Įkraunama...
Įkraunama...

Televizorius -2

QUOTE(Ievutė @ 2009 01 20, 14:02)
ai, mes nusipirkom 32LG5500, tai irgi nesiskundziam, ka cia suprasi ar gerai ar ne jis rodo, kai namie nera su kuo lygint to vazido lotuliukas.gif siaip viskas normaliai, ziurim kabeline, palydovine... atstumas pas mus iki 3m, tikrai nereik didesnio bent jau mums smile.gif

Tai gal nereikia didesnio irgi tik todėl, kad neturite su kuo lyginti? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ashai @ 2009 01 20, 10:34)
bigsmile.gif Gerbiamos žinovės, padėkite išsirinkti LCD teliko modeliuką :
- noriu 37 arba 40 colių (žiūrėjimo atstumas apie 3 m - nežinau kuri įstrižainė geriau?)
- Samsung ar LG (kuris geresnis ?)
- kad jame jau būtų skaitmaninės TV priėmimo imtuvas/dekoderis (nesijuokit jei ne taip pavadinau...);
- būtinai juodas;
- na kaina pageidautina iki 3000 ...aš visada perku internetu, tai tikiuosi kad kažką rasiu ir už 2500  g.gif
Pagelbėkit, net nežinau kaip ieškoti - kas turi būti nurodyta TV aprašyme, kad būtų aišku, kad jis turi ne tik analoginį bet ir skaitmeninį imtuvą ?
unsure.gif



Mano galva geresni yra LG, bet cia tik asmenine nuomone ieskant pagal kaina kazkada radau toki varianta
http://www.epolis.lt...reke/id/106454/
tik nesu pirkes is ten tai nz kaip viskas vyksta
Atsakyti
QUOTE(sensejus @ 2009 01 20, 14:20)
Mano galva geresni yra LG, bet cia tik asmenine nuomone ieskant pagal kaina kazkada radau toki varianta
http://www.epolis.lt...reke/id/106454/
tik nesu pirkes is ten tai nz kaip viskas vyksta

g.gif Na ne=inau, man jis dvelkia seniena schmoll.gif raiška maža; kontrastas irgi nieko gero.... o kaina neatitinka jo galimybių. Nesimato ar turi skaitmeninio signalo imtuvą
Atsakyti
QUOTE(Ashai @ 2009 01 20, 15:45)
g.gif Na ne=inau, man jis dvelkia seniena  schmoll.gif  raiška maža; kontrastas irgi nieko gero.... o kaina neatitinka jo galimybių. Nesimato ar turi skaitmeninio signalo imtuvą



Na as ji ziurinejau gruodzio menesi biggrin.gif siaip man rodos ten yra pasirinkimas didesnis, tik pakopinau linka kuri turejau kompe wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Ashai @ 2009 01 20, 14:45)
g.gif Na ne=inau, man jis dvelkia seniena  schmoll.gif  raiška maža; kontrastas irgi nieko gero.... o kaina neatitinka jo galimybių. Nesimato ar turi skaitmeninio signalo imtuvą

Jis dvelkia ne seniena, o piguma, t.y. to, ko jūs ir ieškote smile.gif

O jūs žinote kokia raiška transliuojamos mūsų TV? smile.gif 544×576
O žinote, kad DVD raiška yra tik 720×576?
O žinote, kad sėdėdamas 3 metrai nuo tokio TV žmogus su geru regėjimu tiesiog negali (dėl fiziologinių priežasčių) įžiūrėti skirtumo tarp tos „mažos“ raiškos ir 1920×1080?
O ar žinote, kad raiška mažiausiai įtakoja bendrą vaizdo kokybę, palyginus su kontrastu, spalvingumu bei spalvų tikslumu?


O jūs bent žinote kas yra tas kontrastas ir kame tas jo negerumas? smile.gif

Turi, normaliai Lietuvoje neveikiantį smile.gif Jam reikia mpeg2.
Atsakyti
QUOTE(valkata @ 2009 01 20, 15:15)
Jis dvelkia ne seniena, o piguma, t.y. to, ko jūs ir ieškote smile.gif

O jūs žinote kokia raiška transliuojamos mūsų TV? smile.gif 544×576
O žinote, kad DVD raiška yra tik 720×576?
O žinote, kad sėdėdamas 3 metrai nuo tokio TV žmogus su geru regėjimu tiesiog negali (dėl fiziologinių priežasčių) įžiūrėti skirtumo tarp tos „mažos“ raiškos ir 1920×1080?
O ar žinote, kad raiška mažiausiai įtakoja bendrą vaizdo kokybę, palyginus su kontrastu, spalvingumu bei spalvų tikslumu?


O jūs bent žinote kas yra tas kontrastas ir kame tas jo negerumas? smile.gif

Turi, normaliai Lietuvoje neveikiantį smile.gif Jam reikia mpeg2.

blink.gif Ui kaip kažkas susinervino lotuliukas.gif
Ačiū už paaiškinimus, bet aš iš pat pradžių rašiau kad nesu specas ir ko noriu, o jei jums kažkas nepatinka, išgerkite karštos kavos, ji streso metu labai padeda mirksiukas.gif
Kas link kainos, tai su tokia raiška - tikrai yra pigesnių TV joks jis čia ne pigus .
mirksiukas.gif
Mūsų transliuotojai nestovi vietoje, o televizorių perku ne vieniems metams, tad dar kartelį AČIŪ už paaiškinimus.
Atsakyti
QUOTE(valkata @ 2009 01 20, 14:19)
Tai gal nereikia didesnio irgi tik todėl, kad neturite su kuo lyginti? smile.gif


taip rasau, todel kad jei butu didesne istrizaine tikrai butu sunku ziuret man ji, nes ir dabar kartais atrodo, kad vaizdas didoookas biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Ashai @ 2009 01 20, 15:51)
blink.gif  Ui kaip kažkas susinervino  lotuliukas.gif
Ačiū už paaiškinimus, bet aš iš pat pradžių rašiau kad nesu specas ir ko noriu, o jei jums kažkas nepatinka, išgerkite karštos kavos, ji streso metu labai padeda  mirksiukas.gif
Kas link kainos, tai su tokia raiška - tikrai yra pigesnių TV joks jis čia ne pigus .
mirksiukas.gif
Mūsų transliuotojai nestovi vietoje, o televizorių perku ne vieniems metams, tad dar kartelį AČIŪ už paaiškinimus.

Tai kad ne, nei kiek nesusinervinau.

Jūs taip nieko ir nesupratote. TV raiška visiškai nenusako to, kaip tas TV rodys. Raiška turi būti pats paskutinis dalykas, į kurį reikia žiūrėti. Yra kraupiai rodančių TV su Full HD ekranu ir yra nuostabiai rodančių su 1024×768. Ir taip yra todėl, kad vaizdo kokybė yra daug daugiau nei ekrano raiška.

O man atrodo, kad mūsų transliuotojai kaip tik stovi vietoje.

Beje, mano manymu to LG neverta pirkti.

Atsakyti
QUOTE(valkata @ 2009 01 20, 16:14)
Tai kad ne, nei kiek nesusinervinau.

Jūs taip nieko ir nesupratote. TV raiška visiškai nenusako to, kaip tas TV rodys. Raiška turi būti pats paskutinis dalykas, į kurį reikia žiūrėti. Yra kraupiai rodančių TV su Full HD ekranu ir yra nuostabiai rodančių su 1024×768. Ir taip yra todėl, kad vaizdo kokybė yra daug daugiau nei ekrano raiška.

O man atrodo, kad mūsų transliuotojai kaip tik stovi vietoje.

Beje, mano manymu to LG neverta pirkti.


Na va, dėl vieno sutarėme thumbup.gif
O ką iš Samsungų galėtumėt pasiūlyti ? rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(remiku @ 2009 01 20, 09:43)
Pirkit mano... smile.gif. Galima ir kaip telika ir kaip monitoriu naudoti ir pigiai parduodam. Nes zinot kai dabar iprasta sukomplektuoti daiktus po kelis ir neva taip pigiau, tai va viena komplekta ir nusipirkom.  O dabar lychnus daiktus parduodam. Kadangi galbut klausite kompetentingu klausimu apie TV, tai idetas vyro telefonas, nes as tai zinau tik kad turi rodyti ir kad akiu negadintu....  bigsmile.gif http://www.skelbiu.lt/5551259.html

http://www.itbank.lt/LE19A650A1XBT_/
Atsakyti
QUOTE(sunsetheat @ 2009 01 19, 19:42)
Sveiki. Ieskau LCD televizoriaus, kaina - iki 1500Lt, istrizaine gal kokiu ~35 - 45coliu. Noretusi ko nors is Philips, Sony, LG, Samsung. Gal kas turit patirties su butent tokiais televizoriais ir galit padeti? smile.gif  4u.gif



kaip tik siandien ziurejau LG-ICG kompiuteriai:)
82 cm-1300
94-1600 berods

o tai kuom jum LG nepatinka kad neverta pirkt? nesakau kad geras, bet neiasku tas neverta.. ar ne visi jie is azijos ateina ka?

oir dar hd full ir hd ready? kodel paskutinis pigesnis , kuo blogesnis?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kaa: 20 sausio 2009 - 18:28
na SAMSUNG tai irgi ne tas telikas kuri reiktu pirkti wink.gif pats pirkau ka tik PHILIPS 7403H serijos. geras dalykas. Ir skaitmenine nemokama wink.gif

Tiesa ta skaitmenine - tik pavadinimas kol kas. Gal kiek graziau nei paprasta TV.

Rasykit PM jei ka - parasysiu kur pirkau ir kiek mokejau, kad neapmulkintu wink.gif
Atsakyti