Įkraunama...
Įkraunama...

Laminuotos grindys

Vaikų miegamuosiuose dėjome su Click sistema, 7mm storio ir nelygiu paviršiumi, esu labai patenkinta, o va mūsų miegame pirkome 1 mm plonesnes ir lygiu paviršiiumi, tai skirtumas yra labai didelis. Vaikų miegamuosiuose išsivalo puikiai, nesimato jokių ruožų ir šiaip garžiai atrodo, o pas mus schmoll.gif , labai sunku gerai išvalyti, matosi durimai.
Atsakyti
o be mm kuo jis dar skiriasi g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Raganėlė: 28 sausio 2007 - 10:51
QUOTE(Raganėlė @ 2007 01 28, 10:49)
o be mm kuo jis dar skiriasi  g.gif



Kai mes pirkom, tai buvo mm svarbiausias kriterijus, po to cilick ar klijuojamos, su faktūra ar lygius paviršius ir aišku spalva.
Atsakyti
QUOTE(Mega @ 2007 01 28, 13:29)
Kai mes pirkom, tai buvo mm svarbiausias kriterijus, po to cilick ar klijuojamos, su faktūra ar lygius paviršius ir aišku spalva.

kai mes pirkom, rinkomes pagal šiuos kriterijus ir iš patirties galiu pasakyti, kad prancūzų laminatas kokybiškesnis už vokiečiu tos pačios charakteristikos.
Atsakyti
pirkom II klases, 8 mm storio, impregnuota laminata su klik sistema. Pavirsius truputi gruobletas. Paklota dejom specialu, 5 mm storio, tokie lakstai, tai viskas labai liuks thumbup.gif Ir nera saltas, ir nebarska, tik valant laminato problema - lieka dryziai, bet jau nebekreipiu demesio i tai 4u.gif
Atsakyti

QUOTE(happy @ 2006 09 26, 11:11)
nu man tai aiskino,kad yra spec parketas skirtas sildomoms grindims  g.gif

taip- yra bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Rudaakė @ 2007 04 05, 14:13)
tik valant laminato problema - lieka dryziai, bet jau nebekreipiu demesio i tai  4u.gif


man Viledos sluota tuos dryzius nuvale puikiausiai thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(happy @ 2007 04 06, 20:29)
man Viledos sluota tuos dryzius nuvale puikiausiai  thumbup.gif



a cia kokia sluota? 4u.gif Niu kaip ji atrodo smile.gif
Atsakyti
sveikutes.gal kas zinot kas vilniuje prekiauja vokiskos firmos eger atrodo taip vadinasi laminatu?
Atsakyti
QUOTE(Rudaakė @ 2007 04 07, 21:28)
a cia kokia sluota?  4u.gif  Niu kaip ji atrodo smile.gif

Jų būna prekybcentriuose mirksiukas.gif Jei gera šluota tai dryžių neturėtų būti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Latte @ 2007 04 13, 07:49)
Jų būna prekybcentriuose  mirksiukas.gif Jei gera šluota tai dryžių neturėtų būti ax.gif


na manoji tai gera tikrai, ir daug kainavo, bet vistiek dryziuku lieka 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Latte @ 2007 04 13, 08:49)
Jų būna prekybcentriuose  mirksiukas.gif Jei gera šluota tai dryžių neturėtų būti ax.gif

tai kokia ta sluota gera? g.gif kokios firmos?
kokia jos kaina? nes dryziai ir pas mane lieka doh.gif
Atsakyti