Įkraunama...
Įkraunama...

Ar naudojatės Supermamų rekomendacijomis?

Aš ir pasinaudoju
Dėka SM buvau nusipirkus Gaia kaukę, Meliade valiklį, ko pati tikrai nebūčiau net pastebėjus. Paskui, artdeco šešėlių pagrindą nusipirkau vien dėl rekomendacijų, YR pudrytę, arbatmedžio aliejų, ir dar kažką, bet nepamenu.

O dabar, vadovaujantis tais pačiais SM patarimais lėksiu ieškot ricinos aliejaus, ir vis pamirštu alfaparf aliejuką nusipirkt, bet planuose yra biggrin.gif
Papildyta:
ai ir dar želmenų sulčių turiu planuose paragaut. Vienžo, veikia ta SM mane biggrin.gif
Atsakyti
Man taip pat kosmetikos įsigyti padeda Supermamų patarimai. Perskaitau jūsų rekomendacijas, o po to atsirenku, ką geriau pirkti smile.gif .
Atsakyti
As tai per tas rekomendacijas vis daugiau ir daugiau pinigu isleidziu, susidarau sarasiuka ir pirmyn lotuliukas.gif
Atsakyti
supermamos man padejo atsikratyti maniakisko tusu pirkimo vos tik pamacius nauja reklama ir atrasti LANCOME tusa thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
aciu!!!!
Atsakyti
4u.gif Su džiaugsmu ir dėkingumu naudojuosi supermamų rekomendacijomis - ne tiesiogiai, kad paskaičiau kažką gero ir jau lekiu pirkt - bet paskaitau kuo daugiau apie ketinamą įsigyt produktą (jei žinau, ką konkrečiai noriu pirkt) arba tos srities visus produktus (jei dar tiksliai nežinau...) - taip bent atsisijoju, ko net mėgint neverta, o į ką reikėtų atkreipt dėmesį... Ir apie visokias kosmetikos ir makiažo gudrybes vis šio to naujo sužinau. Visada labai džiaugiuos prieblandos patarimais ir informacija - jos platus ir toks... ne kategoriškas, o skatinantis pamąstyt... požiūris į visokius kosmetinius dalykus (tikriausiai ir į kitus, bet tai nebe mano reikalas). Labai aiškios ir konkrečios Erikos55 (tikiuos, nesuklydau, rašydama nick'ą) konsultacijos "kosmetikos gamintojuose". Ir daugybės kitų mergyčių ir mamyčių nuomonės - iš jų visumos jau gali susidaryt daugmaž teisingą nuomonę (dažniausiai), nes visko juk pati niekaip neišbandysi...
Atsakyti
as naudojuos, taciau bandau atsizvelgti, kad rekomenduojanciu mamyciu odele ar plaukai butu kazkiek panasus i mano... ta prasme atsirenku, kurios rekomendacijos man naudingos.
Atsakyti
schmoll.gif ne, nesinauduoju patarymais, nes ir taip zinau ko noriu biggrin.gif
Atsakyti
prisiskaitau apie visokiausias priemones, tai labai smalsu isbandyt buna. blush2.gif esu gan nemazai visko nusipirkus is SM girtu priemoniu. Bet tiesa sakant visos grozio priemones yra labai individualus dalykas, nes man tikrai ne viskas is labai isgirtu priemoniu tiko ir patiko... smile.gif
Atsakyti
butinai naudojuosi VISADA drinks_cheers.gif
Atsakyti
kartais pasinaudoju, bet dar neteko nieko tokio stebuklingo atrasti

del SM reklamu isigijau:
migdolu aliejuka
krema, o depiliacijos (pamirsau kaip vadinasi ir tingiu eiti paziureti blush2.gif )
o mb po mano pasakojimo (cia nuskaityto) nusipirko blanx dantu pasta biggrin.gif is kurios beje jokios naudos, o kaina.. doh.gif
Atsakyti
as taip pat pasinaudoju pasiskaitau ivairiausiu atsiliepimu apie ivairias mane dominancias priemones ir tada atsirenku kas man tinka beto apsilankau ir isparduotuveje beje esu kaika isigijus ir nenuivyliau
Atsakyti
Aš tai galvoju dabar pasiskaityt apie tušus, nes galvoju kokį nors pirkt. Šiaip prieš pirkdama kokią kosmetiką, visad pasiskaitau atsiliepimus. Ir žinot ką? SM man padeda apsispręsti thumbup.gif
Atsakyti