Įkraunama...
Įkraunama...

Ar naudojatės Supermamų rekomendacijomis?

O man, ziuriu, atvirksciai gaunas doh.gif Pirmiau nusiperku, o paskui surandu atsiliepimus apie ta gamini biggrin.gif
Atsakyti
Aš naudojuosi, draugės ir kolegės tikrai ne tiek yra išbandžiusios, kaip čia rašančios moteros visos kartu sudėjus per visą LT drinks_cheers.gif
Atsakyti
TAIP !!!

net negaliu nuspirkti daikto pries tai nepaskaitinejusi apie ji !
pvz. vakar norejau nusipirkti prausikli, bet padejau atgal nuspirksiu kai paskaitinesiu smile.gif))
Atsakyti
kad nelabai naudojuos tongue.gif
Atsakyti
Pastaruoju metu labai daznai naudojuosiu bigsmile.gif lb geru dalykeliu atradau thumbup.gif
Atsakyti
Man tai labai patinka sis skyrelis 4u.gif pasinaudojusi SM patarimais esu nusipirkusi tusa, seselius bigsmile.gif tikrai nenusivyliau, ateity pirksiu mamu isgirta BC moisture kick kondicionieriu ax.gif
Atsakyti
jei ka sugalvoju pirkti pasiskaitau apie ta daikta SM yra ir tokiu dalyku apie kuriuos gal dar ilgai buciau nzn ir nenorejus o db iki isprotejimo noriu - meteoritai smile.gif
Atsakyti
Siaip tai naudojuosi.Ir jei daugelis mamyciu giria kokia priemone tai as uzsimanau nusipirkti.Bet viena karta esu nusivylusi kearastase aliejuku.Visos ji taip gyre o kai pati nusipirkau tai man jis buvo nieko ypatingo.Bet cia tik asmeniskai man,nes juk kiek zmoniu tai tiek nuomoniu.
Atsakyti
tik supermama rekomendacijomis kosmetikos klausimu vadovaujuosi - dar niekada nenusivyliau smile.gif turiu riebia oda, o draugiu sausa - tad kosmetika tikrai ne ta tema kur galim patarimais ir patarimais dalintis tongue.gif
kosmetologiu deka susipirkinejau visa ju rekomenduojama kosmetika, naudojau ir Ana Lotan, ir Velocity, ir... sarasiukas ilgas, nes kiekviena su skirtinga dirba ir skirtinga bruka blush2.gif
dabar odos prieziuros islaidos 100 Lt retai per menesi virsija visoms priemonems, o anksciau doh.gif ir jokios naudos lotuliukas.gif
Atsakyti
jei tik turiu laiko būtinai pasiskaitau patarimus, gerai kad kažkas jau būna išbandęs priemonę ir turi savo nuomonę rolleyes.gif
Atsakyti
as tai naudojuosi,anksciau net nebuciau sumasciusi pikrti brangiu sampunu ir kitokiu dalykeliu,cia paskaicius neatsilaikiau ax.gif
Atsakyti
o as SM deka isigijau meteoritus, Vichy Normaderm serija, Estee Lauder blizgius, Dior blizgi, Max factor Lasting performance pudra, atradau strawberrynet puslapi, The body shop kosmetika, Colour adapt ir daugelis kitu, kurie tikrai patiko:)
Dekui, mielosios:)
Atsakyti