Įkraunama...
Įkraunama...

Savimotyvacija

Goltrato Tikslas, tikslas 2, tikslas 3
Turtingo tecvio investavimo vadovas
Nuo idejos iki verslo
Kiekvienas tai gali
Septyniu dienu savaitgalis
Kitoks, fankiskas, verslas

sitokios knygos yra mano need-to-read sarase.
Atsakyti
QUOTE(Shyna @ 2007 06 15, 11:58)
Goltrato Tikslas, tikslas 2, tikslas 3
Turtingo tecvio investavimo vadovas
Nuo idejos iki verslo
Kiekvienas tai gali
Septyniu dienu savaitgalis
Kitoks, fankiskas, verslas

sitokios knygos yra mano need-to-read sarase.

Tikrai vertos diemesio knygos.... mirksiukas.gif
Atsakyti
mano namų bibliotekoje ir fonotekoje yra tokio pobūdžio literatūros, nemanau, kad ji kenksminga, tačiau ne visa tai yra taip efektyvu, kaip teko girdėti iš rekonedacijų prieš įsigijant visa tai... kiekvienam matyt savas poveikis...
Atsakyti
Man labai Robin Sharmos knygos patinka smile.gif jos man padejo ypac sunkiu laikotarpiu. Tiesiog skaiciau kaip pasakas pries miega, kai ka truputi pritaikiau. Ypac padejo tai, kad pradejau keltis 6 val. kad galeciau ramiai nueit i dusa, pagert zalia arbata ir paskaityt knyga,pasvarstyt, ka veiksiu ta diena.
Beto tos knygos pozityviai nuteikia ir optimistiskai, o to mums truksta, nes aplinkiniai daznai mus stengiasi "nuleist ant zemes" schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(OLIUKE @ 2007 06 15, 13:33)
Tikrai vertos diemesio knygos.... mirksiukas.gif


Tik kažkodėl nematau Tikslas I ax.gif IRgi labai verta paskaityti ax.gif

QUOTE(dirty_kiss @ 2007 06 19, 21:17)
mano namų bibliotekoje ir fonotekoje yra tokio pobūdžio literatūros, nemanau, kad ji kenksminga, tačiau ne visa tai yra taip efektyvu, kaip teko girdėti iš rekonedacijų prieš įsigijant visa tai... kiekvienam matyt savas poveikis...


Matai, sprtas irgi neefektyvu metant svorį, jei prisiryji pastoviai.
Kai skaitai tokias knygas reikia nepriimti neigiamos informacijos antplūdžio, virkavimų ir išmokti reikia valdyti savo emocijas.
Tarkim aš žinau, kad mano silpnoji vieta yra neigiamos nuotaikos pasigavimas ir pasidavimas jai. Tai paskaičius tokią knygą bent jau mėnesį labai valdau savo mintis, paskui būna kokie trys mėnesiai labai geros nuotaikos ir noro dirbti ir siekti kažko. Kai pradedu jausti vėl kažkokią liūdesio laviną - čiumpu vėl kitą knygą.

O Vienuolis, kuris pardavė Ferarį - gera knyga. Manau, kad reiks ir sekančias dalis nusipirkti paskaityti.

Dabar įsigijau 80/20 principą. Ypač man rūpi laiko planavimas.
Atsakyti
,,greitas maistas sielai ''knyga ir darbui ir asmeniniu gyvenimui lengvai skaitoma, lengvai pajauciama..trumpa aiskiai parasyta.tokia ypatinga pastumis eit pirmin skaitau ja kada kas nors nesiseka darbe r seimoje.PADEDA!!!!
Atsakyti
Aš esu skaičiusi "Pasąmonės galia", "Menas mokytis nepavargstant", "Kaip išlaikyti egzaminus". Autorių tiksliai neatsimenu, bet tokiu pavadinimu turbūt daugiau knygų nėra.

O šiaip ką aš manau apie tokio pobūdžio knygas? Tiems, kas nemėgsta grožinės literatūros, gali skaityti tokias knygas, nes iš tikrųjų, nemanau, kad tai yra pinigų plėšimas ar kažkas panašaus. Tai labai naudingos knygos, nes dažniausiai jose yra rašoma gryna tiesa, kurią mes kažkur giliai žinome, bet nepripažįstame. Aišku, aš kalbu apie tas tris mano perskaitytas knygas. Jas parašė labai protingi žmonės, nesišvaistantys nepagrįstomis mintimis. Tačiau šioje srityje yra ir labai daug šlamšto. Taip kad čia irgi reikia atsirinkti ir bet kokio žmogaus išmąstymais netikėti.
Bet išbandyti tuos metodus būtina. Reikia patiems išsiaiškinti, ar tie metodai veikia.
Atsakyti
[quote=Simomama,2007 06 14, 11:38]
drinks_cheers.gif Shyna

Man tokios knygos naudingos, laikas nuo laiko paskaitau. Žinoma, ne viską iš eiles.
Rekomenduočiau Brian Tracy "Dėmesio centras".

As rekomenduočiau Jim Rohn paskaityti knygas ir paklausyti įrasu. Jim Rohn knygą "Five major pieces of live puzzle"

O jei kalbant apie motyvacija, Lietuvoje yra puikus lektorius Tomas Girdzijauskas, taip pat stipriai rekomenduoju. Tomo biografija: http://www.lyga.lt/i...?lecturers_id=4
thumbup.gif
Atsakyti
Buvau jų tinklalapyje, bet nenurodytos datos kada skaito tas paskaitas
Atsakyti
Na ir as, gal 3 metai, skaitau tas motyvacines knygas. Siaip knygu niekad gyvenime nemegau skaityti. Mokykloj gal tik viena grozines literaturos knyga esu perskaicius. Dabar ir nieks nepriverstu perskaityt, nebent pinigu sumoketu biggrin.gif Bet kai atradau motyvacines knygas, tai mano knygu lentynoj vis daugeja ir daugeja knygu. tiesiog pamegau skaityti tai, kas man duoda naudos ir yra idomu. Is tu motyvaciniu perskaiciau 3 Bodo Schafer, 4 Murphy, 3 Robin Sharma, ketvirta dar neperskaityta. Taip pat knygas Proto galios XXI amziuje, Pakeisk gyvenima per 7 dienas. Nors tos knygos skirtingu autoriu, taciau jose tikrai labai daug bendro. T.y. apie zmogaus pasamone. Tik viena problemele, kad gyvenime sunku prisiverst taikyti savo pasamones galias smile.gif Nors skaitai tas knygas ir atrodo optimistiskai nusiteiki, bet labai greit sugebi ta optimiskuma pamirst smile.gif Bent jau man cia taip smile.gif Bet siaip as esu uz tokios knygas, ir ju skaityma. Ir tikiu tuo, kad mes gyvenime turime ne tai ko norime, o tai apie ka galvojame smile.gif
Atsakyti
Perskaiciau daug tokio pobudzio knygu, bet kas is to, kad nieko nedarau, nesinaudoju 100% duotais patarimais(ar tik kokia savaitele). Man svarbiausia fokusuotis i veikima, ugdyti igudzius.
Atsakyti
Na, iš esmės, tokiu knygų skaitymas nekenkia, nors kaip juokėsi viena psichologe, gali šimtą kartų sau prieš veidrodį kartoti "esu graži esu graži", tačiau vaizdelis vis tiek išlieka tas pats blink.gif

Svarbu neperlenkti lazdos. Kada sunku - pozityvo dozė labai reikalinga ir naudinga. Tačiau tuo gyventi nuolat - nerekomenduočiau.

Juk geriausiai prisitaiko ir išgyvena REALISTAI mirksiukas.gif
Atsakyti