Įkraunama...
Įkraunama...

Taupymo ypatumai

papasakokit taupuolytės kaip jūs susidarinėjat ta sarašiuka kur į parduotuvę nešatės nes man tai niekaip nepavyksta vis jau antra diena pritrukstu kokių produktų
Atsakyti
savitre, savaitinis apsipirkimas isliko nuo studiju laiku, tada apsipirkinedavau kas dvi savaites ir visada su tiksliu sarasiuku (pinigu ne marios buvo) 4u.gif pabandyk menesiuka fiksuoti ko kasdien reikia - menesio gale tiksliai zinosi kiek ir ko reikia kasdien smile.gif "is akies" nelabai iseina (bent jau man) blush2.gif
Tarkim piena as viena namuos geriu, tai perku Mu, nors jis ir konservantu pilnas - anksciau kas dvi-trys dienos budavo ismetamas pieno pakelis, nors is jo isgerta tebudavo stikline ar puse blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(savitre @ 2009 02 01, 20:10)
papasakokit taupuolytės kaip jūs susidarinėjat ta sarašiuka kur į parduotuvę nešatės nes man tai niekaip nepavyksta vis jau antra diena pritrukstu kokių produktų

Mano sąrašiukas kaba ant šaldytuvo, ten surašau produktus kurie besibaigiantys, ar jau pasibaigė, dar susidarau kitą sąrašiuką pagal esamus poduktus - na ko trūksta šaldytuve, ir pagal akcijas, pažiūriu nete pirmadienį kas Maximoj bus.
Atsakyti
tai kaip jūs namie kaip ir mini sandėliukus pasidarot kad visada būtų ilgai negendančių produktų ir paskui kai baigiasi pvz:ryžiai tada juos įrašot į sarašiuką o vėliau kai gaminat maistą tada pagal tai ka turit ir kuriat ka nors ar jau iš anksto žinot kad pirmadienį gaminsit tarkim plova?
Atsakyti
i mano sarasiuka produktai patenka kaip ir pas aige, bet per metu metus nusistovejo iprotis gaminti is to, kas yra smile.gif
kitos mamytes sudarineja meniu, bet pas mane tas nelabai isdegtu - buna, kad kazkurie konkretaus patiekalo gaminimui reikalingi produktai isnyksta anksciau nei planuota 4u.gif
siaip jei eina ant saldytuvo namuos "spyna" det, gali sudarinet meniu smile.gif pas mane asmeniskai sitas variantas neimanomas blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(arana81 @ 2009 02 01, 21:08)
i mano sarasiuka produktai patenka kaip ir pas aige, bet per metu metus nusistovejo iprotis gaminti is to, kas yra smile.gif
kitos mamytes sudarineja meniu, bet pas mane tas nelabai isdegtu - buna, kad kazkurie konkretaus patiekalo gaminimui reikalingi produktai isnyksta anksciau nei planuota 4u.gif
siaip jei eina ant saldytuvo namuos "spyna" det, gali sudarinet meniu smile.gif pas mane asmeniskai sitas variantas neimanomas blush2.gif

tai kad neina užrakinti šaldytuvo blush2.gif todėl ir atėjau konsultuotis ir laukti patarimų nes sutaupyti reikia maistas per daug pinigėlių "suvalgo". bandžiau ir toki taupymo būda kai dienai yra skiriama konkreti suma pvz 20lt (du suaugę vaiko maistas atskirai) bet nepasiteisino vistiek į 620lt mėn sunku sutilpti(kai mėsos ir bulvių neperku). atsisakiau iš vis dešrų ir dešrelių(ir dėl sveikatos ir taupumo sumetimais) bandeles kepu namie, maista gaminu (nors ne kasdien blush2.gif ) bet pusgaminių stengiuosi nepirkti perku tik šaldytas daržoves. kaip dar pataupyti? kaip išmokti iš parduotuvės išeiti be "skanaus" blush2.gif . dabar vaikui dantukai dygsta tai nebeišeina eiti kasdien į parduotuvę.
manau kad teks pradėti kalendoriuka spalvinti juodai kai tik nusipirksiu ka nors iš nebūtinų produktų sarašiuko. pradedu nuo šiandien
Atsakyti
As irgi nemoku taupyt doh.gif Atrodo, kad nieko ypatingo ir neperku, bet vis prireikia ir to, ir ano unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(aige @ 2009 02 01, 19:32)
Mano sąrašiukas kaba ant šaldytuvo, ten surašau produktus kurie besibaigiantys, ar jau pasibaigė, dar susidarau kitą sąrašiuką pagal esamus poduktus - na ko trūksta šaldytuve, ir pagal akcijas, pažiūriu nete pirmadienį kas Maximoj bus.


pas mane taip pat kaba ant šalydtuvo sarašiukas jeigu koks produktas baigiasi parašau

o išvažiuojant dar papildau ko reikėtu ax.gif

savaitės eigoje jeigu kokio produkto pritrukstu stengiuosi eiti į parduotuvėle šalia namu ir einu su maža pinigu suma kad daugiau nesigundičiau nieko paimti, nors vistiek koki saldaini sausaini nusiperku doh.gif
Atsakyti
drinks_cheers.gif taip labai sunku, nusipirkti tik tai ko reikia ir nieko daugiau , atrodo i parduotuve turi eiti uzsimerkus, unsure.gif kad nematytum nieko doh.gif man irgi labai sunku visk kazkas atsiranda pirkinuose ko neplanavau , bet pastebaju jei be plano tai isvis doh.gif tai nuo siandiena juosiames dirzus , bigsmile.gif bandysiu uzsimerkti parduotuvej, tuo labiau ,kad netik del pinigines ,bet ir del sveikatos, figuros ax.gif tikiuos bus i nauda blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(savitre @ 2009 02 01, 21:30)
perku tik šaldytas daržoves.


o kodel saldytas? skaniau, pigiau saldytos?
Atsakyti
QUOTE(savitre @ 2009 02 01, 19:10)
papasakokit taupuolytės kaip jūs susidarinėjat ta sarašiuka kur į parduotuvę nešatės nes man tai niekaip nepavyksta vis jau antra diena pritrukstu kokių produktų


Tai tame ir esmė, kad pirkti trūkstamus produktus nėra blogai. Bet kaip būna įprasta, žmonės nemėgsta pirkti tam kartui ar patiekalui reikalingus produktus. Tarkim ima ne tiek kiek reikia, o daugiau, kas po tu pūna, genda ir išmetama lauk. Arba imdami trūkstamus, dar pakeliui įsimeta "akcijas atrakcijas". Taip nieko nesutaupysi. Pvz. žinai, kad konkrečiam patiekalui bus reikalingi konkretūs kiekiai. Tai kam pirkti kg to, ko reikia realiai kelių šimtų gramų?
Atsakyti
QUOTE(KibirVibir @ 2009 02 01, 21:52)
o kodel saldytas? skaniau, pigiau saldytos?

todėl nes šaldytų vienam pakavime būna kelių rūšių daržovių atsidarei pasitroiškinai ir skanaus o nešaldytų tarkim žiedinis kopūstas tai didelė galva pusė atsiduria šiukšliadėžėj blush2.gif 9dabar sugalvojau kad pati užsišaldyti galėčiau)
Atsakyti