Įkraunama...
Įkraunama...

Onkologines ligos 12

senoji tema čia

leidau sau užvesti naują temą. sveikatos, ramybes, skaidrumo, gyvybes... nors ir šalta žiema.

user posted image
Atsakyti
Labas rytas,

na,va,prisidirbau dabar jau aš tongue.gif . Atidariau temą,nepasižiūrėjus,kad Ragnez prieš pusvalandį atidarė. Na,nieko,jau buvo kartą tokia istorija,moderatorė manąją ištrins.Rašykime čia. mirksiukas.gif
Atsakyti
Ledinis vaizdas ant Ventos kranto.

Svarbu, kad mūsų širdys karštos ir pilnos gyvybingumo wub.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(saulėlydis* @ 2009 01 06, 13:14)
Ledinis vaizdas ant Ventos kranto.

Svarbu, kad mūsų širdys karštos ir pilnos gyvybingumo  wub.gif
user posted image


kaip grazu 4u.gif reikia ir man pas senelius i Zemaitija nulekti ir paziureti kaip Virvyte apsalus (ziurint is ju namu nuo kalno matosi). Tokie grazus vaizdai ten wub.gif
siandien vyra jau pagulde i kaulu ciulpu. Prasides ruosimasis blink.gif Sedziu dabar tame skyriuje ir taip baisu cia. Na ne tai kad baisu, bet labai nejauku, nes kiekviena atnesta bacila gali sukelti nemalonumus. O ir nezinai ar atsinesei kazka ar ne doh.gif
Atsakyti
QUOTE(V.Z. @ 2009 01 06, 14:43)

siandien vyra jau pagulde i kaulu ciulpu. Prasides ruosimasis  blink.gif Sedziu dabar tame skyriuje ir taip baisu cia. Na ne tai kad baisu, bet labai nejauku, nes kiekviena atnesta bacila gali sukelti nemalonumus. O ir nezinai ar atsinesei kazka ar ne  doh.gif

Kantrybes jums su vyru ir kad viskas butu gerai 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(arune @ 2009 01 06, 11:25)
Labas rytas,

na,va,prisidirbau dabar jau aš tongue.gif . Atidariau temą,nepasižiūrėjus,kad Ragnez prieš pusvalandį atidarė. Na,nieko,jau buvo kartą tokia istorija,moderatorė manąją ištrins.Rašykime čia. mirksiukas.gif

gal ir as paskubejau ax.gif
vakar, maciau, kelios merginos buvo berasancios, kai tema baigesi...
Atsakyti
user posted image

user posted image Sveikutės, brangutės Mergaitės, 4u.gif Nors ir šalta , ir žiema, įsileiskime į savo vidų šilumos, besidalindamos savo patyrimais. Juk sakoma : Pasidalintas džiaugsmas padvigubėja, o pasidalintas skausmas perpus sumažėja. Pasveikite ir būkite sveikos. wub.gif wub.gif
Atsakyti
sveikos visos, siandien mama buvo atejus, tai jau visa atsigavusi, ir apie cepelinu daryma prakalbo 4u.gif , tik gaila , kad tai tik iki antradienio verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(lora++ @ 2009 01 06, 21:49)
sveikos visos, siandien mama buvo atejus, tai jau visa atsigavusi, ir apie cepelinu daryma prakalbo 4u.gif , tik gaila , kad tai tik iki antradienio verysad.gif

Smagu, kad mamytė atsigavusi. 4u.gif Šiuo gydymo laikotarpiu reikia stengtis išmokti džiaugtis ir trumpalaikėm smulkmenom. Na, ką aš čia šneku doh.gif - kokia čia smulkmena. Tai nuostabios puikios akimirkos. Todėl negalvokit apie antradienį, galvokit, kaip šiandien, dabar gera. bigsmile.gif

V.Z. 4u.gif Laikykitės. Tikėkit, kad viskas bus gerai ir VISKAS BUS GERAI. 4u.gif
Atsakyti
Labas rytas, visoms Mergaitėms, 4u.gif Ramios dienelės ir geros sveikatėlės. rolleyes.gif

user posted image SVETA K. Su Šv.Kalėdom Jus - Pasiekit tai , ko norite. wub.gif
Atsakyti
QUOTE(lora++ @ 2009 01 06, 19:49)
sveikos visos, siandien mama buvo atejus, tai jau visa atsigavusi, ir apie cepelinu daryma prakalbo 4u.gif , tik gaila , kad tai tik iki antradienio verysad.gif

na, iki antradienio - visa savaite smile.gif
man per pirmas chemijas ta pertrauke atrode labai trumpa, nespejusi iseiti is ligonines, jau galvodavau, kad taip greitai vel reikes grizti. dabar nebegalvoju. per "geraja" savaite galima daug visko smagaus nuveikti smile.gif
Atsakyti
Mažeikiuose šiandien dangus maišosi su žeme.

Gerai, kad vyras namie ir nereikia į Santariškes važiuoti doh.gif

Beja, susidūriau su keliais atvejais, kad ne visi, kurie gydosi Santariškėse, žino apie internetinę paciento kortelę.
Labai patogu thumbup.gif
Atsakyti