Įkraunama...
Įkraunama...

Taupymo ypatumai

Mėgstu taupyti, tik ne visada tai gaunasi blush2.gif
QUOTE(Knifofija @ 2009 01 03, 15:13)
Praitoje temoje perskaičiau, kad išeidamos iš kambario išjungiate elektrą, o ar žinote, kad elektros lemputė užsidegdama sunaudoja tiek elektros energijos kiek degdama 4-6 minutes, taigi dažnai degioti kenksminga lemputei (greičiau perdega), o ir elektros sunaudojate daugiau. jei iš kambario išeinu trumpam visad palieku šviesą įjungtą.

sutinku, kad dėl 5 min išjungti lemputę neverta.

Nuo šių metų stengsiuosi skaičiuoti kuriai maisto produktų grupei išleidžiame daugiausiai pinigų ax.gif
Atsakyti
QUOTE(dirty_kiss @ 2009 01 05, 01:20)
Mėgstu taupyti, tik ne visada tai gaunasi  blush2.gif

Nuo šių metų stengsiuosi skaičiuoti kuriai maisto produktų grupei išleidžiame daugiausiai pinigų  ax.gif


Tiesa sakant taupau visada, bet kaip gera nors kartais nepataupyti ax.gif
Nuejom i M Donalda ir jau griauzia sazine- isleidom dienos maistui skirtus pinigus doh.gif reiskia reiks kitas pora dienu ijungti fantazija dar labiau - kaip pagaminti kazka is nieko unsure.gif . Be abejo galejom neiti, bet buvom prie pat ir neatsispyrem mazom zibanciom akutem.
Atsakyti
QUOTE(aige @ 2009 01 05, 11:28)
Tiesa sakant taupau visada, bet kaip gera nors kartais nepataupyti  ax.gif
Nuejom i M Donalda ir jau griauzia sazine- isleidom dienos maistui skirtus pinigus  doh.gif  reiskia reiks kitas pora dienu ijungti fantazija dar labiau - kaip pagaminti kazka is nieko  unsure.gif  . Be abejo galejom neiti, bet buvom prie pat ir neatsispyrem mazom zibanciom akutem.

Pas mane panašiai... Vakar pasilepinau "Spalvoti kvapai" muilu. Pasiteisinau - gimtadienio proga galiu sau leisti... Grįžau namo ir galvoju, ar man jo taip labai reikėjo...
Atsakyti
QUOTE(dirty_kiss @ 2009 01 05, 12:09)
Pas mane panašiai... Vakar pasilepinau "Spalvoti kvapai" muilu. Pasiteisinau - gimtadienio proga galiu sau leisti... Grįžau namo ir galvoju, ar man jo taip labai reikėjo...

Savo pirkinius riboju stipriai, tik kas butina, na tarkim - anksciau prisipirkdavau kunui visokiu kremu, losjonu ir t.t. - nespedavau sunaudoti, ismesdavau. Dabar to nebedarau. Nebepatinkanti losjona, ar krema panaudoju kitaip- sumaisau su kavos tirsciais- puikus pilingas, o jei riebesnis- sutepu batus ax.gif
Prisipirkdavau aibe lupdaziu- dabar stop- tik kai sunaudosiu - pirksiu kita.
Rubus pirkdavau dazniau. Dabar tik kas labai butina, ir dar pagalvoju- jei be sito daikto ar rubo sugebesiu issiversti-reiskia nebutinas.
Va vaikui reik pirstiniu- teks skubiai ieskotis siltu- kazkur pametem, o vaikisku kainos kaip suaugusiu doh.gif
Is vaiko isaugtu kelniu padarau bridzus- jei tik per liemeni viskas gerai. ax.gif
Atsakyti
aige, mąstom panašiai 4u.gif Kosmetikos atžvilgiu perku tik tai, ko labiausiai reikia. Kasdien nematau poreikio dažytis, todėl kosmetika taupiai naudojasi. SM temoje "Išlaidos kosmetikai" parašiau, kad pernai per metus neišleidau 400lt kosmetikai, tai sulaukiau komentarų, kad tik praustis moku... Bet nelabai kreipiu aš į tokius komentarus dėmesio, man gerai, o kitiems duoti ataskaitas kuo dažausi ar kokį kremą naudoju neprivalau. Žinoma, norisi kokybiškų produktų ir skanaus maisto, todėl renkuosi tai, ką galiu pagal savo piniginę rolleyes.gif
Atsakyti
''Ant greicio'' paskaiciuojam- prausiklis 12 lt (perku Acon, turiu gera nuolaida, todel nebrangiai iseina) - 2 vnt i metus,
seseliai - na apie 20-30 lt
kremas - kadangi su nuolaida tai 100 lt ''per akis '' metams
pudra 25 lt
lupdaziai- apie 35 lt
tusas apie 30 lt ( 2 vnt metams)
dar plauku formavimo pasta 10 lt- uztenka beveik metams didele pakuote
na jei skaiciuot sampunus, duso zele, intymios hig prausiklius - datrauksim iki 400, bet ne daugiau.
Dazausi kasdien.
Atsakyti
Dėl kosmetikos, tai kažkada cosmopolitan buvau išskaičius, kaip taupyti lotuliukas.gif
apsirengi geriausiais rūbais, visaip kitaip išsigražini ir eini per viso miesto kosmetikos parduotuves. Nusižiūri brangių kremukų, pradedi aiškint kad jautri oda ir išsiprašai mėginukų, maždaug tiek, kad keliems mėnesiams užtektų. Tada eini į kitą parduotuvę ir apsirūpini rankų kremo mėginukais, kvepalais ir t.t.
Kai viskas pasibaigia, vėl į reidą lotuliukas.gif
Nors pati taip negalėčiau blush2.gif paprašau mėginukų, išbandau ir jei tinka grįžtu ir visą produktą perku.
O išleidžiu daug, nes perku sau, vyrui, vaikui, dar tėvams, sesei nuperku.

Atsakyti
QUOTE(Žirklutės @ 2009 01 05, 13:44)
Dėl kosmetikos, tai kažkada cosmopolitan buvau išskaičius....
O išleidžiu daug, nes perku sau, vyrui, vaikui, dar tėvams, sesei nuperku.

Jo...geras budas, bet ne man.
Na as irgi perku ne tik sau, bet ir vaikams (dukra paaugle, bet sunaudoja dar ribota kieki) , ir vyrui, ir mamai, bet daug tikrai neisleidziu.
Atsakyti
QUOTE(aige @ 2009 01 05, 13:13)
''Ant greicio'' paskaiciuojam- prausiklis 12 lt (perku Acon, turiu gera nuolaida, todel nebrangiai iseina) - 2 vnt i metus,
seseliai - na apie 20-30 lt
kremas - kadangi su nuolaida tai 100 lt ''per akis '' metams
pudra 25 lt
lupdaziai- apie 35 lt
tusas apie 30 lt ( 2 vnt metams)
dar plauku formavimo pasta 10 lt- uztenka beveik metams didele pakuote
na jei skaiciuot sampunus, duso zele, intymios hig prausiklius - datrauksim iki 400, bet ne daugiau.
Dazausi kasdien.

Aš panašiai sukuosi ir nematau reikalo pirkti žinomų brandų gaminius ax.gif

Žirklutės išskaitytas metodas - ne man. Žinoma, yra tokių, kurioms tinka tokie būdai.
Atsakyti
Aš kosmetikai praeitais metais gal nei lito neišleidau smile.gif Dažausi tik pieštuku ir kartais tušu. Veido oda riebi, tai man nei kremo nereikia smile.gif Seniau ateidavo kas antra diena avon konsultante, tai prisivartydavau tų katalogų ir vis ko nors užsisakydavau doh.gif Bet kad niekad neišnaudodavau, kremai pasendavo, kaukės irgi doh.gif
Atsakyti
QUOTE(aige @ 2009 01 05, 13:16)
Na as irgi perku ne tik sau, bet ir vaikams (dukra paaugle, bet sunaudoja dar  ribota kieki) , ir vyrui, ir mamai, bet daug tikrai neisleidziu.


Aš prie kosmetikos dar įskaičiuoju dantų šepetukai, pastos, tarpdančių siūlai, burnos skalavimo skystis, kempinės, vatos tamponėliai, ausų kapštukai, dezodorantas, akių lęšiai ir lęšių skalavimo skysytis, ir pan, viskas kas vonioj stovi, tai suma vistiek gana didelė susidaro.
Dekoratyvinės naudoju minimaliai, tušas (vienas per metus) ir šešėliai (trims metams), brangiausiai tikriausiai veido priežiūra ir plaukų priežiūra atsieina, vartoju specialią kosmetiką ir dar visokių aliejų kaukes galvos odai, nes yra odos problemų, be jų tektų vaistus teptis.
Atsakyti
QUOTE(aige @ 2009 01 05, 12:28)
Tiesa sakant taupau visada, bet kaip gera nors kartais nepataupyti  ax.gif
Nuejom i M Donalda ir jau griauzia sazine- isleidom dienos maistui skirtus pinigus  doh.gif  reiskia reiks kitas pora dienu ijungti fantazija dar labiau - kaip pagaminti kazka is nieko  unsure.gif  . Be abejo galejom neiti, bet buvom prie pat ir neatsispyrem mazom zibanciom akutem.


O mes pasilepinam tai nusiperkam ledų (ne porcijom) ir šokoladinio užpilo užtenka keliems kartams ir nereikia niekur deserto vaikštinėti ax.gif Labai skanu gal kam pravers idėja, kai norėsis eiti kokio deserto į kavinę rolleyes.gif
Atsakyti