Įkraunama...
Įkraunama...

Saldūs receptai su nuotraukomis

GERAI JAU , GERAI ....... blush2.gif blush2.gif blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo cipciukas: 06 sausio 2009 - 22:49
JJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJĖĖĖĖĖĖĖĖĖĖĖĖĖĖĖĖĖĖĖĖĖĖĖJJJJAAAAAAA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

deki jum, lauksim jusu temeles smile.gif thumbup.gif
Atsakyti
Ir as lauksiu ax.gif ......gal kas padarys unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(cipciukas @ 2009 01 06, 22:59)
Ir as lauksiu  ax.gif ......gal kas padarys unsure.gif

tai kad nera kas veikti ja sukurti, apačioje kur yra Atsakyti yra ir zodeliai nauja tema, ja paspauskit ir toliau viskas bus aišku mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lotute: 06 sausio 2009 - 23:13
Aš ta žinau .....bet nemoku nieko gražiai sukelti , sumažinti ka reikia .....ai , žodžiu čia su manim prastai blush2.gif blush2.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Masiania* @ 2009 01 06, 23:27)
Galima idet, jei negaila, bet ir be ju visai skanu mirksiukas.gif

Gal pabusiu nagla ir  cia dar ikisiu foto siandieninio savo skanumelio blush2.gif
Tai tinginukas




Receptuka man, please!!! Is ko tie sluoksniai? Labai skaniai atrodo thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(sigitawhatever @ 2009 01 06, 23:18)
Receptuka man, please!!! Is ko tie sluoksniai? Labai skaniai atrodo thumbup.gif


Ji ikėlė i tema " Tinginiai " mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo cipciukas: 06 sausio 2009 - 23:22
QUOTE(cipciukas @ 2009 01 06, 23:15)
Aš ta žinau .....bet nemoku nieko gražiai sukelti , sumažinti ka reikia .....ai , žodžiu čia su manim prastai  blush2.gif  blush2.gif  blush2.gif

kaip visada dedavot receptukus, taip ir ten desit mirksiukas.gif , juk viską sukeldavot kuo gražiausiai mirksiukas.gif
Atsakyti
Bet dabar reikia senus sukelti ( perkelti )...... unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(cipciukas @ 2009 01 07, 00:21)
Ji ikėlė i tema " Tinginiai " mirksiukas.gif



Aciu, radau smile.gif
Atsakyti
Cipciuk, sveikinu su būsima tema mirksiukas.gif 4u.gif Lauksim atidarymo 4u.gif

Įmesiu ir aš šį bei tą blush2.gif


"Naujametinis tortas"

Baigtas pertepinėt ir puošt likus 5 minutėms iki Naujųjų metų blush2.gif
Po šito įvykio pasižadėjau sau daugiau niekada niekada niekada gyvenime torto jokiais jokutėliausiais būdais nepalikt paskutinei dienai user posted image Niekada niekada niekada user posted image


user posted image

Biskvitas:
4 kiaušiniai
100 g cukraus
200 g miltų ir krakmolo mišinio (krakmolo 3 v.š., likusi masė - miltai)
mažas pakelis vanilinio cukraus (nepamenu kiek ten, gal 5 gramai blush2.gif )
žiupsnelis druskos

Pertepimas:
400 ml plakamosios grietinėlės
300 g juodojo šokolado
200 ml smulkintų lazdynų riešutų
5 v.š. cukraus pudros
5 v.š. brendžio
pusės citrinos sultys

Sirupas:
100 ml šilto virinto vandens (šiltas tam, kad medus ištirptų smile.gif)
3 v.š. medaus (arba cukraus pudros)
100 ml brendžio
1 v.š. citrinos sulčių

Papuošimas:
200 ml plakamosios grietinėlės
1 v.š. citrinos sulčių
1 v.š. cukraus pudros
200 g juodojo šokolado
sauja smulkintų riešutų


Biskvitą kepu tradiciniu būdu smile.gif Miltus, krakmolą ir druską persijoti. Kiaušinių baltymus atskirti nuo trynių. Baltymus plakti mikseriu iki standžių putų, apvertus indą gerai išplakti baltymai iš jo neiškrenta. Kai baltymai pradeda putoti, beplakant po pora šaukštų suberti apie puse pasiruošto cukraus.
Kitame inde išplakti trynius su likusiu cukrumi. (Aš plaku kol trynių masė pabąla ir pasidaro gan tiršta smile.gif).
Tada išplaktus trynius supilti ant baltymų ir atsargiai išmaišyti mikseriu pačiom mažiausiom apsukom arba šaukštu, nepermaišyti!
Tuomet dalimis berti miltų-krakmolo mišinį ir labai atsargiai maišyti mikseriu pačiom mažiausiom apsukom arba šaukštu. Irgi labai svarbu nepermaišyti, reikia maišyti tik kol nesimatys sausų miltų, nes per daug maišant tešla gali sukristi.
Kepti apie 30 min.

Biskvitą perpjauti į tiek dalių kiek norite sluoksnių wink.gif Aš pjoviau į tris. Pirmą kartą išbandžiau pjovimą siūlu thumbup.gif Nerealu thumbup.gif Peilio šiam reikalui nebenaudosiu schmoll.gif

Dabar kremas cool.gif
Grietinėlę užvirinti. Į indą, kuriame bus plakamas kremas suberti susmulkintą šokoladą. Užpilti karšta grietinėle ir maišyti kol šokoladas ištirps. Tai turėtų būti ganašas. Jį reiktų pasiruošti iš vakaro, ir per naktį laikyti šaldytuve, bet kai laiko nėra tenka suktis biggrin.gif
Taigi vos atvėsusį kremą ištrėmiau į balkoną pasidžiaugti šaltuku ir apie tortą užmiršau pusdieniui blush2.gif cool.gif
Atėjus laikui pertepinėti tortą, kremą truputi paplakiau (pasirodė per skystas, per naktį pabuvęs šaldytuve ganašas būdavo sukietėjęs, o čia buvo skysta masė). Susiplakė karsta.gif Sudėjau visus priedus išskyrus riešutus ir dar paplakiau. Tada subėriau riešutus ir permaišiau.

O tada jau viskas paprasta. Ėmiau biskvito lakštą, sulaisčiau pasiruoštu sirupu, tepiau kremu.

Tada plakiau dar 200 ml grietinėlės, kurios pasirodė maža tokiam papuošimui kokį įsivaizdavau, tai teko suktis iš padėties kitaip cool.gif

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Owly: 07 sausio 2009 - 00:31
QUOTE(Owly @ 2009 01 07, 00:04)
"Naujametinis tortas"

Ojej, koks grazuolis, tikrai nepasakysi, kad paskutine minute puosts ruostas thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Masiania*: 07 sausio 2009 - 00:48