Įkraunama...
Įkraunama...

Laminuotos grindys

QUOTE(Rudaakė @ 2007 04 07, 20:28)
a cia kokia sluota?  4u.gif  Niu kaip ji atrodo smile.gif


kaip sitoj nuotraukoj apie 45 lt kainuoja
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo happy: 13 balandžio 2007 - 16:15
as pirkau tau turkio spalvos kur yra, brangios sluotos, su kibiru per akcija mokejau 130 lt. Labai supoer sluota, bet dryziukai lieka.

O sita kaip greziasi? Rankom ar yra koks mechanizmas tongue.gif
Matqai manoji tai grudri, pati dziovinasi blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(MariusA @ 2006 09 03, 16:42)
Labas.
Pareikšiu aš savo nuomone. Perskaičiau visus jusų pasisakymus ir nei vieno pasakymo kad būtų tiesa. Viena galiu pasakyti, kad laminato - kitaip plaukiončiomis grindimis,  kaina nesvarbu koki pirksi brangu ar pigu susidesi ta pati. Ir dar kažkas raše kad jis girdžda. Girrdža todėl, kad nedėjot po apačia pakloto ir tikrai nereikia pirkti tokio kad butu iškart jau paklijuotas. Sakau dėl to kad aš pats jį pardavinėju žmonėm ir buna patenkintu pano konsultavimu ir pasirinkimu. Kas nori daugiau konsultaciju nesvarbu apie ka klauskite mariusa@statyba.lt padėsiu kaip galėsiu. ir ne tik apie laminatą

NU čia tai paskei, nei pridėsi nei atimsi.
Tai kaip tau atrodo kam tada kainų skirtumai yra jei vistiek tas pats gaminys?
Šiaip jei dirbi prie grindų tai turėtum žinoti, kad yra skirtumas tarp laminato 31 ir 33 klasės, ir tarp 6,7,8 bei 11 ar 12mm lentelių storių,be to dar visokios garso izoliacijos, impregnavimas ir t.t. už geresnius duomenis žmonės ir moka daugiau.dar gamintojo vardas kainą lemia.
Ir aš prekiauju grindimis, todėl irgi žinau ką kalbu
Atsakyti
QUOTE(Rudaakė @ 2007 04 13, 16:44)
O sita kaip greziasi? Rankom ar yra koks mechanizmas tongue.gif
Matqai manoji tai grudri, pati dziovinasi  blush2.gif

rankom sita greziasi
Atsakyti
klausimukas: virtuve 9,11 kv m, ar uzteks jei pirksiu 10? ar daug reikia uzsimesti? ar daug ju susipjausto, suluzta ar pan?
Kazkodel man atrodo kad tamsus laminatas gali nusitrinti nuo vaiksciojimo ir plovimo.. bet man jis grazesnis, kaip praktikoje? ar priklauso nuo klases? kolidoriuje reikia atsparesnio kaip suprantu.. ar nenusitrins?
ax.gif doh.gif doh.gif
Atsakyti
o kas geriau, kad ilgiau laikytu laminatas, isvaskuoti ji ar nulakuoti?
Atsakyti
Ka reiskia tos klases,t.y.kokia geriausia imti?O tu lenteliu storis mm?Noriu detis svetaine 16 kvadratu.Patarkit kokia imti?Nenoriu deti labai prasta,bet ir labai kosmine kaina moketi.O tie paklotai,kad grindys negirgzdetu?Nes dabar yra medines nudazytos .
Atsakyti
QUOTE(lepune @ 2007 05 31, 15:44)
Kazkodel man atrodo kad tamsus laminatas gali nusitrinti nuo vaiksciojimo ir plovimo.. bet man jis grazesnis, kaip praktikoje?

Man irgi gražesnis tamsus, bet sako, kad ant jo kur kas labiau dulkės matosi. verysad.gif (Nors tamsus tamsiam gal nelygu).
Atsakyti
QUOTE(jurave @ 2007 06 03, 12:03)
Ka reiskia tos klases,t.y.kokia geriausia imti?

Apie klases. 4u.gif
Atsakyti
Pas mus laminatu išdėtas visas butas, nes natūraliai medienai dar neužsidirbam bigsmile.gif . Laminatas tikrai yra šaltas, palyginus su medžiu... Sūnus mėgsta pasvaidyt žaislus (lėktuvai skrenda biggrin.gif ), tai jau mačiau keliose vietose įdužimus. Po kiek laiko tos vietos gavę drėgmės išsipučia. Labai svarbu spalvos: tamsaus bordo lygaus laminato koridoriuj neįmanoma nuplauti, jis visada atrodo pripėduotas ir dulkinas unsure.gif . Sendinto ąžuolo variantas su reljefiniu paviršium neteplus, bet lentų imitacijose - tarpeliuose kaupiasi trupiniai. Mažųjų svečių išspjautus pridžiūvusius sausainius tenka krapštyt su dantų krapštuku doh.gif
Labai pasisekė su virtuviniu laminatu - nesimato jokio trupinio rolleyes.gif Pirkom IRIS parduotuvėj, vadinasi "šviesi jūržolė". Atrodo, tarsi šiaudeliai ar bambukai sudėti. Rekomenuoju thumbup.gif
Atsakyti
Gal kas turit laminatą ir šunų ant jo? smile.gif Namie grindys medinės, bet visiškai išvagotos nuo šunų nagų. Žinau, kad idealios tvarkos nebus, kai šunys namie, bet pasigražint namus norisi. Pasidalinkit patirtim smile.gif
Atsakyti
QUOTE(emanacija @ 2007 07 16, 15:24)
Pas mus laminatu išdėtas visas butas, nes natūraliai medienai dar neužsidirbam  bigsmile.gif . Laminatas tikrai yra šaltas, palyginus su medžiu... Sūnus mėgsta pasvaidyt žaislus (lėktuvai skrenda biggrin.gif ), tai jau mačiau keliose vietose įdužimus. Po kiek laiko tos vietos gavę drėgmės išsipučia. Labai svarbu spalvos: tamsaus bordo lygaus laminato koridoriuj neįmanoma nuplauti, jis visada atrodo pripėduotas ir dulkinas unsure.gif . Sendinto ąžuolo variantas su reljefiniu paviršium neteplus, bet lentų imitacijose - tarpeliuose kaupiasi trupiniai. Mažųjų svečių išspjautus pridžiūvusius sausainius tenka krapštyt su dantų krapštuku  doh.gif
Labai pasisekė su virtuviniu laminatu - nesimato jokio trupinio  rolleyes.gif Pirkom IRIS parduotuvėj, vadinasi "šviesi jūržolė". Atrodo, tarsi šiaudeliai ar bambukai sudėti. Rekomenuoju  thumbup.gif

man atrodo pas mus irgi tokis pat laminatas, jeigu apie ta pati kalbame http://www.ollo.lt/h...4,e.6,show,l.lt nuo apacios 3 mirksiukas.gif
man jis liuks. visame bute isdejome vienoda.
Atsakyti