Įkraunama...
Įkraunama...

Ar naudojatės Supermamų rekomendacijomis?

aš tai pakol pas SM neprisiskaičiau apie kosmetikos sudedamasias dalis, tai naudojau viska iš eilės, dabar tai žiūriu kad kokiu parabenu ar kitokių zarazų nebūtų- emiau naudot tik naturalią kosmetiką, nors tai oi Oi oi kad piniginę paplonino...alia gi dėl savęs ...negaila cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Eveliina @ 2007 05 12, 19:57)
o mano islaidos SM deka smarkiai padidejo  lotuliukas.gif  thumbup.gif  doh.gif

Tokios islaidos pinigine plonina, nes vis atrandu cia nauju patarimu, liaupsiu apie kai kuriuos produktus, tai norisi ir isbandyti 4u.gif
Atsakyti
SM skaitau beveik kasdien, ypac si grozio skyreli smile.gif
visada pries ka nors perkant persiskaitau ka apie ta daikta raso cia ir tada sprendziu ar pirkt ar vis del to ko nors kito pasieskoti..
tik is SM suzinojau apie arbatmedzio alieju (ir kitus aliejus), apie molio kaukes (tas kur rusiskos) ir kt.
Atsakyti
QUOTE(Palomina @ 2007 08 05, 17:59)
SM skaitau beveik kasdien, ypac si grozio skyreli  smile.gif
visada pries ka nors perkant persiskaitau ka apie ta daikta raso cia ir tada sprendziu ar pirkt ar vis del to ko nors kito pasieskoti..
tik is SM suzinojau apie arbatmedzio alieju (ir kitus aliejus), apie molio kaukes (tas kur rusiskos) ir kt.


drinks_cheers.gif aš irgi labai mėgstu grožio skyrelį, daug naudingų dalykų randu. prieš ką nors pirkdama gerai išnagrinėju supermamų rekomendacijas biggrin.gif ir dažniausiai pirkiniais nenusiviliu, kas dažnai pasitaikydavo anksčiau
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tutti: 05 rugpjūčio 2007 - 18:39
QUOTE(tigrik @ 2007 08 05, 17:59)
Tokios islaidos pinigine plonina, nes vis atrandu cia nauju patarimu, liaupsiu apie kai kuriuos produktus, tai norisi ir isbandyti 4u.gif

drinks_cheers.gif
Be grozio forumo patarimu jau beveik nieko neperku biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Morepink: 06 rugpjūčio 2007 - 16:37
man grozio skyrelis patinka ploja.gif daug naudingu patarimu prisiskaiciau ir ruosiuosi pinigine plonint smile.gif ketvirtadieni darysiu iskrova parduotuvese mirksiukas.gif
Atsakyti
Aš Supermamos dėka atradau Anna Lotan kosmetiką thumbup.gif
Atsakyti
paskaitineju skyreli apie kosmetika vos ne kasdien. padarau isvadas pagal nariu nuomones, aisku, neperku aklai kas tinka visom, bet dar neteko SM rekomendacijom nusivilt thumbup.gif
Atsakyti
na as naudojuos ypac jei kas isgiria kad super daiktas, tai ir norisi, tai pora daikteliu susigundzius nusipirkau ir nepatiko :artdeco pagrindas seseliams ir SPA resource kremas kunui is eurokoso, ir dar kazka, bet nepamenu (vis per ta goduma lotuliukas.gif ),bet siaip ir daug geru patarimu buna good.gif thumbup.gif
Atsakyti
Eveliina o kodel artdeco pagrindas nepatiko?
Atsakyti
QUOTE(Malena @ 2007 09 25, 16:55)
Eveliina o kodel artdeco pagrindas nepatiko?

na man ant jo seseliai blogai pasiskirstydavo , ant akies voko vietomis intensyvesne spalva gaudovasi, vietomis neryski unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Eveliina @ 2007 09 25, 20:45)
na man ant jo seseliai blogai pasiskirstydavo , ant akies voko vietomis intensyvesne spalva gaudovasi, vietomis neryski  unsure.gif



As turiu Manhatan pagrinda tai man su juo tas pats,maniau cia kad firma tokia,norejau artdeco pirkt,maniau bus geresnis lotuliukas.gif
Atsakyti