Įkraunama...
Įkraunama...

Saldūs receptai su nuotraukomis

Povila$
Man irgi labai patiko tortuks, ir ganasas ziuriu toks standus, grazus
Zodziu thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Srove @ 2009 01 24, 23:13)
Aguonele isivaizduoju mazdaug skoni sito tavo gerio, nes esu labai  panasu kepusi irgi su riesutais, tik ten dar truputis miltu dedasi, tikrai toks sodraus sokolado skonis wub.gif  thumbup.gif

na jei snekam apie sita tavo pyraga tai as juo dabar geriuosi wub.gif
user posted image
niu labai skanus wub.gif negalejau nepabandyti... is pradziu maniau jog nesigaus,nes mase tokia biri gavos.tai baltymus isplaktus rankom imaisiau ir viskas kuo piukiausiai isejo. As tik sokolada stambiau sutarkavau ...aciu uz skanu recepta 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(aguonele @ 2009 01 24, 23:38)
na jei snekam apie sita tavo pyraga tai as juo dabar geriuosi  wub.gif

Nu rukstela biggrin.gif kad uzsislepus viska lotuliukas.gif Jis man kuo ilgiau stovejo, tuo skanesnis buvo, o tarkuotas sokoladas gal paskendo toj masej g.gif Tie, kur sulauziau gabaliukai tai isliko kieti ir man tai visai patiko, toks prie kafutes, tai visai nieko smile.gifO riesutus pirktinius emei, ar pati malei?
Su lazdyno riesutais ne toks skanus iseina, kaip su tais mandela maltais.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Srove: 24 sausio 2009 - 22:48
as naudoju tik migdolinius pirktinius riesutus(nu nekainuoja cia pakelis nei 0,60€ tai neapsimoka ir malti),nes man jie skaniausi o lazdyno riesutams be to ir alergija turiu...tai man jie neskanus laugh.gif o sokoladas visai nepaskendo,labai gerulis gavos pyrage.as paemiau plyta sokolado kepimui ir droziau tiesiai i mase thumbup.gif
Atsakyti
Kvieciu paskanauti kaledinio kepinio
PAPRASTAS KALEDINIS KEKSAS
bet skonis tirkai nepaprastas o lengvas svelnaus citrininio skonio pyragas smile.gif

PRODUKTAI
citrina
4 kiausiniai
2 kiausiniu tryniai
300 g cukraus
320 g sviesto
200 g miltu
150 g krakmolo
nubrauktas saukstas kepimo milteliu
2 kiausiniu baltymai
druskos
riebalu formai patepti
curkaus pudros pabarstymui

EIGA
1 citrina nuplikyti karstu vandeniu ir nutarkuoti zievele
2 i dubeni imusti kiausinius, supilti trynius, suberti cukru ir tarkuota citrinos zievele. plakti, kol cukrus istirps ir mase prades putoti.
3 istirpinta sviesta supilti i isplaktus kiausinius.
4 miltus ismaisyti su krakmolu bei kepimo milteliais ir persijoti. suberti i kiasini mase ir atsargiai ismaisyti.
5 kiausiniu baltymus su ziupsneliu druskos isplakti iki standziu putu. atsargiai sudeti i tesla ir ismaisyti
6 kepimo forma istepti riebalais ir pabarstyti miltais. supilti tesla. kepti iki 170 C ikaitintoje orkaiteje 1 val
7 istraukti atausinti ir pabarstyti cukraus pudra.
user posted image
P.S. kadangi kepiau kaledoms tai ri forma imta silikonone senelio salcio galva o taip kepamas iprastoje kekso formoje arba kokia turite namie . SKANAUS
Atsakyti
Cia toms mamytems kurios megsta gaivius tortukus o ne persaldziausius ax.gif
JOGURTINIS TORTAS SU VAISIAIS
26 cm skersmens kepimo formai
2 kiausiniai
6 saukstai (80g) cukraus
2 saukstai silto vandens
100 g miltu
100 g maltu lazdyno riesutu
KREMUI
9 sauksteliai(lapeliai) zelatinos ( emiau 18 gr nes 2*9ir isbrinkinau 3 saukstuose vandenspo to pasildziau kol istirps)
1 indelis konservuotu vysniu ( apie 340 g nupylus skysti) ( pati emiau saldytas atitirpinau ir siek tiek pabarsciau curkaus )
1 indelis konservuotu abrikosu ( apie 340 g nupylus skysti)
600 g jogurto
100 g medaus
2 saukstai citrinu sulciu
sutarkuota puses citrinos zieveles dziovintos ( emiau sviezios ax.gif )
200 g grietineles
EIGA
Forma isklokite kepimo popieriumi. orkaite ikaitinkite iki 180C . Kiausiniu baltymus su 3 sausktasi cukraus isplakite iki standziu putu, o trynius isplakite su vandeniu ir likusiu cukrumi.
miltus sumaisykite su maltais lazdyno riesutais ir su baltymu putomis sukreskite i tryniu mase. viska ismaisykite ir sukreskite i forma. kepkite 15 min. ( geriausia tirkinti pagaliuku ens man gavosi ilgiau apie 25 min)
Nupilkite skysti is konservuotu vaisiu ir uogu indeliu. jogurta sumaisykite su 80 g medaus, citrinu sultimis ir tarkuota citrinos zievele. istirpinkite zelatina ir sumaisykite ja su jogurtu. suplakta grietinele supilkite i jogurta ir ismaisykite.
Abrikosu skysti sumaisykite su likusiu medumi ir pasildykite. misiniu sudrekinkite torto pagrinda. trecdali kremo uztepkite ant pagrindo , isdeliokite abrikosus ir vysnias. uztepkite dar kremo ir idekite i saldytuva. puoskite pagal savo fantazija smile.gif
user posted image
user posted image
P.S. nuotraukos prastos atsiprasau laikas keisti foto aparata. blush2.gif

o cia pagol vienos mamytes pateiktus sokoladinius krepselius bandymas padaryti kazka panausaus. na pagal valganciuju reakcija manau adk pavyko nustebinti net ir daug ka maciusiu wub.gif thumbup.gif
user posted image
Atsakyti
user posted image
Spurgos

Reikalingi produktai:
3pak varškės,4kiaušiniai,4valg.šaukštai cukraus,1arb.šaukštelis sodos,0,5l.miltų,truputidruskos,pudros

varškę ,kiaušinius ,cukrų išplakame sudedame soda miltus,druskytę.imame aliejinom rankom darome rutuliukus ir verdame,išgriebus apibarstome cukraus pudra.geriau daryti mažesnes ir virti ant nestiprios "ugnies"kad neliktų viuriukas neišviręs...
Atsakyti
tortai,pyragai, spurgos bigsmile.gif
bet man kaip gražu tos popierinės servetėlės po kepiniais bigsmile.gif
mano kuklutis varškės pyragas:
Tešlai:
100g.sviesto
1 kiaušinio trynys
4šaukštai cukraus
8-10šaukštai miltų
1šaukštelis gesintos sodos
Įdarui:
2pakeliai varškės
3kiaušinių tryniai
7-9 šaukštai cukraus
2šaukštai manų
4baltymai
user posted image

user posted image


Nelabai matos, kad yra varškės blush2.gif kiaušiai naminiai, tai varškę nudažė geltonai tongue.gif ir dar norėjau geriau, o gavos kap visad doh.gif varškę dėjau iš maišo, o skaniau gaunas kai iš pakelių ax.gif
Čia mano skaniausias varškės pyragas, kitą kart padarysiu ant jo "aguonų žiedelius" bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(davija @ 2009 01 25, 09:18)
mano kuklutis varškės pyragas:


Su kokiu mielu noru ji suniamniociau essen.gif
Atsakyti
Jamu spurgas prie kavytės essen.gif
Atsakyti
Tortuko vidus hihihi.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Povila$ @ 2009 01 25, 13:48)
Tortuko vidus hihihi.gif

user posted image

cia ta tobulumo virsune bigsmile.gif
Atsakyti