Įkraunama...
Įkraunama...

Žuvis

dekui dabar jau radau. pirmai gal neatidziai ieskojau...
Atsakyti
QUOTE (vija23 @ 2004 03 13, 12:50)
dekui dabar jau radau. pirmai gal neatidziai ieskojau...

labuks.Anksciau as irgi gyvenau Milane,ir daznai rydavau zuvi... ohmy.gif nes visi valgydavo ir darydavau tai as!!!!!! mad.gif Paskui rankos smirdedavo sad.gif
Veliau pripratau,bet kai jie daro tai visai nesijaucia prieskoniu,dumblu atsiduodavo,tai as ,atsimenu,druskos prisivarau,dar pipiru ir valgau... g.gif
As tai buvau radus ir saldyta file,nes ten kuistis su isdarinejimu ui uiui-vafanculo sakydavau,valgysit ir saldyta.I kiausini ir i dziuveselius pavoliodavau ir psio,labai skanu thumbup.gif

SEKMES seimininkaujant clap_1.gif
Atsakyti
taip, as irgi labai esu didele zuvies megeja. Taciau jau krapstinetis su visokiais isvalymais - g.gif aciu - ne. dazniausiai perku be kaulu - saldyta file, ir atsisisdau, bet dar reikia atsiminti, kad zuvis dumblu neatsiduotu ir visaip kaip kitaip ten nesmiretu, reikia ja pries kepant gerokai citrinos sultyse ismirkyti (aisku, jei megstat), ir i prieskoniukus.....tai va tokios ir paslaptys, o paskui aisku, i kiausinukus isplaktus apvolioti, ir kepti. Skanaus!!! smile.gif
Atsakyti
aciu jums labai , dabar eisiu iekoti tos saldytos zuvytes clap.gif thumbup.gif
Atsakyti
DU RECEPTAI GREIT IR PAPRASTAI.

LASISA (KAZKUR JAU RASIAU):
NUSIPIRK LASISOS , NUSILUPK SKURA IR ISPLAUK. UZVIRK PUODA SU VANDENIU IDEK VEGETOS IR KAI UZVIRS IMESK LASISA VIRK 20 MIN.
PRIE LASISOS ISVIRK RYZIU.
PADAZAS - NUSIPIRK GRIETINELES, IDEK KRAPU IR ILASINK CITRINOS TRUPUTI PASILDYK, TIK NESTIPRIAI NES CITRINA SUTRAUKS GIETINELE.
SKANAUS.

ZUVIES APKEPAS:
NUSIPIRK ZUVIES FILE. JA SUPJAUSTYK IR SUDEK I SKARDELES DUGNA (SKARDELE TOKIA AUKSTESNE), UZSPAUSK CITRINOS, NEGAILEK. TADA UZTEPK MAJONEZO, DEK SLUOKSNI TARKUOTOS MORKOS SLUOKSI, SLUOKSNI PJAUSTYTO SVOGUNO, TRUPUTI CESNAKO, GAI BULVIU PAPJAUSTYTI IR ANT VIRSAUS SURIO LYDYTO IR I ORKAITE. 30 MIN.
Atsakyti
Zuvies blynukai (o gal kotletukai)

0.5 kg juros lydekos file
4 mazi kiausiniai
1 didelis svogunas
1 morka
3 dideli saukstai krakmolo
indelis majonezo
prieskoniu

zuvi smulkiai supjautyti, sumaisyti su majonezu ir palaikyti ilgeliau, pvz per nakti. Svogunus su morka pakepinti, viska sudeti i zuvi, ismaisyti ir pakepti kotletukus.
Skanu.. clap_1.gif
Atsakyti
Mačiau parduotuvėj šaldytų šamų pirkti, tada nebrangūs buvo, bet net neįsivaizduoju ką su juo padaryt galima?

Gal žinot kokį skanų paruošimo būdą?

Geriau jei dar ir nesudėtingas būtų wink.gif
Atsakyti
aš anksčiau nusipirkdavau šamo file-būdavo maximoj po 0,5kg tokie gabalai sušalę-tai niekaip ypatingai neruošdavau-tiesiog iškepdavau tą file su prieskoniais, apvoliotą kiaušinyje ir miltuose. Jis turi tokį dumblo prieskonį kaip ir visos gėlavandenės, bet man labai skanu būdavo. Tik dabar tų file nebematau... sad.gif
Atsakyti
Na man tai skaniausia jūros lydeka (Chekas) ir menkė, bet toje ašakų daugiau, o jūros lyekoje nedaug, tai va ir daryt jas nėra labai sunku, o darau aš žuvį taip: pamarinuoju su žuviai skirtais prieskoniais, parasčiausiai apbirastau ir palieku šiek tiek laiko 1-2 valo. kartai iliau per naktį, tada iš pieno, miltų, kiaušinių užmaišau tešlą, grietinės tirštumo, pavolioju joje ir kepu, man labai patinka
Atsakyti
Perskaiociau viska kas sioje temoje parasyta o atsakymo i klausyma taip ir neradau wink.gif
Na mielos seimininkes papasakokit ka daros su UOTU,sako labai skani zuvis ,nors taip neatrodo is karto biggrin.gif
Mielau patiktu juros lydeka tvarkyt wub.gif ,matyt tingine esu g.gif
Na tai ka patarsit su ja daryt?
Guli ji ir sypsosi is manes nes nezinau ka su ja veikt tongue.gif 2.gif blink.gif
Atsakyti
???????????????
Atsakyti
as tai vakar isbandziau zuvi folijoje - parnese prangusis is zvejybos kazkokias tris dideles zuvis (kas jos tokios - nezinau...), iztryniau jas cesnaku, prieskoniais zuviai, biski aliejaus, zoleliu kazkokiu radau - pamarinavau diena. tada pakepinau svoguna, morka, prikimsau i zuvies vidu.dar idejau po gabaiuka sviesto, suvyniojau i folija ir kepiau apie 30 min, tada atvyniojau - citrinos sulciu uzvariau ant virsasu, ir dar 5 min paskrudinimui. nu skonis - thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif .
Atsakyti