Įkraunama...
Įkraunama...

Žuvis

Man labai patiko toks paprastas receptelis, kuri dare mano grupioke. Prasom

Zuvies file: gali but shaldyta juros lydeka ar menke..
Burokine tarka tarkuotos morkos
Pjaustyti pievagrybiai
Kubeliais pjaustytos paprikos
Griezineliais pjaustyti porai
Majonezas
Aliejus

I skarda sudeda zuvi. Aliejuje troskinat atskirai morkas, atskirai porus, atskirai pievagrybius, atskirai paprikas. Tada dubenyje sumaishot juos su majonezu, dedat ant zuvies ir kepat orkaiteje kol zuvis bus ishkepus. Valgote su virtomis bulvemis... mmmmmmmmm
Atsakyti
QUOTE (bea @ 2004 02 25, 17:25)
Man labai patiko toks paprastas receptelis, kuri dare mano grupioke. Prasom

Zuvies file: gali but shaldyta juros lydeka ar menke..
Burokine tarka tarkuotos morkos
Pjaustyti pievagrybiai
Kubeliais pjaustytos paprikos
Griezineliais pjaustyti porai
Majonezas
Aliejus

I skarda sudeda zuvi. Aliejuje troskinat atskirai morkas, atskirai porus, atskirai pievagrybius, atskirai paprikas. Tada dubenyje sumaishot juos su majonezu, dedat ant zuvies ir kepat orkaiteje kol zuvis bus ishkepus. Valgote su virtomis bulvemis... mmmmmmmmm

o bendrai troskinti negalima? kame cia paslaptis? g.gif
Atsakyti
QUOTE (manu @ 2004 01 30, 20:41)
QUOTE (Doma @ 2004 01 11, 15:32)

noreciau nusipirkti gyva karpi, kur parduotuveje akvariume plaukioja. Bet nezinau kaip reikia ji pridauzti,

as pati tai irgi negaleciau tokios egzekucijos atlikti.
o mama daro taip - su plaktuku tarpuakin.

Siaip tai reiketi atkelti ziaunas ir sodriai pabarstyti druskos,per kelias minutes karpis turetu gauti gala.Cia man viena zuvies pardaveja pasiule toki kazkiek humaniskesni varianta wink.gif
Atsakyti
matai grybai kepant ishskyria daug sulciu, tai po to kiti neapekptu, o tik troskintusi.. ir shejp geresnis rezultatas kai atskirai.. bandyk kartu jei nori wink.gif
Atsakyti
QUOTE (Migele @ 2004 01 20, 16:51)
As siandien gaminau is lasisos apkepa, tik niekaip negalejau sugalvot koks padazas tinka butent prie lasisos. Gal galit pagelbet smile.gif ?

Migele, as prie lasisos darau toki padaziuka (ne pati sugalvojau - internete radau)

30 g. saldytu kreveciu
1/2 svoguno
zuvies prieskoniu, druskos
krapu
vandens ar zuvies sultinio

Keptuvėje su sviestu apkepame susmulkintus svogūnus, sudedame krevetes, prieskonių, druskos, o po kelių minučių suberiame miltus. Gerai išmaišome. Kai miltai apkepa, supilame sultinį arba vandenį. Padažas turi būti vidutinio tirštumo.
Nukėlę nuo ugnies, įmaišome susmulkintus krapus.

Dariau, labai skaniai gavosi.

Be to kepta zuvi butina apslakstyti citrinos sultimis!


Atsakyti
gali paprasceusiai nusipirkti parduotuvej, labai skaniu buna, o jei nori gaminti, tai gali buti naturalus jogurtas perpus su majonezu ir daug zolyciu, arba dar tiktu citrininis padazas:
Dideles citrinos sultys
kubelis sviesto
druska, pipirai
2 paplakti tryniai

ishsukti viska, ishskyrus trynius, kartu ir kaitinti ant ugnies. neleisti uzvirti. nuemus nuo ugnies imaishyti trynius ir serviruoti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bea: 26 vasario 2004 - 18:26
Vakar vyras i Klaipėdos atvežė nešaldytos menkės. Papasakosiu kaip ją šian gaminsiu:
menkė supjaustas gabalais, pasūdau, pabarstau žuvies prieskoniais, išspaudžiu biški citrinos sulčių.
Tada nuvalau kokius 4 svogūnus, kokios 5 dideles morkas.
Svogūnus supjaustau, morkas pjaustau gręžinelias. Jei tarkuoji, bus košė...Paimu indą troškinimui, Iškloju dugną svogūnais+morkom /ne visais/ sudedu žuvį, tada vėl sluoksnis morkų ir svogūnų. Tada dedu gabaliuką sviesto, įpylu kokios pusė stiklinės sultinio, ir į orkaitę...Troškinti ant mažos ugnies 30 min.Prieš pabaiga pabarstau krapų, kalendros.Vsio. Man labai labai skanu tongue.gif
Atsakyti
Kotletukai is heko
1kg zuves-file su oda
0,5kg sveziu lasiniu
svogunas,cesnako,kiausyni,vegetos,biski bulkos piene merkita,druskos
Sumali per miesmale viska,sumaisai gerai visus prieskonius.Pamusi farsa gerai ,kad issiskirtu rebalai.
Padarai forma kotletu,paniroju zdiuvesiais.Gerai apkepu,sudedu i puoda ir troskinu 15minuciu su lauro lapeliu ir svogunais.
Padarau sampinjonu padaza
Ant sviesto ir truputi alejaus pirma pakepinu svogunus,po tuo dedu pievagrybus supjaustitus grezineleis.Pilu grietines,prieskoniu(vegeta tinkamiausia) . Krapu ir zaliu svogunu laiskus. Uzpilu ant kotletu ir dar 5min pakaitinu.
Garnyras-virtos bulves arba bulviu kose.
Salotos tinka tarkotas kaliaropis su majonezu ir cesmnakais .Arba tarkotos morkos taip pat su majonezu ir cesnakais.
Atsakyti
QUOTE (Migele @ 2004 01 20, 18:51)
As siandien gaminau is lasisos apkepa, tik niekaip negalejau sugalvot koks padazas tinka butent prie lasisos. Gal galit pagelbet smile.gif ?

na atsakysiu po menesio, bet vistiek... smile.gif

as darau brokoliu padaza. prie lasisos niam ,kaip tinka.
gerai isverdu brokolius,juos pasudzius, tada sutrinu-suplaku elektriniu plakikliu.pilu grietineles siek tiek baltuju pipiru. viska kaitinu apie 15 min pastoviai maisant. vsio!

p/s. verdant brokolius uzpilti vandeniu, kad tik apsemtu, o isvirus neisgriebti.
Atsakyti
Dekui Une, kad ir po menesio biggrin.gif
Atsakyti
Nuo tada kai isvaziavau is Lietuvos zuvi valgiau gal tik pora kartu (ir tai ne mano ruosta). Bet dabar, kai esu nestuke.gif , gydytoja liepe valgyti zuvi bent du kart per savaite. Gal kas galit patart kaip ja paruosti, kad butu skanu ir greita. (Juros gerybiu labai nemegstu. Ir dar cia nemaciau, kad pardavinetu jau isvalyta zuvi, teks pirkti su visais vidaus organais). Ir kokia skaniausia?
Atsakyti
stai ciayra bent keli puslapiai, kaip ruosti zuvies patiekaliukus smile.gif tik reikia netingeti pasiieskoti wink.gif
Atsakyti