Įkraunama...
Įkraunama...

Taupymo ypatumai

Jeigu ka domina sauskelnes vaikams, tai siandien parduotuvej super neto Vilniuje, maciau sauskelniu pampers 45 lt, 52 vnt. pvz. 5 dydzio. Aisku yra ir kitu dydziu.

Vis pigiau, nes Maximoje Pampers 58 vnt. 5 dydzio kainuoja 61 lt.
Atsakyti
QUOTE(ingakyca @ 2009 01 02, 15:21)
Žinau tik tiek, kad nešiojamas mažiau eikvoja energijos  mirksiukas.gif čia iš patirties savo  mirksiukas.gif

Pas mus dunesiojami doh.gif vyras savo ijungia grizes, siunciasi filmus, as prie savo tupiu doh.gif .

QUOTE(Fabiana @ 2009 01 02, 17:06)
O jeigu ir virykle elektrine, tai kur pigiau sildyti maista?  g.gif

Jauciu, tuoj pigiau bus nevalgyti unsure.gif

QUOTE(Llaume @ 2009 01 02, 18:02)
Pasiguosiu verysad.gif . Sveciuose daugiabucio kiemo masinu stovejimo aiksteleje man gan stipriai ilenke masinos sparna. Aisku kaltininkas jau buvo pasprukes. Tad sunkiai sutaupyti pinigeliai nueis masinos tvarkymui cray.gif

console.gif bash.gif isisvaizduoju, kaip pikta, man jau 3 kart taip buvo per metus. verysad.gif
Atsakyti
console.gif bash.gif isisvaizduoju, kaip pikta, man jau 3 kart taip buvo per metus. verysad.gif
[/quote]
Aciu uz supratima 4u.gif
Atsakyti
Pasigirsiu ir as,atsitiko kad vienu metu reikejo pirkti nauja saldytuva ir skalbykle,aisku buvo apmaudu kad reikla isleisti vienu kartu tiek pinigeliu,siandien dziaugiuosi nes nauja technika sunaudoja maziau elektros,40lt per men thumbup.gif
Papildyta:
Tai yra40lt mziau moku uz elektra thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Žirklutės @ 2009 01 02, 17:03)
O dėl brita filtro, tai tie patys iš vilniaus vandenų labai skeptiškai žiūri (vyras vandens mėginius į laboratoriją vežioja, tai papasakoja) Pirmus kartus jis išvalo vandenį, bet po to pati kasetė tampa puikia terpe bakterijoms veistis, ypač vasarą, kai šilta.


Pritariu. Kurį laiką naudojau ir aš tuos filtrus, filtravom vandenį net katei, kol būtent katė kategoriškai atsisakė tokį lakti: eidavo vandens iš gėlių vazos, iš klozeto palakti, tik ne iš savo indo, kol susipratau paprasto iš krano duoti. Po kurio laiko ir suvis metėm lauk tuos filtrus.
Atsakyti
Praitoje temoje perskaičiau, kad išeidamos iš kambario išjungiate elektrą, o ar žinote, kad elektros lemputė užsidegdama sunaudoja tiek elektros energijos kiek degdama 4-6 minutes, taigi dažnai degioti kenksminga lemputei (greičiau perdega), o ir elektros sunaudojate daugiau. jei iš kambario išeinu trumpam visad palieku šviesą įjungtą.
Atsakyti
QUOTE(Knifofija @ 2009 01 03, 15:13)
Praitoje temoje perskaičiau, kad išeidamos iš kambario išjungiate elektrą, o ar žinote, kad elektros lemputė užsidegdama sunaudoja tiek elektros energijos kiek degdama 4-6 minutes, taigi dažnai degioti kenksminga lemputei (greičiau perdega), o ir elektros sunaudojate daugiau. jei iš kambario išeinu trumpam visad palieku šviesą įjungtą.


aš irgi palieku įjungtą, jei žinau, kad tuoj eisiu ten pat, dėl to labai pykstu, kai mama eina iš paskos ir išjunginėja...
Atsakyti
QUOTE(Knifofija @ 2009 01 03, 14:13)
Praitoje temoje perskaičiau, kad išeidamos iš kambario išjungiate elektrą, o ar žinote, kad elektros lemputė užsidegdama sunaudoja tiek elektros energijos kiek degdama 4-6 minutes, taigi dažnai degioti kenksminga lemputei (greičiau perdega), o ir elektros sunaudojate daugiau. jei iš kambario išeinu trumpam visad palieku šviesą įjungtą.


Na juk ir arkliui aišku, kad einant, pvz., į tualetą, šviesų kambary negesinėjam, bet jei einu pvz. plautis galvos, tai gesinu. Faktas, kad elektros sunaudoju mažiau jau kelis mėnesius, tai matyt gerai apskaičiuojam, kada verta išjungt, o kada ne biggrin.gif
Atsakyti
Dėl elektos kambary, tai kai nieko neveikiu, pas mane dega tik nedidelės galios sieninė lempa, jei ką veikiu - įsijungiu šviestuvą smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Will @ 2009 01 02, 15:09)
Pas mus tas pats- kai gyvenau viena, TV nežiūrėdavau visai, dabar dieną irgi nežiūrim, bet vos vyras įžengia pro duris, TV iškart įjungtas


Va va, ir pas mus tas pats doh.gif nesvarbu, vyras skaito, valgo ar prie kompo sedi, TV vis tiek ijungtas doh.gif del manes, Tv galetu isvis turbut nebut rolleyes.gif

QUOTE(Amelita @ 2009 01 02, 15:37)
Sveikos, na mano vyras nedirba Vilniaus vandenyse, tai negaliu garantuoti kokio svarumo tas vanduo yra. O garantija tikrai yra ji pavirinus.Neisivaizduoju kaip pvz. kudikiui mama galetu duoti vandens is krano. As ir dabar savo vaikui virinu vandeni, nors nera kudikis.  Visada uzvirinu arbatai vandeni iki virimo.  Ir kalbejau apie vandens virinima, apie ta, kuri mes paskui geriam, o ne prausiames.


Na, as ir pati geriu tik virinta vandeni, apie mazus vaikus nera net kalbos rolleyes.gif
Dazniausia uzvirinu tik tiek, kiek reikes kavai ar arbatai.

QUOTE(Žirklutės @ 2009 01 02, 16:03)
Su citrinos rūgštim irgi labai lengvai išvalo ir to bjauraus acto kvapo nebūna  4u.gif


Kad ir su actu kelis kartus praplovus, pavirinus to kvapo nesijaucia schmoll.gif
Atsakyti
nu as jungiuosi prie jusu bet vat taupyt tai nemoku doh.gif doh.gif nemoku ir tikrai neesu taupi blush2.gif blush2.gif
Atsakyti
atsigrudau ir aš čia blush2.gif

QUOTE(aige @ 2009 01 02, 18:53)

Jauciu, tuoj pigiau bus nevalgyti  unsure.gif




patys dar gal ir galėsim nedavalgyti o vaikai kaip jiems pasakyti nėra negaminsiu nes brangu doh.gif doh.gif

QUOTE(Llaume @ 2009 01 02, 19:03)


oi nepasisekė, žinau kaip buna bet kartais ir žmonės juk draudimas apmoka doh.gif

QUOTE(vasarele85 @ 2009 01 04, 18:13)
nu as jungiuosi prie jusu bet vat taupyt tai nemoku  doh.gif  doh.gif  nemoku ir tikrai neesu taupi  blush2.gif  blush2.gif


nebuvau ir aš taupi, bet tenka mokytis mirksiukas.gif
Atsakyti