Įkraunama...
Įkraunama...

Taupymo ypatumai

QUOTE(Will @ 2009 01 31, 13:56)
Tėvams dar ir palūkanų nereikia mokėti  mirksiukas.gif  O pagal tą vyrą- gal ir visai neatiduoti...


tai va tokiam vaikui aš bijočiau tada ir skolinti, nors ko nepadarytum dėl savo vaiku blush2.gif

čia tai taip pigiau gaunasi skolintis nei iš banko kaip tu sakai palūkanu nereikia biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(viilda @ 2009 01 30, 14:22)
Bet ir žmonių pirkimas,vienas prie akių pusamžis vyrukas iš lentynų visus spagečius susikrovė blink.gif Man neliko blink.gif
Ai dar "IKI" apelsinai po 1.99lt  pigūs ir skanūs blush2.gif

Deja,mes nei vakar,nei šiandien negavom verysad.gif. Jei ką domina,stoties turguje prekiauja upėtakiu 10 lt,ir lašiša 13 lt.Suprantu,kad krizė,bet ant sumuštinių pačiom pasisūdyt vistiek pigiau blush2.gif
O makaronų tai teko irgi paieškoti,nes pagrinde tik smulkūs buvo, stambesni ir spagečiai išluoti doh.gif
Atsakyti
QUOTE(bjaurybe @ 2009 01 31, 19:44)
O makaronų tai teko irgi paieškoti,nes pagrinde tik smulkūs buvo, stambesni ir spagečiai išluoti doh.gif


Aš makaronų be problemų nusipirkau, nors žmonių tikrai daug, bet man reikėjo tik lazanijai skirtų, ir mama rado, kokių ieškojo...
Reklamuoja, kad sekmadienį ir pirmadienį maximose 5% nuolaida viskam, bet yra prierašas - maksimos pinigais, tai suprantu, kad į ačiū kortelę tiesiog daugiau tų maksimos litų įkris, ar taip? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Miaška @ 2009 01 31, 19:49)
Aš makaronų be problemų nusipirkau, nors žmonių tikrai daug, bet man reikėjo tik lazanijai skirtų, ir mama rado, kokių ieškojo...
Reklamuoja, kad sekmadienį ir pirmadienį maximose 5% nuolaida viskam, bet yra prierašas - maksimos pinigais, tai suprantu, kad į ačiū kortelę tiesiog daugiau tų maksimos litų įkris, ar taip? g.gif

ne,čia su taip popieriniais pinigėliais ,kur gavome į pašto dėžutes mirksiukas.gif .Aš gavau perkant už sumą 32 lt,kolegė už 50 lt.Perki daugiau kaip už 50 lt ir gali panaudoti popierinį pinigą,atrodo savaitei vieną už 5 lt g.gif . Jau pamiršau net doh.gif
Atsakyti
QUOTE(bjaurybe @ 2009 01 31, 19:51)
ne,čia su taip popieriniais pinigėliais ,kur gavome į pašto dėžutes mirksiukas.gif .Aš gavau perkant už sumą 32 lt,kolegė už 50 lt.Perki daugiau kaip už 50 lt ir gali panaudoti popierinį pinigą,atrodo savaitei vieną už 5 lt g.gif . Jau pamiršau net doh.gif


A, tai tada kažkokia žiauriai klaidinanti reklama schmoll.gif
Turiu ir aš tuos pinigėlius, perkant už 30 Lt., nuolaida 2 savaites po 4 Lt, kitas dvi - po 3 Lt.
Atsakyti
QUOTE(Miaška @ 2009 01 31, 19:54)
A, tai tada kažkokia žiauriai klaidinanti reklama schmoll.gif
Turiu ir aš tuos pinigėlius, perkant už 30 Lt., nuolaida 2 savaites po 4 Lt, kitas dvi - po 3 Lt.

nu aš neskaičiau,tai negarantuoju tiksliai schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(bjaurybe @ 2009 01 31, 19:51)
ne,čia su taip popieriniais pinigėliais ,kur gavome į pašto dėžutes mirksiukas.gif .Aš gavau perkant už sumą 32 lt,kolegė už 50 lt.Perki daugiau kaip už 50 lt ir gali panaudoti popierinį pinigą,atrodo savaitei vieną už 5 lt g.gif . Jau pamiršau net doh.gif


na bet man tai nesamonė kad ne visiems vienodai doh.gif aš gavau kad turiu pirkti už 50 lt kad gaučiau nuolaida o draugė 28 lt g.gif tai kodėl čia taip nesamoningai g.gif
Atsakyti
QUOTE(**violeta** @ 2009 01 31, 22:06)
na bet man tai nesamonė kad ne visiems vienodai  doh.gif  aš gavau kad turiu pirkti už 50 lt kad gaučiau nuolaida o draugė 28 lt  g.gif  tai kodėl čia taip nesamoningai  g.gif


Tai gal paskaičiavo, kiek iš viso išleista, kiek vidutiniškai per vieną pirkimą... Nes aš, gavusi tokį su 50 Lt pirkimu, tikriausiai išmesčiau - už tiek neapsipirkinėju biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Miaška @ 2009 01 31, 19:49)
Reklamuoja, kad sekmadienį ir pirmadienį maximose 5% nuolaida viskam, bet yra prierašas - maksimos pinigais, tai suprantu, kad į ačiū kortelę tiesiog daugiau tų maksimos litų įkris, ar taip? g.gif

Ką tik aiškiai girdėjau reklamą - nuolaida visoms prekės su AČIŪ kortele smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Miaška @ 2009 01 31, 22:09)
Tai gal paskaičiavo, kiek iš viso išleista, kiek vidutiniškai per vieną pirkimą... Nes aš, gavusi tokį su 50 Lt pirkimu, tikriausiai išmesčiau - už tiek neapsipirkinėju biggrin.gif


tikriausiai g.gif
Atsakyti
QUOTE(Miaška @ 2009 01 31, 22:09)
Tai gal paskaičiavo, kiek iš viso išleista, kiek vidutiniškai per vieną pirkimą... Nes aš, gavusi tokį su 50 Lt pirkimu, tikriausiai išmesčiau - už tiek neapsipirkinėju biggrin.gif


Tai čia tipo tiek daug ar tiek mažai? rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Subjektyvi @ 2009 02 01, 09:48)
Tai čia tipo tiek daug ar tiek mažai? rolleyes.gif

Gal priklauso nuo to, ką ir kiek perki rolleyes.gif
Atsakyti