Įkraunama...
Įkraunama...

Saldūs receptai su nuotraukomis

A la Tinginys smile.gif

user posted image

200g šokolado
150g sausainių
100g sviesto
50g cukraus pudros
10 saldainių marshmellows
šiek tiek likeriuko ar kito alkoholio

Sviestą išlydyti su šokoladu karšto vandens vonelėje. Tuo metu susigrūdam sausainius ir supjaustom marshmellows (siaubas kokie jie lipnūs!!!). Į išlydytą šokoladą su sviestu pilam alkoholį, dedam cukraus pudrą ir išmaišom gerai. Dedam sausainius, maišom, dedam marshmellows, gerai išmaišom, dedam į maišiuką (ar kur kitur norit), formuojam kokią nors formą ir dedam į šaldytuvą. Sustingsta per pora valandų ir skanaus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(bliuskė @ 2009 01 27, 23:15)

10 saldainių marshmellows



o kas tai per daiktas g.gif
Atsakyti
QUOTE(uzniukas @ 2009 01 27, 23:20)
o kas tai per daiktas  g.gif

saldainiai MARSHMALLOW
Atsakyti
QUOTE(Inočka @ 2009 01 27, 23:26)

aciuks.gif nusikopinau viską, bandysim panaudot thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Povila$ @ 2009 01 27, 22:47)
Hm... Na net nezinau, tiesiog imu ir tepu ax.gif Manau jau cia reikia patirties smile.gif O gal konors konkreciau noretum paklausti..?

biggrin.gif gerai, pamėginsiu kitaip paklaust. Ar tepdama tortą jį tepėte atidaromoje formoje, jei taip tai šonus aptepėte jau ją nuėmus ar ne, nu nežinau ar aiškiai klausimą suformulavau ax.gif kaip taip lygiai padalinat kremą visiem aukštam.. nepykit, bet man tas tortukas - kažkas tokiooooo..... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Saulėgrąža @ 2009 01 27, 23:55)
biggrin.gif  gerai, pamėginsiu kitaip paklaust. Ar tepdama tortą jį tepėte atidaromoje formoje, jei taip tai šonus aptepėte jau ją nuėmus ar ne, nu nežinau ar aiškiai klausimą suformulavau  ax.gif   kaip taip lygiai padalinat kremą visiem aukštam.. nepykit, bet man tas tortukas - kažkas tokiooooo.....   doh.gif


Na negera aš ax.gif , bet išduosiu svetimą paslaptį .....1- biskvitai yra mazesni nei forma į kurią jie sutepti , kremas tą tarpą taip gražiai užpildė , 2 - jeigu , ant kiekvieno lakšto ( biskvito ) dėsi vienodą kiekį kremo ( 5 dideli nubraukti šaukštai , čia tik pavyzdys ) tai kaip jie gali būti nelygūs , juk nededi ant vieno 5 , o ant kito 3 šaukštus ....ar aš neteisi wink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Cipciukas: 28 sausio 2009 - 01:41
uzniukas
LAbai skanu ir gražu, labai noriu.

PANELIŲ PYRAGAS NEREALUS. MAn labai patinka tavo pyrago pabvadinimai:)
Dvaro poniųsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(drugelis. @ 2009 01 27, 22:49)
Sveikos, eilinį antradienį kepiau neeilinį pyragą... (pasigamina labai greitai)
PANELIŲ ABRIKOSINIS PYRAGAS  thumbup.gif



Tikrai kad neeilinis pyragas wub.gif Ir nuotraukos kokio grožio neišpasakyto wub.gif Net pyrago skonį perteikia wub.gif
Atsakyti
sveikos kepejeles, saldiklyje turiu daug saldytu trintu braskiu su cukrumi. gal zinot ka saknaus galima butu issikepti? ax.gif nes blynai su braskem seimynai nusibodo doh.gif tongue.gif
Atsakyti
Šios dienos užkandėlė močiutėms prie arbatos ax.gif antras mano kepinių bandinys blush2.gif
dariau pagal šitą receptuką, pertepimui naudojau Dvaro grietinės ir paprastos 30 % riebumo grietinės mišinį su citrinos sultimis ir žievele+Dan Suker šokoladiniais milteliais, glajus irgi iš jų, nes planuota buvo puošti grietinėle, bet MB nerado jos parduotuvėje, tai teko improvizuoti iš turimų namie produktų blush2.gif

user posted image user posted image
Atsakyti
QUOTE(Olesta @ 2009 01 28, 12:27)
Šios dienos užkandėlė močiutėms prie arbatos ax.gif antras mano kepinių bandinys blush2.gif
dariau pagal šitą receptuką, pertepimui naudojau Dvaro grietinės ir paprastos 30 % riebumo grietinės mišinį su citrinos sultimis ir žievele+Dan Suker šokoladiniais milteliais, glajus irgi iš jų, nes planuota buvo puošti grietinėle, bet MB nerado jos parduotuvėje, tai teko improvizuoti iš turimų namie produktų blush2.gif 
ir kaip skonis g.gif
Atsakyti
QUOTE(Olesta @ 2009 01 28, 12:27)
Šios dienos užkandėlė močiutėms prie arbatos ax.gif antras mano kepinių bandinys blush2.gif
dariau pagal šitą receptuką, pertepimui naudojau Dvaro grietinės ir paprastos 30 % riebumo grietinės mišinį su citrinos sultimis ir žievele+Dan Suker šokoladiniais milteliais, glajus irgi iš jų, nes planuota buvo puošti grietinėle, bet MB nerado jos parduotuvėje, tai teko improvizuoti iš turimų namie produktų blush2.gif 

user posted image  user posted image

LIUKS , močiutėlės bus laimingos:)
VIsai toks skanus NAMINIŠKAS atrodo. Mielai su kavyte sulapnočiau smile.gif
Apskritai viskas kas yra šokoladas , migdolo drožlės, graikiniai riešutai man savaime asocijuojasi su SKANU
Atsakyti