Įkraunama...
Įkraunama...

Saldūs receptai su nuotraukomis

QUOTE(Owly @ 2009 01 07, 01:04)
Cipciuk, sveikinu su būsima tema  mirksiukas.gif  4u.gif  Lauksim atidarymo  4u.gif

Įmesiu ir aš šį bei tą  blush2.gif


"Naujametinis tortas"

Baigtas pertepinėt ir puošt likus 5 minutėms iki Naujųjų metų  blush2.gif
Po šito įvykio pasižadėjau sau daugiau niekada niekada niekada gyvenime torto jokiais jokutėliausiais būdais nepalikt paskutinei dienai  user posted image  Niekada niekada niekada  user posted image


user posted image



user posted image

Jezus jau dabar seiles varva blush2.gif verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(cipciukas @ 2009 01 06, 23:31)
laukiame temelės [color=red]" Srovės tortu papuošimai

Cipciukai-mad.gif nesijuokit taip garsiai, as tik siaip stengiuos, man patinka puosti, kartais gaunas geriau, kartais prasciau, bet ne iki tokio lygio, kad savo tema kurti doh.gif .Galiu ant pirstu suskaiciuoti, kiek tortu per savo gyvenima iskepiau, neturiu, ka rodyti, todel topsecret.gif , daugiau negedinkit blush2.gif
IRRRRRRRR aciu visoms, kam patiko, kam nepatiko irgi aciu 4u.gif

Owly-labai apetitiskai bigsmile.gif atrodo wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Srove: 07 sausio 2009 - 19:54
QUOTE(Srove @ 2009 01 07, 19:51)
Cipciukai-mad.gif nesijuokit taip garsiai, as tik siaip stengiuos, man patinka puosti, kartais gaunas geriau, kartais prasciau, bet ne iki tokio lygio, kad savo tema kurti doh.gif .Galiu ant pirstu suskaiciuoti, kiek tortu per savo gyvenima iskepiau, neturiu, ka rodyti, todel  topsecret.gif , daugiau negedinkit blush2.gif
IRRRRRRRR aciu visoms, kam patiko, kam nepatiko irgi aciu 4u.gif


blush2.gif blush2.gif blush2.gif ....pardon 4u.gif ....bet jis toooooooooooks gažus wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Masiania* @ 2009 01 07, 19:39)
Ir kodel tu taip toli gyveni g.gif Melynes ziema ir ne ziema  thumbup.gif


Na jei jau visa tiesa sakyt, tai JAv nesu maciusi tikru melyniu. Cia jie augina silauoges(kurios labai panasios i melynes, tik didesnes ir sviesiais viduriais). Taigi, tikru melyniu cia nei ziema nei vasara nerasi schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(sigitawhatever @ 2009 01 07, 19:55)
Na jei jau visa tiesa sakyt, tai JAv nesu maciusi tikru melyniu. Cia jie augina silauoges(kurios labai panasios i melynes, tik didesnes ir sviesiais viduriais). Taigi, tikru melyniu cia nei ziema nei vasara nerasi schmoll.gif


Va tau ir amerika unsure.gif unsure.gif unsure.gif .....miške irgi nėra ??? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(cipciukas @ 2009 01 07, 20:37)
Va tau ir amerika  unsure.gif  unsure.gif  unsure.gif .....miške irgi nėra ??? ax.gif

Ten nieks po miskus neklaidzioja schmoll.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(cipciukas @ 2009 01 07, 21:37)
Va tau ir amerika  unsure.gif  unsure.gif  unsure.gif .....miške irgi nėra ??? ax.gif


nea nera, nei grybu nei melyniu, nei zemuogiu, nu zodziu nieko... schmoll.gif Bet ko dar nera, tai siuksliu, ko nepasakyciau apie Lietuvos miskus lotuliukas.gif

Papildyta:
QUOTE(Masiania* @ 2009 01 07, 22:05)
Ten nieks po miskus neklaidzioja schmoll.gif  biggrin.gif


Zinok, bandem kazkada paklaidziot, galvojom gal koki gryba rasim. Deja deja...
Atsakyti
pasirodysiu ir aš su savo pirmuoju blynu blush2.gif
šimtalapis
user posted image
Perpjautas ax.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lotute: 07 sausio 2009 - 21:50
jau kaip patinka simtalapis wub.gif wub.gif wub.gif

niam niam

lotute thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Man drauge viena pasakojo, nuvare jie ten su bachuriuku vasara padirbet, tai ji kazkokiam miske kazkokiu keistu uogu rado, pririnko ju ir ale kompotuka vire is ju, tai i ja va taip user posted image ziurejo.
Atsakyti
QUOTE(lotute @ 2009 01 07, 22:49)
pasirodysiu ir aš  su savo pirmuoju blynu blush2.gif
šimtalapis

blink.gif clap.gif ohmy.gif wub.gif zodziu pasaka 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(lotute @ 2009 01 07, 21:49)

šimtalapis


user posted image kaip atrodo.
Atsakyti