atrodo, bet gal as klystu.
Tucio turim trio comfort zadam pardavineti kaip isigysim sportini lengvesni. siaip su juo viskas gerai jis patvarus ir kokybiskas, bet man reik kazko lengvesnio nes maniskis dar nevaiksto ir tenka nest ir vezima ir vaika kartu. x landeris man per brangus dairausi kazko pigiau. turiu vilnoni vokeli ir juo labai patenkinta taip kad ir vezimas gali buti ne taip apsaugotas ne problema, o ratai tai gal per pusnynus isigysim roges pasivaiksciojimui smile.gif ir manau bus beda isspresta smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Tekantisaule @ 2012 08 20, 16:49)


Dar pridursiu, kad... (na, bent jau is savo patirties auginant  ketvirta vaikuti) galiu pasakyti, jog kur kas patogiau butu pradziai isigyti TIK lopsini vezimeli ir autokedute. O paskui, kai jau vaikutis paauga, gerai apgalvojus, paieskojus, galima rasti normalu sportinuka.  mirksiukas.gif


Aciu Jums uz patarymus aciuks.gif Mes su savo mazyliu irgi ziema susitiksime ax.gif O realiai nuo keliu men jau galima naudoti sportinuka g.gif
Atsakyti
QUOTE(Žaislų Karalienė @ 2012 10 14, 07:59)
Aciu Jums uz patarymus  aciuks.gif Mes su savo mazyliu irgi ziema susitiksime  ax.gif  O realiai nuo keliu men jau galima naudoti sportinuka  g.gif


Na, pagal visus reikalavimus, standartus ir pan., sportinuka patariama naudoti nuo 6men., bet...galima, kad ir 5men. mirksiukas.gif
Kadangi as pati neskubejau jau taip labai perketi i sportinukus, tai visi mano maziai sportinukuose pradejo "sedeti" 6-6.5men. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Tekantisaule @ 2012 10 14, 12:22)
Na, pagal visus reikalavimus, standartus ir pan., sportinuka patariama naudoti nuo 6men., bet...galima, kad ir 5men.  mirksiukas.gif
Kadangi as pati neskubejau jau taip labai perketi i sportinukus, tai visi mano maziai sportinukuose pradejo "sedeti" 6-6.5men.  mirksiukas.gif



Aciukas aciuks.gif
Atsakyti
QUOTE(Tekantisaule @ 2012 08 20, 17:49)
Dar pridursiu, kad... (na, bent jau is savo patirties auginant  ketvirta vaikuti) galiu pasakyti, jog kur kas patogiau butu pradziai isigyti TIK lopsini vezimeli ir autokedute. O paskui, kai jau vaikutis paauga, gerai apgalvojus, paieskojus, galima rasti normalu sportinuka.  mirksiukas.gif


mano patirtis irgi tokia pat - žiemai pirkom didelį, pravažų, sunkų klasikinį vežimą, už nedidelius pinigus, o paskui, vaikiukui ūgtelėjus ieškojom kitokio, manevringesnio, praktiškesnio, kompaktiškesnio vežimo, kuris tarnaus porą metų..
Atsakyti
Ko daugiau svarstau ir skaitau, to daugiau galvoju gal vis del to mums ziema ir salta pavasari praleisti musu sename dideliame vezimelyje, o po to pirkti koki lengvesni g.gif nes kol bus labai salta vistiek nedaug laiko praleisu su maziuku lauke unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Žaislų Karalienė @ 2012 10 17, 09:45)
Ko daugiau svarstau ir skaitau, to daugiau galvoju gal vis del to mums ziema ir salta pavasari praleisti musu sename dideliame vezimelyje, o po to pirkti koki lengvesni  g.gif  nes kol bus labai salta vistiek nedaug laiko praleisu su maziuku lauke  unsure.gif


Manyciau toks variantas tikrai butu tinkamas. mirksiukas.gif Tuo labiau, jei turite lopsini vezimeli. mirksiukas.gif
Atsakyti
Musu vezimeliui ~ 10 m blush2.gif toks 2 in 1 ax.gif
Atsakyti
Visdar renkames vezimeli ax.gif
Atsakyti
Mes turim Hercules Razor 6 spin tai bet kokiu kalieu laisvai pralekiam,ar sniegas ar smelis ar misko keliukas,vezimas pravazus,erdvus,minkstai vaziuojantis mums super jis thumbup.gif
Atsakyti